Gönderen Konu: Turkcell Sari Kutu Piyango Bileti  (Okunma sayısı 1475 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı duman42

• Usta Kampanyacı
Turkcell Sari Kutu Piyango Bileti
« : 02 Aralık 2015, 21:08:29 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Yeni Yıl Milli Piyango Bileti!
Sarı Kutu üyesi iseniz, Sarı Puanlarınızla bu hediyeyi almak için "Hemen Al" linkine tıklayabilir veya SK46 yazıp 2222’ye SMS gönderebilirsiniz.
Henüz Sarı Kutu üyesi değilseniz, SK46 yazıp 2222’ye göndererek hem bu hediyeyi seçebilir hem de Sarı Kutu'ya üye olabilirsiniz. Sarı Kutu'ya katılım ücretsizdir.
Hediyenizi seçmenizi takiben Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin da geçerli çeyrek bilet değerindeki şifreniz SMS ile size iletilecektir.
Çeyrek Milli Piyango bileti çekiliş hakkınızı kullanmak için şu adımları izlemeniz yeterli:
Bilyoner.com'a üye girişi yapın,
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde yer alan "kampanya kodu" alanına, hediyenizi aldıktan sonra tarafınıza sms ile gönderilen şifrenizi girin ve "Yükle" tuşuna basın,
Bilyoner.com hesabınıza otomatik olarak en yakın Milli Piyango çekiliş dönemine ilişkin, 1 adet çeyrek Milli Piyango bileti yüklensin!
Yılbaşı milli piyango çekilişi şifreleri 31.12.2015 saat 09:00'a kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar Bilyoner.com hesabına yüklenmemiş olan şifreler geçerliliğini yitirir ve daha sonra kullanılamaz.
Kullanılmayan şifrelerde iade işlemi yapılamaz.
Şifreler tek kullanımlıktır ve başkasına devredilemez.
Çeyrek Milli Piyango biletinizi kullanabilmeniz için, şifrenizi Bilyoner.com hesabınıza yüklediğiniz tarihte hattınıza ait Turkcell aboneliğinizin devam ediyor olması gerekmektedir.

Çevrimdışı lavinya

• Usta Kampanyacı
Ynt: Turkcell Sari Kutu Piyango Bileti
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2015, 22:23:56 »
cok iyi bende bukadarcık puanı napsam dıyordum zaten yanılmıyorsam  31 aralık ta sıfırlanacakmıs
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   Üye olmak isteyenler için referans kodu

Çevrimdışı duman42

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2015, 22:26:47 »
cok iyi bende bukadarcık puanı napsam dıyordum zaten yanılmıyorsam  31 aralık ta sıfırlanacakmıs

evet

Çevrimdışı lavinya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2015, 22:31:54 »
yalnız şimdi inceledim de puan biraz uçukmuş :D 4500 puna çeyrek bilet diyoo
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   Üye olmak isteyenler için referans kodu

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Moderator
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
« Yanıtla #4 : 03 Aralık 2015, 15:01:41 »
Ben şimdi puanı buna harcarım, güzel bi' şey gelir; harcamam, bilet biter :D ne yapsam bilemedim.
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
« Yanıtla #5 : 03 Aralık 2015, 22:17:29 »
aynen kardeşim...