Gönderen Konu: Ülker mutlu et mutlu ol 1. - 2. - 3. - 4. - 5. - 6.ve 7. gün Kazananlar listesi  (Okunma sayısı 60347 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TUNAMM

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bana bir tane geldi bugün ankara yanlız banamı özel bilmiyorum ama adres o kadar yetersizki daire kapı v.s  hiç bir şey yok benim formda yazdığım adresle ilgisi bile yok  ülker adresleri o şekilde verdiyse çok zor adres yetersiz diye aramadan gönderebilir bile mng. beni arayıp adres yetersiz diyip adres aldılar. tüm hepsi öyleyse eğer işimiz zor gibi  ::)

bende ankaradayım aynısı bana da oldu adres aldılar arayıp, ama 3 gündür kargomu getiremediler daha
bende Ankaradayım ama ne arayan ne soran var....

Çevrimdışı SEMRAA

• Usta Kampanyacı
Ynt:
« Yanıtla #361 : 10 Ocak 2015, 17:58:53 »
KARGOSU GELMEYENLER MNG ŞUBESİ İLE İRTİBATA GEÇSİN, ADRESLER YETERSİZ. YILDIZ HOLDİNGTEN GELECEK DİYE SÖYLERSENİZ DAHA KESİN SONUÇ ALIRSINIZ.
KORKTUĞUM başıma geldi mng telefonları ya cvp vermiyor ya meşgul ...ya nefret ediyorum mng'den  kargolarımın geleceğinden emin değilim

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
MNG kargo bugün 1 e kadar çalıştı
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı pesimist06

• Usta Kampanyacı
paket 4. gündür kargoda bekliyor  getiremediler bi türlü, yakın olsa gidip alacam ama yakın değil ayrıca dağıtıma çıktı diyolar gitsem boşa gitmiş olcam, napcam şaşırdım

1'e kadar çalıştıklarından haberim yoktu sabahtan beri arıyorum meşgul çalıyor hep, sinirlerim zıpladı ya

Çevrimdışı DURU41

• Usta Kampanyacı
Ynt:
« Yanıtla #364 : 10 Ocak 2015, 20:41:30 »
KARGOSU GELMEYENLER MNG ŞUBESİ İLE İRTİBATA GEÇSİN, ADRESLER YETERSİZ. YILDIZ HOLDİNGTEN GELECEK DİYE SÖYLERSENİZ DAHA KESİN SONUÇ ALIRSINIZ.
KORKTUĞUM başıma geldi mng telefonları ya cvp vermiyor ya meşgul ...ya nefret ediyorum mng'den  kargolarımın geleceğinden emin değilim
bugün bende bütün gün aradım ama malesef kimse açmadı.3 kutum var getirirlerse tabiki
"Ben Mevla'dan isterim. Verirse yüceliğidir, vermezse imtihanımdır."

- Şems-i Tebrizi

Çevrimdışı karabalgasun

• Yeni Kampanyacı
  • *
8.nci çekiliş yapıldı kazananlar var ama nasıl ulaşılacak bilgi yok. Haberi olan varmı?

Çevrimdışı karizmamb

• Acemi Kampanyacı
  • **
ödül kazanıp bekleyen arkadaşlar paketlerin üzerinde PROMOSYON diye yazıyor ve adresler sadece il ve mahalle olarak girilmiş , yani indiragandi ihtimali olabilir. mng yi arayıp isminizi ve gönderici yıldız holding diye sistemden sorgulatınız.

Çevrimdışı lusnika

• Usta Kampanyacı
ödül kazanıp bekleyen arkadaşlar paketlerin üzerinde PROMOSYON diye yazıyor ve adresler sadece il ve mahalle olarak girilmiş , yani indiragandi ihtimali olabilir. mng yi arayıp isminizi ve gönderici yıldız holding diye sistemden sorgulatınız.

O kutular paket içinde mi geliyor

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
Benden de adres aldılar. mng kargo poşetinin içinde küçük bir kutu. Adres olarak sadece mahalle il ve ilçe var:(

Çevrimdışı karizmamb

• Acemi Kampanyacı
  • **

O kutular paket içinde mi geliyor

evet-standart plastik kargo poşeti içerisinde küçük kırmızı kutu.