Gönderen Konu: Lacoste Kadın Parfüm Hediye Seti Kazanın  (Okunma sayısı 2296 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı merveaktutun

• Deneyimli Kampanyacı
Lacoste Kadın Parfüm Hediye Seti Kazanın
« : 05 Şubat 2012, 00:43:29 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı kalite

• Usta Kampanyacı
Ynt: Lacoste Kadın Parfüm Hediye Seti Kazanın
« Yanıtla #1 : 05 Şubat 2012, 10:42:26 »
her sey ıcın ayrı baslıga ne gerek var? lensı ayrı hatta bayanı ayrı kampanya erkegı ayrı kampanya gıbı tek lınk verılse altında tum kampanyalar var adamlar hem 14 tl kargoyla lesn yolluyorlar hem 50 tane baslık hayret ya

Çevrimdışı merveaktutun

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 05 Şubat 2012, 11:39:22 »
 ;D 14 tl için kadinca ya basvurda ödesinler . en azından bilip bilmeden konusmazsın :) eminim burdan bir cok kişi kadinca dan hediyeler kazandı da söylemiyor. kargo parasının karsı tarafa ait olmasınında vardır bir nedeni :)

Çevrimdışı huseyinboz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 22 Şubat 2012, 17:47:48 »

Kadınca.net' bakyapı sponsorluğunda yaptığı son yarışmayı açıklamadı. Biri Bakyapının sayfasına şikayet etmiş ve bakın bakyapı ne demiş:
Merhabalar, daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz üzere bahsettiğiniz sitenin bizimle bir ilgisi bulunmamaktadır. Site kendi inisiyatifi ile belirttiğiniz şekilde bir duyuru yapmıştır. Siteye de Bakyapı'yı bağlamadığına yönelik yazışma yapılmıştır.

Çevrimdışı efetubi

• Usta Kampanyacı
  • aslında en iyisi boşwermektir herşeyi
« Yanıtla #4 : 22 Şubat 2012, 18:58:41 »
her sey ıcın ayrı baslıga ne gerek var? lensı ayrı hatta bayanı ayrı kampanya erkegı ayrı kampanya gıbı tek lınk verılse altında tum kampanyalar var adamlar hem 14 tl kargoyla lesn yolluyorlar hem 50 tane baslık hayret ya
sırf hediyelerle ilgi çekemeye çalışan bi site  >:(
│█║║█║║█║│█║│█║
²¹°¹³²efetubi¹³ °¹²
yapında bozukluk warsa benden mimari bekleme !!!

Çevrimdışı sahra2006

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 22 Şubat 2012, 20:14:21 »
belki gelir ya katıldım..
işim çok benim her gün kalkıp seni yeniden seviyorum..

Çevrimdışı Kare

• Usta Kampanyacı
  • و
« Yanıtla #6 : 22 Şubat 2012, 20:30:33 »

Kadınca.net' bakyapı sponsorluğunda yaptığı son yarışmayı açıklamadı. Biri Bakyapının sayfasına şikayet etmiş ve bakın bakyapı ne demiş:
Merhabalar, daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz üzere bahsettiğiniz sitenin bizimle bir ilgisi bulunmamaktadır. Site kendi inisiyatifi ile belirttiğiniz şekilde bir duyuru yapmıştır. Siteye de Bakyapı'yı bağlamadığına yönelik yazışma yapılmıştır.

o zamanlar anlamıştım böyle birşey olduğunu ama haklı çıkacak mıyım diye bekledim. şu saçmalığa bakın firmayla beraber kampanya düzenliyor gibi göstermiş, sahtekalıktaki cesarete bakın. kadınca.net merveaktutun aklınızdan zorunuz mu var sizin!!!!!
hayatta hep...
Kendi için istemediğini başkasına yapmadı
Küçük hataları görmezden geldi ama sabrı taştıysa tek seferde sildi
Lafa değil söyleyene baktı.

Çevrimdışı huseyinboz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 23 Şubat 2012, 08:52:14 »

o zamanlar anlamıştım böyle birşey olduğunu ama haklı çıkacak mıyım diye bekledim. şu saçmalığa bakın firmayla beraber kampanya düzenliyor gibi göstermiş, sahtekalıktaki cesarete bakın. kadınca.net merveaktutun aklınızdan zorunuz mu var sizin!!!!!

Ne kadar sinir olduğumu anlatamam. Kaç tane işlem yaptırdılar Allah aşkına! Yok Kadınca.net'te üye ol, sonra dön sayfalarına yorum bırak, face'de onların sayfalarını paylaş, twiter'da paylaş, facebook sayfalarına git, sayfayı beğen, işlemleri yaptığını yaz, bakyapı'yı beğen, sayfalarına kadınca.net'ten geliyorum yaz, sonra dön tekrar kadınca.net'e google +1'le, sonra tüm yaptığın işlemleri sırasıyla yaz ve tüm yaptığın işlemlerin linkini bulup, linklerini ekle. Bu ne ya? Bakyapı resmen bizimle alakası yok diyor. Hangi firma çıkarsızca başka bir firmanın reklamını yapar ki? Hepimizi kullandılar reklamlarını yapmak için...

Ben de ilk başta bir şüpheye kapıldım ama sonra yok ya dedim, o kadar ismini duyduğumuz bir site bunu yapmaz. E ama şimdi bakıyorum tek bir yarışmanın kazananı bile açıklanmamış, yok kimsecikler yok, 5 tane kampanyaları var (aylardır devam ediyor ve açıklanma tarihi çoktaaan geçmiş) ama talihlisi hala paylaşılmamış. Hepimize geçmiş olsun.
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2012, 08:53:56 Gönderen: huseyinboz »

Çevrimdışı okitya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 23 Şubat 2012, 11:58:46 »
Hocam sizde katılmadan önce biraz okusanız, araştırsanız... En başından beri belliydi bu. Bakyapının sayfasındaki yarışma katılım koşullarına baksaydınız kadınca.net ile bagının olmadıgını anlardınız..

Çevrimdışı huseyinboz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 23 Şubat 2012, 12:06:02 »
Hocam sizde katılmadan önce biraz okusanız, araştırsanız... En başından beri belliydi bu. Bakyapının sayfasındaki yarışma katılım koşullarına baksaydınız kadınca.net ile bagının olmadıgını anlardınız..

Ne bileyim, hiç aklıma gelmedi. Diyorum ya kadınca.net'in adını çok duydum, bu kadar adı duyulmuş bir site iyi birşeyler yapmış ki adını duyurmuştur diye düşündüm galiba. Ama bu da bana ve katılan bir çok arkadaşıma kapak oldu sanırım:)