Gönderen Konu: Ekici Peynir -3 Şubat  (Okunma sayısı 9068 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kampanyaman

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Ekici Peynir
« Yanıtla #20 : 31 Aralık 2012, 10:48:41 »
58000 küsür yaptım ama hileciler çıkarmış listeden beni. Haram olsun o peynirler.

Çevrimdışı kkurucay

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #21 : 31 Aralık 2012, 10:50:10 »
bende denedim baktım millet yolunu bulup uçmuş bıraktım. ama firma sonunda bakıp elerse sıralamaya girebiliiriz

Çevrimdışı zuhal

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 31 Aralık 2012, 12:14:57 »
bu oyunda hile var dedim oyun oynamasını bilmiyorsunuz hile yok dendi  sizde hile var demeyin sizede oyun oynamasını bilmiyorsunuz derler  ;D

Çevrimdışı cc48

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #23 : 31 Aralık 2012, 12:25:16 »
kazananlar acıklanmıs tam bır rezillik. :)))) ulan bu hileleri gıda için bile yapıyorlar bu ınsanların yatacak yeri yok.ulan bırakın ıhtıyacı olanlar kazansın.

Çevrimdışı cc48

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #24 : 31 Aralık 2012, 12:28:29 »
topu topu verdikleri 2 bucuk kılo peynir.birde utanmadan hıleye göz yumuyor ve ınsanların haklarını gasp ediyorlar :) cok buyuk ayıp.hıle yapanların zaten yatacak yeri yok.

Çevrimdışı cc48

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #25 : 31 Aralık 2012, 12:33:13 »
Peygamber Efendimiz (s.a.v:):
"İnsanlara merhamet etmeyen kimseye Allah 'da merhamet etmez." buyurur.

Kul hakkı, insanın sahip olduğu hakları demektir. Kutsal kitabımız Kur’ân-ı Kerim kul hakkı üzerinde önemle durmaktadır. Allah’ın emir ve yasaklarının hemen hemen dörte üçü kul hakkı ile ilgilidir. Bu sebeple, ((Allah ’a kulluk, yalnızca belli ibadetleri yerine getirmek değil, aynı zamanda insan haklarına da büyük saygı duymaktır.)) Aksi takdirde insanların birarada kardeşçe yaşamaları, devletler kurmaları mümkün olmaz. Toplumun kaynaşması, kötülüklerden uzak, kardeşçe yaşayışın sağlanması için kul haklarına saygılı olmak o kadar önemlidir ki, ((Allah her türlü günahı affettiği halde, kul hakkını affetmiyor.))

parantez içinde olanları hile yapanlar kazananlar okusunda ibret alsın.3 kurusluk sey için böyle şeyler yapmasın.

Çevrimdışı kamile25

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 31 Aralık 2012, 12:34:25 »
1ncı hafta kazananlarında soyadı ergen olan 250 bın puan var dıye elenmıstı bu seferde ayse dıye gırmıs ama elenmemıs  hay yarabbım
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

destek olana destek olurum

Çevrimdışı ecrim

• Usta Kampanyacı
    • Womans in your town for night
« Yanıtla #27 : 31 Aralık 2012, 12:50:39 »
Kazananlar nerde açıklanmış ben bulamadım listeyi
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı kampanyaman

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #28 : 31 Aralık 2012, 12:56:25 »
Nasıl yiyecekler bilemiyorum, insan bu kadar mı aç gözlü olur. Neyse ahirette alacağımız oldu, o da yeter...

Çevrimdışı cc48

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #29 : 31 Aralık 2012, 12:58:19 »
Peygamber Efendimiz (s.a.v:):
"İnsanlara merhamet etmeyen kimseye Allah 'da merhamet etmez." buyurur.

Kul hakkı, insanın sahip olduğu hakları demektir. Kutsal kitabımız Kur’ân-ı Kerim kul hakkı üzerinde önemle durmaktadır. Allah’ın emir ve yasaklarının hemen hemen dörte üçü kul hakkı ile ilgilidir. Bu sebeple, ((Allah ’a kulluk, yalnızca belli ibadetleri yerine getirmek değil, aynı zamanda insan haklarına da büyük saygı duymaktır.)) Aksi takdirde insanların birarada kardeşçe yaşamaları, devletler kurmaları mümkün olmaz. Toplumun kaynaşması, kötülüklerden uzak, kardeşçe yaşayışın sağlanması için kul haklarına saygılı olmak o kadar önemlidir ki, ((Allah her türlü günahı affettiği halde, kul hakkını affetmiyor.))

parantez içinde olanları hile yapanlar kazananlar okusunda ibret alsın.3 kurusluk sey için böyle şeyler yapmasın.