Gönderen Konu: LoL TBF Bilet Kampanyası  (Okunma sayısı 936 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ozgurky

• Usta Kampanyacı
LoL TBF Bilet Kampanyası
« : 03 Temmuz 2014, 11:50:23 »

Arena sensiz bir kişi eksik sihirdar!
Woops’un Twitter hesabında sorulacak sorulara doğru cevabı veren ilk 50 kişiden biri ol, League of Legends Türkiye Büyük Finali’ni yerinde canlı canlı izleme fırsatı yakala!
Biletler bitti diye üzülme, Woops her zaman seninle ;)

Woops’un Twitter hesabında sorulacak sorulara doğru cevabı ver, koy sonuna #LoLtbf hashtagini, 50 biletten biri senin olsun! Daha da ne olsun☺

Woops’un resmi Twitter hesabında yapılacak olan ilk yarışmaya 3 Temmuz 2014 saat 14:00 – 4 Temmuz 2014 saat 17:00 arasında, ikinci yarışmaya ise 7 Temmuz 2014 saat 14:00 – 8 Temmuz 2014 saat 17:00 arasında katılabilirsin.
Her iki yarışma için, Woops’un resmi Twitter hesabından sorulacak sorulara #LoLtbf etiketi ile en hızlı doğru cevap veren ilk 25’er kişi, toplam 50 kişi, 12 Temmuz’da Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek olan finale tek kişilik bilet kazanıyor.
Kazananlar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden 4 Temmuz ve 8 Temmuz tarihlerinde saat 19:00’da ilan edilecek. Kendilerine Twitter üzerinden DM atılacak ve iletişim bilgileri istenecek. Kazananlarla iletişime geçilebilmesi için Woops Twitter hesabını takip etmeleri gerekiyor.
Kazananlar, ödüllerini Ülker Sports Arena davetli gişesinden kimlikleriyle birlikte teslim alabilecekler.
Yapılacak her yarışma sonunda 25 asil, 10 yedek talihli belirlenecek. Asil talihlilerin 7 Temmuz 2014 tarihine kadar iletişim bilgileriyle geri dönüş yapmaları gerekiyor. Aksi takdirde kazanılan ödül, yedek listedeki kazanana geçer☺
Yarışmaya katılım ücretsizdir!
Ödüle hak kazanmak için Avea/Woops müşterisi olma koşulu aranmıyor.
Kampanya şartnamesi için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin!

Hayat, biz başka şeyler planlamakla meşgulken olagelen şeylerdir.

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
Ynt: LoL TBF Bilet Kampanyası
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2014, 19:24:02 »

Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