Gönderen Konu: Sütaş ınternet adresinde twitter yarışması  (Okunma sayısı 1435 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nehir_1

• Usta Kampanyacı
  • Bir nefes deniz....
Sütaş ınternet adresinde twitter yarışması
« : 05 Şubat 2015, 00:16:42 »

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

05 -14 Şubat tarihlerinde #birsütaşkmasalı Hashtag’iyle aşk hakkında yazacağınız her Tweet ile birbirini kaybeden aşıklarımız Kocaoğlan ve Sarıkız, birbirine biraz daha yaklaşacak. Atılan tüm Tweet’leri Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesinden ya da #birsütaşkmasalı Hashtag'inden takip edebileceksiniz.

KATILIM KOŞULLARI

Günün kazananları Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfasında yayınlanacaktır. Kazanan yarışmacı iletişim bilgilerini; ad, soyad, e-posta, telefon ve açık adres olarak 28 Şubat tarihine kadar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin elektronik posta adresine göndermelidir. Aksi takdirde, ödül hakkını kaybedecektir.

Katılımcılar, kazanmış oldukları ödüllerin değerinin nakit karşılığını talep edemez, ödülünü değiştiremez ve/veya hakkını devredemez, satamaz.

Aynı kişi yalnızca 1(bir) kez hediye kazanabilir.

Bir Sütaşk Masalı yarışmasına 18 yaşından küçüklerin; velilerinden izin almadan yarışmaya katılımlarından Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. ve Zadaca Dijital Medya sorumlu tutulamaz.

Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. ve Zadaca Dijital Medya çalışanlarıyla, 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Bu kişilerin yarışmaya katılıp ödül kazanmaları halinde kazandıkları ödüller iptal edilir.

Bir Sütaşk Masalı yarışmasında her gün jüri değerlendirmesine göre seçilen en güzel 5 Tweet hediye almaya hak kazanacaktır.

Günlük kazanılan hediye paketlerinin kargoya teslimi 15 iş günü içinde yapılacaktır.

Kampanyaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
@sheymcan

Çevrimdışı TUNAMM

• Usta Kampanyacı
Ynt: Sütaş ınternet adresinde twitter yarışması
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2015, 13:53:41 »
6-02-2015 Kazananları

AsLı Er @aserdm
#birsütaşkmasalı aşk içinde kelebekler uçuran ,kalbini pır pır yapan yürekten sımsıkı saran en özel histir,ömrüne ömür katan..
Ayşecik @zgztn
AŞK, eksileri(-) artıya(+), artıları eksiye dönüştürmeyi başarabilen 2 sevgi dolu yüreğin #birsütaşkmasalı dır.
Pelinight @Pelinight
#birsütaşkmasalı Biraz romantizm biraz güven,biraz şefkat biraz uyum,çokça huzur doludur aşk..aynı yöne bakıp elele yürüdüğünüz yoldur aşk.
yasemin sözen @yaseness
#birsütaşkmasalı Sen bana bakma, Ben senin baktığın yönde olurum.
filizakalin @filizakalin
@SutasCiftligi #birsütaşkmasalı seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli ama alışamadım hasretine gel artık sevgiline

Çevrimdışı TUNAMM

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 08 Şubat 2015, 13:54:34 »

07-02-2015 Kazananları

Özge B. @busnuh
Yok olmaz dediğin anda O, birden çıkar karşına Konuşmadan, tanımadan Bir bakmışsın kalbin ısınmış aşkla #birsütaşkmasalı
Mehmet TAŞKIRAN @mehtas09
Sevmek seviyorum demek değil, yüreğinde hissetmektir. Ve aşk yanında olanı sevmek değil, gelmeyecek birini beklemektir. #birsütaşkmasalı
mericeyn @glbhr_Ln
Sanmaki uzaklık azaltacak sana olan sevdamı ne yaşarsak sonsuza gidecek bu mecnunun aşkı ayrilsa da yollar kalplerimiz bir #birsütaşkmasalı
Barış Guzel @unrealist4
Eğer beni bu sokakta,bu semtte,bu şehirde buIamazsan sevgiIim biI ki ben üzerinde gezdiğin çayırlardayım #birsütaşkmasalı
Ecem Güzel @EcemGz3l
Belkide ɑşk uzɑktɑ olɑn birisiyle bile gülüp mutlu olɑbilmektir #birsütaşkmasalı

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #3 : 22 Mart 2015, 11:34:57 »
Hediyesi gelen oldumu?
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche