Gönderen Konu: Mahmure Kazananları  (Okunma sayısı 14636 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
Ynt: Mahmure Kazananları
« Yanıtla #30 : 24 Mart 2014, 21:27:18 »
Sevgili Mahmure Okurları, yarışmamızda bir kullanıcı yarışma boyunca 126 çekiliş hakkı elde etmektedir. Yarışmada bir kullanıcı ne kadar çok paylaşım yaparsa o kadar çok çekiliş hakkı kazanmaktadır, kazanma şansıda bu doğrultuda artmaktadır. Kazanan kişiler yarışma boyunca en çok paylaşımı yaparak kazanma şansını o doğrultuda artırmış kişilerdir. Kazanan yarışmacılar aynı aileden olabilir katılım koşullarında buna engel bir durum yer almamaktadır.Yarışmada toplam 620 ürün hediye hedilmektedir. Toplam kişi sayısı ise 210 dur. İlginiz için teşekkürler.

rezalet ya buuuuuuu adamların verdikleri cevaba bakarmısınız

9.   Yarışma sonunda, rastgele yapılacak olan dijital ortamdaki çekilişle belirlenecek 620 kişi, yine sistemin belirleyeceği yarışmadaki ürünlerden herhangi bir tanesini kazanacaktır.

bu madde onların katılım şartlarından alınma allah aşkına biri bana cevap versin benmi aptalım aklım basmıyor bu cümleye karşılık 620 kişi seçilicek ve onlar kazanıcak denilmiyormu?

bakarmısınız yani o tam çekiliş hakkı sayısı vardıya hani oyunun başındna beri katılanların kazandığı yani o sayıya ulaşamadınızsa eğer kazanmanız zaten imkansız deniliyor e o zaman katılım sartlarında neden bu açıklama yapılmadı ben o sınır olan hak sayısı kadar paylaşımda bulunmamışsam eğer boşuna neden katılim zamanımı neden harcim.
bide aynı kişilerde olabilir demekki fake hesaplarda olabilir kafamıza göre istediğimize veririz hediyeyi susun oturun diyorlar
« Son Düzenleme: 24 Mart 2014, 21:36:02 Gönderen: sevdammm »
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #31 : 24 Mart 2014, 21:35:25 »
yokum olsamda değişmeyecekti daha geçen yılki kazandığım cem seramik tencere gelmedi defalarca yazdım yolladık teslim almışsınız deniyor ama hiç gelmedi  güvenimde kalmadı
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #32 : 24 Mart 2014, 21:35:57 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
vay anasını 100 kusur hakla 0 mı cektım sımdı  :P :P :P

ben 133 hakla bitirdim galiba,bende senin gibi sıfır çektim,Maşallah bize.

aynen oyle kuzu başarılıyız pek fazla ahhahah :D :D :D :D :D
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı papatya89

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #33 : 24 Mart 2014, 21:36:19 »
Kurallarda bi kişi bir tane hediye kazanır yazıyordu

Ne sinir bozucu sonuçlar ya sinir oldum

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #34 : 24 Mart 2014, 21:40:07 »
Olmamis.

Çevrimdışı denizist

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #35 : 24 Mart 2014, 21:41:15 »
9. Yarışma sonunda, rastgele yapılacak olan dijital ortamdaki çekilişle belirlenecek 620 kişi, yine sistemin belirleyeceği yarışmadaki ürünlerden herhangi bir tanesini kazanacaktır. AYRICA BU KADAR ÇOK AYNI SOYİSİM KAZANMASI İSE DİKKAT ÇEKİCİDİR. ÇEKİLŞİNİZİN VE HEDİYE SİSTEMİNİZİN ADALETLİ OLDUĞUNA İNANMIYOR VE ŞUANDAN İTİBAREN SİTENİZİ BEĞENMEKTEN VAZGEÇİYOR VE TARAFIMIN MAİL LİSTENİZDEN SİLİNEREK TARAFIMA HİÇBİR ŞARTTA İLETİ GÖNDERİLMEMESİNİ İSTİYORUM.

attığım ileti.
« Son Düzenleme: 24 Mart 2014, 21:44:15 Gönderen: denizist »

Çevrimdışı denizist

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #36 : 24 Mart 2014, 21:48:45 »
TWİTTERDAN ATTĞIM MESAJ

@mahmure_dukkani yaptığınız çekilişin ve sitenizin güvenilirliğine olan güven sarsılmasından dolayı sizi takibi bırakıp engelliyorum

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #37 : 24 Mart 2014, 21:49:03 »
bütün yapılan yorumlar silindi arkadaşlar adam gibi açıklama yapma gereği bile duymadılar bravo diyorum sadece :o

şikayet varda şikayet açtım arkadaşlar onaylanınca linkini sizlerlede paylaşırım
« Son Düzenleme: 24 Mart 2014, 22:06:15 Gönderen: sevdammm »
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı cheryl

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Güneşe bakarsan Gölgeleri göremezsin
« Yanıtla #38 : 24 Mart 2014, 22:00:52 »
Ben yorum olarak yazdım sizde yazın mutlaka

Çevrimdışı lusnika

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #39 : 24 Mart 2014, 22:22:51 »
Sevgili Mahmure Okurları, yarışmamızda bir kullanıcı yarışma boyunca 126 çekiliş hakkı elde etmektedir. Yarışmada bir kullanıcı ne kadar çok paylaşım yaparsa o kadar çok çekiliş hakkı kazanmaktadır, kazanma şansıda bu doğrultuda artmaktadır. Kazanan kişiler yarışma boyunca en çok paylaşımı yaparak kazanma şansını o doğrultuda artırmış kişilerdir. Kazanan yarışmacılar aynı aileden olabilir katılım koşullarında buna engel bir durum yer almamaktadır.Yarışmada toplam 620 ürün hediye hedilmektedir. Toplam kişi sayısı ise 210 dur. İlginiz için teşekkürler.

rezalet ya buuuuuuu adamların verdikleri cevaba bakarmısınız

9.   Yarışma sonunda, rastgele yapılacak olan dijital ortamdaki çekilişle belirlenecek 620 kişi, yine sistemin belirleyeceği yarışmadaki ürünlerden herhangi bir tanesini kazanacaktır.

bu madde onların katılım şartlarından alınma allah aşkına biri bana cevap versin benmi aptalım aklım basmıyor bu cümleye karşılık 620 kişi seçilicek ve onlar kazanıcak denilmiyormu?

bakarmısınız yani o tam çekiliş hakkı sayısı vardıya hani oyunun başındna beri katılanların kazandığı yani o sayıya ulaşamadınızsa eğer kazanmanız zaten imkansız deniliyor e o zaman katılım sartlarında neden bu açıklama yapılmadı ben o sınır olan hak sayısı kadar paylaşımda bulunmamışsam eğer boşuna neden katılim zamanımı neden harcim.
bide aynı kişilerde olabilir demekki fake hesaplarda olabilir kafamıza göre istediğimize veririz hediyeyi susun oturun diyorlar

Saçmalığa bak gönderdikleri paketteki hediyeleri mi sayıyolar ya arkadaşlar bu kampanya işinin suyu çıktı biri gidiyor 20 30 hesapla giriyor ya hiç mi yorulmuyorsunuz hak diye bir şey var günah ya firma elemeli yahu nerde eski kampanyalar