Gönderen Konu: CarrefourSA Karşıyaka'dan özel tasarımlı tepsi hediye!  (Okunma sayısı 1119 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı !sumak!

• Usta Kampanyacı
  • Şans Lazım Şans:)

CarrefourSA Karşıyaka'dan özel tasarımlı tepsi hediye!

İlk 2.000 kişiye Anneler Günü'ne özel, özel baskılı kahve tepsisi hediye!
Başvurmak İçin: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Katılım ve Kullanım Koşulları

• CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi Facebook sayfasında yer alacak “CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi’nden tepsi” uygulaması 6 Mayıs 2013 Pazartesi günü başlayacaktır. Katılım durumuna bağlı olarak yarışma süresi CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi tarafından belirlenecektir.

• 18 yaşından küçük olanların bu uygulamaya katılabilmek için ebeveynlerinden yazılı izin almış olmaları gerekmektedir. CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi 18 yaşından küçüklerin, uygulamaya velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmaları ve/veya katılmalarından sorumlu tutulamaz.

• Başvuruya katılıp, sayfayı beğenen ilk 2000 kişi tepsi kazanmış sayılacaktır..

•Kazananların yarışmaya katıldığı e-mail adreslerine bilgilendirme maili gelecektir.

• Uygulamaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla katılan kullanıcıların başvuru hakları geçersiz sayılır.

• CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, sitenin aşırı trafik almasından kaynaklanan problemler ve kullanıcının ya da diğerlerinin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek sorunlarda hiçbir sorumluluk kabul etmez.

• Kullanıcı, uygulamanın diğer kullanıcılarıyla olan iletişiminden tamamen kendisi sorumludur. CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi, bu iletişimlerde yaşanabilen sorun ve anlaşmazlıklardan ve bundan kaynaklanan zarar ve iddialardan sorumlu değildir.

• Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi sorumlu tutulamaz.

• Kazananlar hediyesini yalnızca CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi’nde yönetim ofisinden alabileceklerdir.

• Kazananların hediyeleri gönderilmez, CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi’nde bulunan yönetim ofisinden alabilirler.

• Kazananlar hediyelerini kimlikleri ile birlikte özel tasarımlı tepsi uygulama sonlandıktan sonra 10:00 - 22:00 saatleri arasında yönetim ofisinden alabileceklerdir.

• Hediye 31 Mayıs 2013’e kadar geçerlidir.

• Sahte profil oluşturarak başvuruya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar hediyeye hak kazanamaz.

• Başvuru sonuçlarının belirlenmesinde Facebook sunucuları tarafından gerçekleşen teknik hatalardan CarrefourSA Karşıyaka sorumlu değildir.

• Katılımcılar yalnızca kendi Facebook Profil Hesaplarından başvuruya katılmak zorundadırlar.

• Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.

• Başvurunun Facebook ile herhangi bir bağı bulunmamaktadır.

• Site ve içeriğinin tüm hakları münhasıran CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi’ne aittir.

• Başvuru katılan herkes başvuru şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı OzleminO

• Usta Kampanyacı
Ynt: CarrefourSA Karşıyaka'dan özel tasarımlı tepsi hediye!
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2013, 11:31:15 »
adrese yollasalar keşke ama şahsen almak gerekiyor sanırım
✿✿✿(◠‿◠)✿✿✿

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #2 : 29 Mayıs 2013, 11:58:14 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

BEN ALDIM GEÇEN HAFTA

Çevrimdışı cheryl

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Güneşe bakarsan Gölgeleri göremezsin
« Yanıtla #3 : 29 Mayıs 2013, 12:03:08 »

BEN ALDIM GEÇEN HAFTA
nasıl guzelmı peki?

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #4 : 29 Mayıs 2013, 13:32:42 »

BEN ALDIM GEÇEN HAFTA
nasıl guzelmı peki?

güzel 12 tane aldım arkadaşlarda katılmıstı toplu aldık güzel yani

Çevrimdışı efem-35

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 29 Mayıs 2013, 13:59:47 »
ben beyenmedim pöff  :(
ancak saksı altına yakışır ;D