Gönderen Konu: BallMania  (Okunma sayısı 2382 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı stafex

• Usta Kampanyacı
BallMania
« : 18 Mayıs 2012, 21:58:04 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Nasil oynanir?

Kullanıcı oyunu oynayarak puan kazanır (her oyunun puanları ayrıdır). Kullanıcı oyunu oynarken topladığı puanlara göre ödüller seçme hakkını kazanır. Oyunun sonunda, ödül kazanmak isterse, kullanıcıya aldığı toplam puanını kaydettirme şansı sunulur: Oyun sürecinde seçme hakkını kazandığı ödüllerden birini seçer ve çıkan ekranda mobil operatörü tıklayarak mobil telefon numarasını girerek puanını kaydettirir. Puanını kaydettirmek istemeyen kullanıcılarsa oyun bittiğinde çıkan panele telefon numaralarını girmeden oyunu kapatabilirler.  Kullanıcılar istedikleri kadar oynayıp istedikleri kadar puanlarını kaydettirme hakkına sahiptir (ödül 18 yaşından büyük telefon sahiplerine verilir).

Puanını kaydettirmiş olan numaralar arasında bir çekiliş yapılmayacaktır. Puanlarını kaydettiren numaralar arasında bir  ‘Puan cetvelİ’ sağlanacaktır.

Her oyunun kullanım koşullarında ‘Puan cetvelinin’ başlangıç ve bitiş günü belirlenecektir. Kullanıcılar puanlarını sadece belirlenen başlangıc ve bitiş tarihi içinde kaydettirebilirler.

‘Puan cetvelinin’ bitiş günü tamamlandığında,  en çok puanı kaydettirmiş olan kullanıcıya puanını kaydettirmeden önce seçmis olduğu ödül verilecektir.

Eğer birden fazla en yüksek puan kaydettirmiş olan kullanıcı varsa, kaydettirme tarihi önce olan kullanıcı hediyeyi kazanacaktır.

« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2012, 16:52:07 Gönderen: admin »

Çevrimdışı erdem61

• Usta Kampanyacı
Ynt: BallMania
« Yanıtla #1 : 18 Mayıs 2012, 22:20:22 »
burdan odül kazanıpta gelen varmı?
**********ERDEM10**********

Çevrimdışı berserk

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2012, 13:36:12 »
Bana para tuzağı gibi geldi ama bilemeyeceğim.

Çevrimdışı aes

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2012, 00:55:57 »
Bu oyunda amaç ajansı zengin etmektir yoksa verdikleri ödül kazandıklarının yanında kurdan dahi olamaz.

Çevrimdışı berserk

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2012, 01:23:53 »
Site çok rezil bir de. O ödülleri falan vereceklerini de sanmıyorum.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 20 Mayıs 2012, 21:10:12 »
4 lira verip kimse oynamaz.Ama kimse katılmaz diyip oynayan çıkarsa anca oynar.Ama ondada hediyeyi bence cok bekler..
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı berserk

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #6 : 20 Mayıs 2012, 23:25:38 »
4 lira verip kimse oynamaz.Ama kimse katılmaz diyip oynayan çıkarsa anca oynar.Ama ondada hediyeyi bence cok bekler..

Puan listesine falan bakarsan, uçuk kaçık puanlar var yanlış görmediysem. Bir de çok amatör bir tasarımı var sitenin.

Çevrimdışı BayanProfesor

• Usta Kampanyacı
  • Beynini ''hobi'' olarak kullanan insanlar var.
« Yanıtla #7 : 21 Mayıs 2012, 13:29:13 »
dolandırıcı site olarak düşünüyorum..bunun yanı sıra üstte favori renginizde ipad kazanın konusu var kilitli oldugu için yorum yapamamdım..burdan söyleyim bana maille ipad                       kazanacak 3 kişi belirlendi linke tıklayın formu doldurun ve kazanmak için bekleyin diye farklı aylarda 2 kere mail attılar.çekilişle belirlenen 3 kişinin biri bendim..arkadaşıma söyledim o da aynı mail bana da geldi dedi diğer 2 isim aynı ona gelen mailde benim adım yazmıyordu bende de onun adı yani                                          favori renginizde ipad kazanın                                  uygulaması da yalan aylardır katılıyorum bişey çıktıgı olmadı kazanan kişileride görmedim
Güneşin batışını romantik sayanlar , doğuşunun aşk olduğunun farkında olmayanlardır....

Çevrimdışı gunebakan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 22 Mayıs 2012, 18:03:03 »
mesela kuzenim burdan pandora bileziği kazanmış ama 4 lira'yı nasıl alıyorlar onu anlamadım ?? bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim  ???