Gönderen Konu: İşitme engelli biri için bilgi lütfen  (Okunma sayısı 979 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
İşitme engelli biri için bilgi lütfen
« : 15 Ekim 2014, 20:13:56 »
Arkadaşlar durumu iyi olmayan bir aile var çocukları işitme engelli okula gidemiyor cihazın bşr kısmını devlet karşılıyormuş diğer kısmını bunlar çıkaramıyor sizden ricam farklı kurum veya hayır kuruluşları bilenler yada işleyişi  bilenler  nereye müracat etmeli adam senet yapsalar öderim okadarı çıkaramam diyor belki bilenler vardır diye konuyu açtım Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim  aile antalyada yaşıyor.
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Ynt: İşitme engelli biri için bilgi lütfen
« Yanıtla #1 : 15 Ekim 2014, 20:20:43 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 15 Ekim 2014, 20:40:26 »
Arkadaşlar durumu iyi olmayan bir aile var çocukları işitme engelli okula gidemiyor cihazın bşr kısmını devlet karşılıyormuş diğer kısmını bunlar çıkaramıyor sizden ricam farklı kurum veya hayır kuruluşları bilenler yada işleyişi  bilenler  nereye müracat etmeli adam senet yapsalar öderim okadarı çıkaramam diyor belki bilenler vardır diye konuyu açtım Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim  aile antalyada yaşıyor.
Istanbulda kaymakamlıklardan bazıları başvuru üzerine ev ziyareti yaparak cihazın tamamını karşılıyorlar ancak her yerde durum boyle mi bilmiyorum

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #3 : 15 Ekim 2014, 20:41:49 »
Para yardımı vs değil yanlış anlaşılmasın başına gelenler ve çevresinde duyanlar vardır Allah rızası için belki vesile oluruz
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #4 : 15 Ekim 2014, 20:43:00 »
Istanbulda kaymakamlıklardan bazıları başvuru üzerine ev ziyareti yaparak cihazın tamamını karşılıyorlar ancak her yerde durum boyle mi bilmiyorum
Öylemi yarın kaymakamlıklara müracat etsinler inşlh karşılayan bir kurum yada senet yapan bir hayırsever satıcı çıkar

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 15 Ekim 2014, 20:51:54 »
Ben işt.eng. Öğretmeniyim.Malesef durum böyle.Eskiden cihazın tamamı karşılanırdı.Bulundukları ilçeye bağlı kaymakamlığa gitsinler.Benim öğrencilerimden bazıları bu yolla cihaz aldı.Belki kaymakamlık cihazın ailenin ödeyeceği kısmı üstlenebilir.Odyometrik test sonuçları ve özürlü raporunu yanlarında götürsünlrr
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #6 : 15 Ekim 2014, 21:03:23 »
bunuda ileteceğim aynur hanım teşekkürler