Gönderen Konu: Arkonem 31.01.2014  (Okunma sayısı 4598 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
Ynt: Arkonem
« Yanıtla #10 : 09 Ocak 2014, 15:10:17 »
ben hepsını dogru yaptım...

cıldı besleyıcı olanları nemsız olanları guclu olanları secın
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı liveshow

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 09 Ocak 2014, 15:28:30 »
İsim bölümünde türkçe harfleri yazamadım ne saçmadır.
Barış yazamayıp baris yazabildim.

1. “http://www.facebook.com/arkonem” adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan “Cildiniz için zeytinyağını keşfedin!” kampanyası, 09.01.2013 – 31.01.2014 tarihleri arasında Evyap Sabun, Yağ, Gliserin Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
2. “Cildiniz için zeytinyağını keşfedin!” kampanyasına katılıp, sorulara doğru cevap verenler arasından 3 hafta boyunca her hafta 50 adet Arko Nem Zeytinyağlı Besleyici Bakım Kremi seti hediye edilecektir.
3. Arko Nem Facebook sayfasını (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin) beğenerek, “Cildiniz için zeytinyağını keşfedin!” uygulamasına izin veren ve kampanya katılım formunu dolduran tüm Facebook kullanıcıları 1 adet kazanma hakkı kazanırlar. Hediye kazanmak için iletişim formunun doldurulması ve 5 soruluk testin tüm sorularının eksiksiz doğru cevaplanması gerekmektedir.
4. Kampanya uygulamasını profil duvarında uygulama aracılığıyla paylaşan tüm Facebook kullanıcıları 1 adet kazanma hakkı daha kazanırlar.
5. Ayrıca kullanıcılar Facebook uygulaması aracılığıyla kampanyaya arkadaşlarını davet ettikten sonra, davetini kabul eden her arkadaşı için 1’er kazanma hakkı daha kazanırlar.
6. Kampanya kapsamında 1 katılımcı 1 kez ödül kazanabilir. Aynı Facebook profili ve aynı cep telefonu numarasıyla yalnız 1 kez katılım gerçekleştirilebilir. Mükerrer katılımlarda ilk başvuru geçerli sayılacaktır. Kullanıcı katılıp kazansa ve kazandığı sonradan anlaşılırsa dahi hediyesi gönderilmez.
7. Katılımcı, katılım formunu doldurmak ve uygulama aracılığıyla kampanyayı profil duvarında paylaşmak suretiyle sadece birer adet kazanma hakkı kazanabilir. Katılımcı Facebook profil duvarında yapacağı birden fazla paylaşım için ekstra kazanma hakkı kazanamaz. Ancak, katılımcı sınırsız sayıda Facebook kullanıcısı arkadaşını davet edebilecek, fakat toplam 50 adet kazanma hakkı kazanabilecektir.
8. Kampanya yalnızca bireysel katılıma açıktır. Katılımcı uygulamayı kampanyanın sona ereceği 31.01.2014 tarihine kadar kaldırması halinde; işbu kampanya çerçevesinde kazandığı tüm kazanma haklarını kaybedecektir.
9. Katılımcı uygulamayı kabul ettiğinde, Evyap Sabun, Yağ, Gliserin Sanayi ve Ticaret A.Ş. kullanıcıların ad, soyad ve profil fotoğrafının uygulama için kullanım hakkına sahip olur.
10. Kampanya katılım formundaki bilgilerin eksiksiz şekilde doldurulması gereklidir. Bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Evyap Sabun, Yağ, Gliserin Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu değildir.
11. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar kazanmış dahi olsalar, hediyelerinin kendisine ulaşamaması durumunda herhangi bir hak iddia edemezler. Evyap Sabun, Yağ, Gliserin Sanayi ve Ticaret A.Ş. katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları Facebook profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
12. Evyap Sabun, Yağ, Gliserin Sanayi ve Ticaret A.Ş. katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına Evyap Sabun, Yağ, Gliserin Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
13. Kampanyaya katılım ve Arko Nem Parfüm Facebook sayfasında yer alan uygulama için yapılan işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
14. Kampanyaya Evyap Sabun, Yağ, Gliserin Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Plasenta Reklam Hizmetleri San. Tic. A.Ş. çalışanları ve bu kişilerin 1. ve 2. derece yakınları katılamazlar, bu kişiler kampanyaya katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül almaya hak kazanamazlar. Katılıp kazansalar dahi kendilerine olası ödüller verilmez ve Evyap Sabun, Yağ, Gliserin Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
15. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
16. Yarışmaya sadece Türkiye sınırları içerisinden katılabilinir, yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar. Kazansalar bile ödülleri gönderilmez. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
17. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Evyap Sabun, Yağ, Gliserin Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
18. Evyap Sabun, Yağ, Gliserin Sanayi ve Ticaret A.Ş. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
19. Kazanan katılımcılar, kampanya boyunca her hafta Perşembe günü Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden duyurulacaktır.
20. Kampanya neticesinde yapılacak çekiliş ile belirlenecek talihliler, isimlerinin Arko Nem Facebook sayfası, Evyap Sabun, Yağ, Gliserin Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait web siteleri aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
21. Talihlilerin kazanmış olduğu ödüller, kampanyaya katılımları sırasında form ile ilettikleri adreslere çekiliş tarihinden itibaren en kısa süre içerisinde teslim edilecektir. Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Evyap Sabun, Yağ, Gliserin Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu değildir.
22. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Evyap Sabun, Yağ, Gliserin Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
23. İşbu Katılım Koşulları, “Cildiniz için zeytinyağını keşfedin!” kampanyası için olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.
24. Evyap Sabun, Yağ, Gliserin Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Kampanya'yı herhangi bir zamanda sonlandırma ve Kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu Kampanya'ya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.
25. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Evyap Sabun, Yağ, Gliserin Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından yapılacaktır. Evyap Sabun, Yağ, Gliserin Sanayi ve Ticaret A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
26. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
27. Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Evyap Sabun, Yağ, Gliserin Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2014, 15:29:44 Gönderen: liveshow »

