Gönderen Konu: Ülker mutlu et mutlu ol 1. - 2. - 3. - 4. - 5. - 6.ve 7. gün Kazananlar listesi  (Okunma sayısı 60343 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
bana da gelmedi hâlâ :/
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
Konya da gelmedi  >:(
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
gaziantepten gelen varmı
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı DURU41

• Usta Kampanyacı
kocaeli gelen oldumu?
"Ben Mevla'dan isterim. Verirse yüceliğidir, vermezse imtihanımdır."

- Şems-i Tebrizi

Çevrimdışı pamukseker

• Usta Kampanyacı
  • Sabır şükür,dua açar her kapıyı
bana bir tane geldi bugün ankara yanlız banamı özel bilmiyorum ama adres o kadar yetersizki daire kapı v.s  hiç bir şey yok benim formda yazdığım adresle ilgisi bile yok  ülker adresleri o şekilde verdiyse çok zor adres yetersiz diye aramadan gönderebilir bile mng. beni arayıp adres yetersiz diyip adres aldılar. tüm hepsi öyleyse eğer işimiz zor gibi  ::)
Kaf dağı kadar yüksekte oIsan da, kefene sığacak kadar küçüksün. Unutma! Her şeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzüIürsün..

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bana bir tane geldi bugün ankara yanlız banamı özel bilmiyorum ama adres o kadar yetersizki daire kapı v.s  hiç bir şey yok benim formda yazdığım adresle ilgisi bile yok  ülker adresleri o şekilde verdiyse çok zor adres yetersiz diye aramadan gönderebilir bile mng. beni arayıp adres yetersiz diyip adres aldılar. tüm hepsi öyleyse eğer işimiz zor gibi  ::)
herkesten arayıp alıyolar demek sıkıntılı

Çevrimdışı pesimist06

• Usta Kampanyacı

bende ankaradayım aynısı bana da oldu adres aldılar arayıp, ama 3 gündür kargomu getiremediler daha

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
kocaeli gelen oldumu?

gelmedi zaten bu karda geldiyse bile getirmezler
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.

Çevrimdışı mor menekşe

• Usta Kampanyacı
telefonuma mng kargodan mesaj gelmiş, kargonuz adresine gelmiştir evde bulunamadığınızdan şubemizde bekletilmektedir diye. bugün ben evdeydim yani gelse duyardım. acaba benimde mi adreste sorun var?

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
telefonuma mng kargodan mesaj gelmiş, kargonuz adresine gelmiştir evde bulunamadığınızdan şubemizde bekletilmektedir diye. bugün ben evdeydim yani gelse duyardım. acaba benimde mi adreste sorun var?

sende sıkıntı yok mng kargoda ya da adresi veremeyenler de var  >:(