Gönderen Konu: ZyXEL Türkiye  (Okunma sayısı 1287 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
ZyXEL Türkiye
« : 02 Nisan 2015, 08:48:56 »
Yarışmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Hikayelerimizin hepsi çok eğlenceliydi. Seçici kurulumuz tarafından en çok oy alan Hasan OK “En Komik 1 Nisan Şakası Hikayesi ” ile kazanan yarışmacımız oldu. Kendisini tebrik ediyor ve bir adet WRE2205 v2 Kablosuz Genişletici hediye ediyoruz.
Hasan Ok’un “1 Nisan Şakası Hikayesi”
2011 yılında yaşadığım en komik ve stresli 1 nisanı; olayın olduğu günden 3 gün önce erkek bir evladım olmuştu. Tabi hastane olayları, testler ve benzeri işlemler derken hastanede çalışan lise arkadaşım ben doğum belgesi hazırlar, kimlik çıkartırım dedi. Bende tabi çok memnun olup teşekkürler ettim. Arkadaşım ismi ne olacak dediğinde "Eymen" dedim. Arkadaşım aradan 3 saat sonra geldi ve bana kimliği uzattı bir baktım kimlik pembe renk ve isim EYLEM" yazılmış dedim bu ne iş nasıl oldu ? diye. Arkadaşım nüfusta hata olmuş durum böyle dedi ve çekti gitti. O 1 saatte neler yaşadım. Elindeki çiçek ve pastayla gülerek geldiğinde anladım 1 nisan şakasına kurban gittiğimi.

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
Ynt: ZyXEL Türkiye
« Yanıtla #1 : 02 Nisan 2015, 09:31:18 »

Çok güzelmiş haketmişsiniz tebrikler firmayada rastgele seçim yağmadığı için teşekkürler
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı photomania

• Usta Kampanyacı
    • Vizörden gördüklerim
« Yanıtla #2 : 02 Nisan 2015, 10:10:35 »
Tebrikler ^_^ Güzelmiş cidden  :D :D :D
"Herkesin vizörden gördüğü farklıdır. Ne gördüğümüz aslında kim olduğumuzdur."

Çevrimdışı huseyinboz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 02 Nisan 2015, 13:15:48 »
Tebrikler :) Kendimi senin yerine koydum bir an, hakikaten zor :) Arkadaşına da tebrikler, yaratıcı bir şaka :)

Çevrimdışı kampanyaman

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 02 Nisan 2015, 16:13:45 »
Ben ilk okuduğumda kazanacağını biliyordum o yüzden katılmadım bile :D Tebrikler.