Gönderen Konu: masumkedi - Komşu Hakkı Destek Kampanyası  (Okunma sayısı 20932 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dilemma21

• Usta Kampanyacı
    • Bedava hediye
Ynt: masumkedi - Komşu Hakkı Destek Kampanyası
« Yanıtla #200 : 20 Aralık 2009, 02:29:37 »
Şu çekemezliklere de sinir oluyorum >:( sen aylardır uğraş bir şikayet gelsin neymiş efendim destek aldı diye silinsin var mı böyle bir şey bence sen şikayetten öte telefonla da ara selvayı durumu izah et
Güzel bir söz, kökü sağlam, dalları göğe yükselen bir ağaç gibidir.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı masumkedi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #201 : 20 Aralık 2009, 02:31:18 »
Pazartesi arıcam canım şimdilik sadece mail atabildim. Artık puanları geri vermezler ama bende hakkımı helal etmiyorum selvaya bunuda okusunlar gerçi telefonda da söylerim ben :)  Çekilişide en kısa zamanda yapıp hediyeleri göndercem.

Çevrimdışı dilemma21

• Usta Kampanyacı
    • Bedava hediye
« Yanıtla #202 : 20 Aralık 2009, 02:32:32 »
çok üzüldüm yaa gerçekten cnm şikayet edenin de büyük ayıbı
Güzel bir söz, kökü sağlam, dalları göğe yükselen bir ağaç gibidir.

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #203 : 20 Aralık 2009, 02:32:54 »
insanların aylarca verdiği emekleri görün de ibret alın bir günde nasıl yok edebiliyorlar..bu zihniyetler kimin nesi..neden yani bunu yapınca başları göğe mi eriyor..acımasızca ve adil olmayan duruma seyirci kalamam..yapılan bu ahlak kurallarına çok aykırı ve şok edici..birileri belli ki önünüze son dakika taş koymayı beklemiş..çok geçmiş olsun.. :(
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı masumkedi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #204 : 20 Aralık 2009, 02:41:20 »
Sağol arkadaşım. Bunu yapanada kalmaz umarım ödül. Daha ne diyeyim. O kişi anlasın artık ayıbını

balpötüşü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #205 : 20 Aralık 2009, 10:59:40 »
inan çok üzüldüm ya :( insanlarda emeğe saygı falanda kalmamış.şikayet etmeği huy edinmişler.umarım sana yar olmayan onlarada olmaz :( :(

Çevrimdışı adavapuru

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #206 : 20 Aralık 2009, 11:26:17 »
canım inan bende çok üzüldüm meralden sonra seni de silmişler burda kötü olan nedir anlamadım  >:(

Çevrimdışı demet

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #207 : 20 Aralık 2009, 14:10:48 »
hayırlısı olsun. çok üzüldüm gerçekten :(

oy lütfe

Çevrimdışı serkan73

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #208 : 20 Aralık 2009, 14:16:13 »
Arkadaşlar pazartesi günü forumdaki arkadaşlarımıza destek çıkmaya,herkes birlik olsun herkes pazartesi günü telefon ve mail yağmuru tutsun.

Artı selva firması  dürüstçe verilmiş oyları neye göre silme hakkına sahip oluyor.Örneğin hiçbir şeyden habersiz arkadaşı için oy kullanmış bir kişinin ayrı ip numarlarından olmasına rağmen hangi hakkla oyları siliyor.

O zaman oy kullanmış olan kullanıcılarında selva firması oyları gasp etmiş olmaz mı? Tek taraflı  olarak selva firması tarafından yapılmış haksız bir durumdur.Oylarını dürüstçe kullanmış kullanıcıların oylarını ve oy kullanan kişilerin haklarını tek taraflı olarak gasp etmiş oluyor arkadaşlar.Hakkınızı arayın arkadaşlar.

Kullanıcının eğer sahte üyelik ile oy toplamış ise bu oylar silinebilir veya diskalifiye edebilir.Buna birşey diyemem.

Kimin arkadaşlarından ne şekilde oy topladığı kimseyi ilgilendirmez.

Tabiki oy topluyabilmek için destek topluyacak,bunu ister ödüllü yapar ister ödülsüz.Hile olmadıktan ve ya sahte üyelik ile açılarak toplanmadıktan sonra kimseyi bu ilgilendirmez.

Çevrimdışı masumkedi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #209 : 20 Aralık 2009, 15:55:24 »
Çok teşekkürler arkadaşlar destekleriniz için bana selvadan gelen mailde burdaki konumun görüntüsünü eklemişler maile ve aşağıdaki kampanya sitesinde açmış olduğunuz konuyla ilgili inceleme yapıldı ve üyeliğiniz silindi yazıyordu. Ama bir şikayet olduğu tabikide belli. Ben Allaha havale ettim yapanı. Selvaya da gereken maili yazdım. Herkese bu zamana kadarki destekleri için teşekkür ediyorum.