Gönderen Konu: Ülker mutlu et mutlu ol 1. - 2. - 3. - 4. - 5. - 6.ve 7. gün Kazananlar listesi  (Okunma sayısı 60340 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
evet yurtiçi çok bozuldu bazı gelen hediyeleri hacı yapıyorlar
bak işte benimle aynı sorun demekki bu kanıbozukların hepsi aynı bitane hırsız var hediyelerimi çalıyolar 6 tane gelecekse 4 tane geliyor karaktersiz

Çevrimdışı baypipo2002

• Usta Kampanyacı
ben bir tanesini merkezlerine bildirdim 2 ay sonra paket açılmamış olarak geldi düşünebiliyor musunuz açmadan da paketi bekletiyorlar onun için paketinizin peşine sonuna kadar düşün ve bu gibi durumlara yeltenmesinler biz zaten fala olursa onlara hediye ediyoruz  :D

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
Kahretsin ya yurtiçi salağınamı vermişler  >:( eskiden olsa yurtiçi en iyi kargoydu ama şimdi geliyorlar güya ama nedense ben duymuyorum görmüyorum sonra hani ihbar kağıdı diyorum kağıt üstümüzde yoksa gaz yada elektrik num. alıyoruz diyo ee ben nasıl bilicem geldiğinizi diyorum bilemem benim sorunum değil diyo hay sizin gibi kargo şirketinin dengesiz herifler ...  >:( >:( >:(
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2014, 12:22:09 Gönderen: Meraal »

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
demek tüm türkiyeye yayıldı sonunca yurt içi kargo bozukluğu ben sadece bomontide bu kargoları açıp içlerine bakıp beğendiklerini alma olayı var sanıyrodum
en son kedi maması siparişim vardı yaş mama kolisi açılmış içinden 5 tane alınmış sonra bantlanmış bende anlamadım bıraktıktan sonra eve nedne bu kadar dağınık duruyo diye sayınca ortaya çıktı ve 3 gün öncesinin olayı
şikayette etseniz bağırsanızda ağırda konuşsanız müdürleriylede konuşsanız maalesef sorun çok büyük inşallah hepinizin kolileri sağ sağlim gelir arkadaşlar
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı ayferr24

• Usta Kampanyacı
  • rabbimin mükafatları
benim nacizane fikrim gelen bu koliller ınstagramda ülkerin yarışmaları vardı odur gibi geliyor bana .çünkü gelen kişiler buradanda kazanmışlar

Çevrimdışı nevin41

• Usta Kampanyacı
benim nacizane fikrim gelen bu koliller ınstagramda ülkerin yarışmaları vardı odur gibi geliyor bana .çünkü gelen kişiler buradanda kazanmışlar
bende sizin gibi düşünüyorum
güzel bakan güzel görür hayattan zevk alır.

Çevrimdışı meryem428

• Acemi Kampanyacı
  • **
Sadece 1 kişiye mi geldi bu kutu bence daha gönderimler başlamadı. Gelse çoğu kişiye gelir.

Çevrimdışı baypipo2002

• Usta Kampanyacı
Ülker dağıtım da genellikle işmail li kullanıyor bunuda böyle yapacak çünkü 7.000 kişi söz konusu maliyet işmail olunca düşüyor işmail de yurtiçi nin arçelik beko gibi bu da yurt için beko su yani alt ve ucuza iş yapan (fakat yapamayan) şirketi

Çevrimdışı zahide61

• Usta Kampanyacı
kutunun içeriğini görmemiz mümkün mü?

Çevrimdışı lavinya

• Usta Kampanyacı
kutunun içeriğine sevindim hatta süper bayıldım fakat yurtiçi ile gelecek olması beni de endişelendiriyo ne yalan söyleyim :o
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   Üye olmak isteyenler için referans kodu