Gönderen Konu: En Şirin Yemek Yiyen Çocuklarımız Yarışması  (Okunma sayısı 4135 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sevgi128

• Usta Kampanyacı
En Şirin Yemek Yiyen Çocuklarımız Yarışması
« : 02 Kasım 2009, 21:12:35 »
Değerli anneolmak üyeleri,

Sizlerden gelen yoğun istek üzerine yarışmalarımıza tekrar başlamış bulunuyoruz.

Bu ay ki yarışmamızın konusu, "en şirin yemek yiyen çocuklarımız"
Bize çocuklarınızın yemek yerken fotoğraflarını 31 Kasım 2009 tarihine kadar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin kullanıcı adlarınız ile birlikte göndermenizi rica ediyoruz..

Hediyelerimiz;
1.Seçilen çocuğumuza  www.balpasta.com ‘dan bebek kurabiyesi
2.Seçilen çocuğumuza sevgi menüsü kitabı
3.seçilen çocuğumuza Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’dan tablo

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 19 Kasım 2009, 19:06:18 Gönderen: gamzemehmet »

Çevrimdışı pretemagna

• Usta Kampanyacı
  • pretemagna@gmail.com
Ynt: En Şirin Yemek Yiyen Çocuklarımız Yarışması
« Yanıtla #1 : 03 Kasım 2009, 23:51:31 »
hediyeleri beğenmedim ben katılmayacağım ama katılacak arkadaşlara başarılar ..konuyu açan arkadaşada teşekkürler.
soluk soluğa yaşamalı insan..

Çevrimdışı firuzeyno10

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 04 Kasım 2009, 00:31:43 »
benim kız olsa olsa en pis yemek yiyen çocuk yarışması olsa birinci gelir.en pis yemek yiyen en karşsında en güzel deliren anne yarışması olursa o zaman kullanırım ben hakkımı ;D

Çevrimdışı adriana1983

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 04 Kasım 2009, 00:39:56 »
Aman! oylamalı yarışmalar beni stres yapıyor şu molfixten alnımızın akıyla çıksak (birinci olarak)  ;Dkatılanı desteklerim ama  ;)

Çevrimdışı nil1299

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 04 Kasım 2009, 02:31:53 »
benim kız olsa olsa en pis yemek yiyen çocuk yarışması olsa birinci gelir.en pis yemek yiyen en karşsında en güzel deliren anne yarışması olursa o zaman kullanırım ben hakkımı ;D

aynen katııyorum sana bizde yemek yenırken her yer batar bıde kavga cıkar evde bı bakmısın yemek dokulmus kızm tarafından bende delırme pozısyounda amaannn amann

evet hedıyelrı bende begenmedım hıc sankı vercek bısey bulamadılar genede  konuyu acan arkadasa tsk

Çevrimdışı zeyno21

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 07 Kasım 2009, 00:49:10 »

aynen katııyorum sana bizde yemek yenırken her yer batar bıde kavga cıkar evde bı bakmısın yemek dokulmus kızm tarafından bende delırme pozısyounda amaannn amann

evet hedıyelrı bende begenmedım hıc sankı vercek bısey bulamadılar genede  konuyu acan arkadasa tsk

evet kızlar size katılyıorum vallah çıldıran anne ve yemek yiyen çocuk yarışması olursa hemen bildirin :)

Çevrimdışı _Hatice_

• Usta Kampanyacı
  • Hatice Çemek
« Yanıtla #6 : 07 Kasım 2009, 00:51:51 »
ya rahat bırakın çocukları yemeğin keyfini çıkartsınlar bi örtü seriverin verin tabağı eline elleriyle yesin döksün saçsın sizde oturun koltuğunuza seyredin  ;D

Çevrimdışı adavapuru

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #7 : 07 Kasım 2009, 00:58:15 »
hatice bu sözlerini hatırla ve hafızana kayıt et şekerim anne olunca anladım kitabını kaç kez okuacaksın bakalım  ;D ;D ;D

Çevrimdışı _Hatice_

• Usta Kampanyacı
  • Hatice Çemek
« Yanıtla #8 : 07 Kasım 2009, 00:59:33 »
yok ya ben çocukların etrafı dağıtmasından yanayım  ;D
çocuk dağıtcak hertarafı karıştırcak kirletcek öğrenmeye aç çünkü işimiz ne temizler dururuz  ;D ;D ;D

Çevrimdışı adavapuru

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #9 : 07 Kasım 2009, 01:01:24 »
eminim şeker öyle olursun diken diken saçlarla foto çektimeyi ihmal etme o anlarda  ;D ;D