Gönderen Konu: eti benimo kazananlar  (Okunma sayısı 66703 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yeşimhzl

• Usta Kampanyacı
Ynt: eti benimo kazananlar
« Yanıtla #880 : 12 Mart 2012, 16:40:15 »
cevap yazmışlar tel inizi verin arayalım konuşalım diye istemiyorum konuşmak felan ya göndersinler yeterr

Çevrimdışı med

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #881 : 12 Mart 2012, 16:57:40 »
zehir zıkkım olsun aç dengesizler >:( >:( >:( >:( >:(

Çevrimdışı med

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #882 : 12 Mart 2012, 18:29:37 »
mail atmıştım elemanlarınız hırsızlık yapıyor diye zip dağıtıma. cevap olarak tabiiki siz bizi başka firmalarla karıştırdınız asla böle bişey yok kutunun biri iade olmuş diğeri ortalıkta yok vs vs  adres verin bir daha yollayalım demişler. sen işini iyi yapabilirsin şebnem hanım ama diğer elemanlara nasıl bu kadar güveniyosun dedim bende.tekrar verdim aynı adresi. işin komik yanı sokak sokak adres aramak zorundayız eksik bilgi olmuş diyorlar.işiniz bu değilmi kardeşim sokak sokak adres aramak işiniz değilmi sizin.mng elemanlarınıda şikayet ettim oh olsun bu elemanlar kağıdı bırakı bırakıp gidiyor dedim. ilgilenecez dediler. arayın mail atın insanları salak yerine koymasınlar bunlar.

Çevrimdışı ulukol

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #883 : 13 Mart 2012, 02:00:46 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
mail atmıştım elemanlarınız hırsızlık yapıyor diye zip dağıtıma. cevap olarak tabiiki siz bizi başka firmalarla karıştırdınız asla böle bişey yok kutunun biri iade olmuş diğeri ortalıkta yok vs vs  adres verin bir daha yollayalım demişler. sen işini iyi yapabilirsin şebnem hanım ama diğer elemanlara nasıl bu kadar güveniyosun dedim bende.tekrar verdim aynı adresi. işin komik yanı sokak sokak adres aramak zorundayız eksik bilgi olmuş diyorlar.işiniz bu değilmi kardeşim sokak sokak adres aramak işiniz değilmi sizin.mng elemanlarınıda şikayet ettim oh olsun bu elemanlar kağıdı bırakı bırakıp gidiyor dedim. ilgilenecez dediler. arayın mail atın insanları salak yerine koymasınlar bunlar.
İyi yapmışsın. Benimkilerde sorun olmadı tam hepsi iyi yapmışlar yoksa çok yanlış yaparlardı. Hatta baktım  tanesinde 6 tane vardı o an tepem bi attı aman Allahım kutuda telf. yazıyordu kont. ücreti ürünün değerini çermi geçmez mi demeden odama doğru gidip rahat rahat başlayayım diye o arada odama giderken sordum anneme ,yedin mi? aldın mı içinden diye 2 tane aldım diyince o an sinirliyim ya bi şekilde atcam sinirimi :) Anneme biraz çattım -içinden aldıysan niye demiyon az kalsın arayacaktım ya adamları falan dedim. Annemde -ne kadar cimri oldun sen öyle, diyor bende -ne alakası var yaa aldın niye demiyon? falan filan öyle geçti. Hakkını arasın herkes

Çevrimdışı banucuk

• Deneyimli Kampanyacı
  • Aşkımsınnnnn
« Yanıtla #884 : 13 Mart 2012, 02:06:22 »
bende altıüstü bi paket kazanmıştım hala ulaşmadı 2 hafta önce zip kargoyu aradım daha dağıtım bitmedi bekleyin dedi bende emredersiniz diyip kapattım telefonu >:( >:( ya dediğiniz gibi bisküvisinde değilim ama yukarda yazılanları okuyunca sinir olmamak elde değil etiyede mail attım bu sabah yanıt gelmiş ilgileniyoruz hepsi adreslerine ulaştırılacaktır diye bakalım :( 

Çevrimdışı tostip

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #885 : 14 Mart 2012, 09:51:46 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bende altıüstü bi paket kazanmıştım hala ulaşmadı 2 hafta önce zip kargoyu aradım daha dağıtım bitmedi bekleyin dedi bende emredersiniz diyip kapattım telefonu >:( >:( ya dediğiniz gibi bisküvisinde değilim ama yukarda yazılanları okuyunca sinir olmamak elde değil etiyede mail attım bu sabah yanıt gelmiş ilgileniyoruz hepsi adreslerine ulaştırılacaktır diye bakalım :(
   dun bende maıl gonderdım etıye bu sabah gerı donus yapmıslar 10 martta adresınıze ulasmıstır dıye tekrar ben maıl gonderdım almadım dıye erkadaslar ben nereyı arayayım sımdı
‎(✿◠‿◠)♥♥♥

Çevrimdışı actilki

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #886 : 14 Mart 2012, 09:57:27 »
eti gözümden düştü....

kusura bakma .. çok ayıp  madem yollamayacaksan yapma böyle yarışma ....

kzananl acıklandıktans onra 60 sayfa yazılmış kım bılır daha ne kadr yazılacak ....

Çevrimdışı !sumak!

• Usta Kampanyacı
  • Şans Lazım Şans:)
« Yanıtla #887 : 14 Mart 2012, 15:26:07 »
Benim kazandıklarımı ozan adında biri almış  :-\
telefondaki bayana diyorum ben tanımıyorum oyle birini niye teslim ettiniz diye,
aldıgım cevap:bunlar imzalı teslimat degil  >:( ben daha ne diyeyim  :-X
« Son Düzenleme: 14 Mart 2012, 15:26:55 Gönderen: !sumak! »

Çevrimdışı gazbent

• Usta Kampanyacı
  • 11.11.11:)
    • cantanesii
« Yanıtla #888 : 14 Mart 2012, 15:32:37 »
aman etidende ziptende hayır yok etinin listede eşimin adıda var zipe sordum yok diyo etiye mail attım ilgilenicez dönücez dediler hala dönücekler eticiydim ama bundan sona forever ülker :D
Tık lütfenn Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #889 : 14 Mart 2012, 15:41:36 »
ben de kaç kere aradım zipi, bugün gönderilecek, yarın gönderilecek diye diye daha 1 paket bile gelmedi. bıktım artık aramaktan. mersinde irtibat numarası varsa orayı arayayım diyorum onu da vermiyolar. biz buradan yönlendiriyoruz diyolar. görüyoruz nasıl yönlendirdiklerini.