Gönderen Konu: keskinoğlu  (Okunma sayısı 1717 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mavigül

• Usta Kampanyacı
  • Hayırlısından versin Rabbim...Amin
Ynt: keskinoğlu
« Yanıtla #10 : 15 Nisan 2013, 13:34:05 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Allah'ım sinbo gibi adi bir marka yok. Sinboda okurken çalışmıştım 10 tane satıyordum 9 tane iade geliyordu

olabilir ama hatalarını telafi etmeyi bilen bir firma ben 7 yıl kettle nı kullandım 7.yılında tahtakalelerden aldığım ara kablo nedeni ile patladı, arkadşımın sinbo ekmek yapma mk. bozulmuştu 0 makine gönderdiler benim moulinex marka ekmek yapma mk. servisi yüzünden nefret ettirdi...ama arkadaşlarım beni uyarmıştı sinbo sahip çıkıyor ürünününe diye dinlemeyip kaliteli marka aldım böyle oldu

ben kendi içinde çalıştığım sorunu olmayan tek ürünü kettle oluyordu. sizin servisin ii çıkmış ve anlyış göstermiş o kadar çok sorun yaşadığım ki ekmek yediğim yerden çıkmak sorunda kaldım müşteri şikayetleri yüzünden.2 yıl garanti veriyor ürününe mecburen değişim yapacak ama herkes servis olayından dolayı iade ediyordu. sonuçda bedava gelen bi ürün olacak ama daha kaliteli markalar verebilirlerdi.yumurta pişiricisi 12.90 media markda satıldı uzun bi süre. demek istediğim keskinoğlunun 50. yılın ayakışmayan hediyeler bence. Bu benim görüşüm

tabiki saygı duyarım...keşke ülkemizde dünyanın tercih ettiği markalardan çokça çıksa, en güvenilir markalar sıralamasında ilk üçte türkiyem yok yada müslüman bir firma diyeyim...ne acı