Çevrimdışı krizantem34

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • teşekkür edenleriniz çok olsun :D
« Yanıtla #12 : 09 Ocak 2014, 15:30:21 »
sorular farklı geliyor 2 kez yaptım hepsi doğru çıktı kazanmakta nasip olur inş  :D

Çevrimdışı sule_yilmaz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 09 Ocak 2014, 15:46:06 »
nihayet yapabildim :)

Çevrimdışı sahra2006

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 09 Ocak 2014, 17:39:56 »
azmin zaferi ,ben yaptım bem yaptım  ;D ;D ;D ;D
işim çok benim her gün kalkıp seni yeniden seviyorum..

Çevrimdışı salexih

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #15 : 09 Ocak 2014, 21:02:24 »
3. denemede hepsini doğru yaptım formu doldurdum arkadaş daveti ile çekiliş şansını arttır diyor her seferinde farklı 5 soru geliyor ama sorular aşağı yukarı aynı :)

Çevrimdışı sahra2006

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 09 Ocak 2014, 21:05:19 »
formu doldurduktan sonra  sorular gelmiyor,sadece arkadaş daveti yapabiliyorum
işim çok benim her gün kalkıp seni yeniden seviyorum..

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 09 Ocak 2014, 21:19:15 »
çekiliş haklarına inanmıyorum
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı ilkemmm

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 09 Ocak 2014, 21:33:06 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

ne gibi?
izgim

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 09 Ocak 2014, 21:35:19 »

ne gibi?
Sinem ben firmaların davetlerden şu kadar çekiliş hakkı kazandınız gibi söylemlerine inanmıyorum.Bence çekilişe katılmak önemli.Bunu test ettim onayladım
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...