Gönderen Konu: special k ürünlerinede markafoni 20 tl çek  (Okunma sayısı 2391 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kkurucay

• Usta Kampanyacı
special k ürünlerinede markafoni 20 tl çek
« : 28 Mayıs 2012, 14:52:02 »

•18 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.
•Her bir kampanya indirim kodu, markafoni.com sitesinden 60 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilere toplam alışveriş miktarı üzerinden 20 TL’lik indirim hakkı tanır. 20 TL’lik indirim, toplam işlem bedelinden düşülecektir. Müşterinin kullanabileceği 20 TL’lik indirim kodu sayısında kısıtlama yoktur.
• İndirim kodunu kullanabilmek için markafoni.com sitesine üye olunmalı, üye olunduktan sonra üye girişi yapılmalıdır.
•Her alışveriş başına yalnızca bir indirim kodu kabul edilir. İndirim kodları tek kullanımlıktır, 2.kez kullanılacak indirim kodları kabul edilmez.
•İndirim kodları nakde çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, tek bir defa kullanılabilir, depozito olarak veya bir hesaba ödeme yapmak için kullanılamaz.
•Alışverişin iptal veya iade edilmesi durumunda kod karşılığında indirim yapılan tutar iade edilmez ve kod geçerliliğini yitirir. Geçerliliğini yitiren indirim kodunun yerine ise yenisi verilmez.
• İndirim kodları 01.05.2012-30.09.2012 tarihleri arasında geçerlidir. Geçerlilik tarihinden sonra indirim kodları geçersiz olacak ve kabul edilmeyecektir.
•Kampanya şartlarına uymayan bir durum tespit edildiğinde, markafoni.com söz konusu siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Çevrimdışı turuncu993

• Usta Kampanyacı
Ynt: special k ürünlerinede markafoni 20 tl çek
« Yanıtla #1 : 28 Mayıs 2012, 18:39:41 »
acaba süper onlıne 50 liralık çekle birleşir
mi ki
Şans gel bana gel bana gel bana...

Çevrimdışı candan38

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: special k ürünlerinede markafoni 20 tl çek
« Yanıtla #2 : 28 Mayıs 2012, 18:42:19 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
acaba süper onlıne 50 liralık çekle birleşir
mi ki
kod şeklinde olacağı için markafoni de iki kod aynı anda birleşmez.

Çevrimdışı cloves

• Usta Kampanyacı
Special K markafoni çek
« Yanıtla #3 : 08 Haziran 2012, 08:26:26 »

18 yaşından küçükler kampanyadan faydalanamazlar.
Her bir kampanya indirim kodu, markafoni.com sitesinden 60 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilere toplam alışveriş miktarı üzerinden 20 TL’lik indirim hakkı tanır. 20 TL’lik indirim, toplam işlem bedelinden düşülecektir. Müşterinin kullanabileceği 20 TL’lik indirim kodu sayısında kısıtlama yoktur.
İndirim kodunu kullanabilmek için markafoni.com sitesine üye olunmalı, üye olunduktan sonra üye girişi yapılmalıdır.
Her alışveriş başına yalnızca bir indirim kodu kabul edilir. İndirim kodları tek kullanımlıktır, 2.kez kullanılacak indirim kodları kabul edilmez.
İndirim kodları nakde çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, tek bir defa kullanılabilir, depozito olarak veya bir hesaba ödeme yapmak için kullanılamaz.
Alışverişin iptal veya iade edilmesi durumunda kod karşılığında indirim yapılan tutar iade edilmez ve kod geçerliliğini yitirir. Geçerliliğini yitiren indirim kodunun yerine ise yenisi verilmez.
İndirim kodları 01.05.2012-30.09.2012 tarihleri arasında geçerlidir. Geçerlilik tarihinden sonra indirim kodları geçersiz olacak ve kabul edilmeyecektir.
Kampanya şartların

Çevrimdışı aylean

• Usta Kampanyacı
Ynt: Special K markafoni çek
« Yanıtla #4 : 08 Haziran 2012, 09:25:44 »
Benim Markafoni davetlerden kazandığım 50 tl hediye çekim var.Onunla beraber 60 tl üzeri alışveriş etsem bu Special K nın 20 tl lik indirim çekini kullanabilirmiyim.Sitede 89.90 tl ye bir şey beğendim.50 çekimi birde bunu kullanıp ürünü 29.90 tl ye alabilirmiyim?
Kül kadar etkisi olmayan insanların,kendisini ateş sanması ne garip...

Çevrimdışı kkurucay

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 08 Haziran 2012, 10:48:15 »
davet çekleriyle birleşiyor mu?

Çevrimdışı cloves

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 08 Haziran 2012, 17:02:38 »
davet çekleri ile birleşir sorun olmaz ama @ikelebek67 midesi bulanıyor kzıyor bu tür hareketlere.

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 08 Haziran 2012, 17:08:36 »
davet çekleri ile birleşir sorun olmaz ama @ikelebek67 midesi bulanıyor kzıyor bu tür hareketlere.
ikelebek67 kim neden midesi bulanıyor ??  :o

Çevrimdışı cloves

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 08 Haziran 2012, 17:15:21 »
ikelebek67 kim neden midesi bulanıyor ??  :o

en sondaki mesaja bak

Çevrimdışı turuncu993

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 08 Haziran 2012, 17:50:31 »
kafa iyi onun  ;D
Şans gel bana gel bana gel bana...