Gönderen Konu: Pijama.com.tr'den 3 üyemize pijama takımı hediye (31 Ocak - 14 Şubat)  (Okunma sayısı 2670 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya

İnternetten alışveriş yapmak istediğinizde yüzlerce farklı ürün arasında aklınız karışıyor mu? Örneğin pijama almak istediğiniz bir sitede aynı zamanda iPhone da satılıyor olması genellikle müşterilerin işini zorlaştıran bir durum. Yurt dışında belirli konularda özelleşmiş sitelerin sayısı gün geçtikçe artıyor.
Gerek tasarımı, gerek ürün çeşitliliği ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Türkiye'deki ürün bazında özelleşmiş sitelerin en iyi örneklerinden biri. Sitede onlarca çeşit pijama, gecelik ve iç çamaşırından dilediğinizi seçebilir, dünyaca ünlü markalara indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin 'nin şimdi sizlere bir sürprizi var. 31 Ocak - 14 Şubat tarihleri arasında aşağıdaki işlemlerden dilediğiniz bir tanesini ya da hepsini yerine getirin çekiliş sonunda pijama kazanacak 3 kişiden biri siz olun.

* Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesine üye olmak (1 çekiliş hakkı)
* Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresindeki facebook sayfasını beğenmek (1 çekiliş hakkı)
* Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresineki twitter hesabını beğenmek (1 çekiliş hakkı)
* blogunuzda Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin 'yi anlatan kısa bir tanıtım yazısı yazmak (3 çekiliş hakkı)

Yukarıdaki işlemlerden yerine getirdiklerinizi (üye adınız / facebook profil linkiniz / twitter profil linkiniz / blogunuzdaki yazının linki ile birlikte) Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine gönderin çekilişe katılın.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
katıldım teşekkürler
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı Tifosi

• Acemi Kampanyacı
  • **
Gönderdim, katıldım teşekkürler.

Çevrimdışı evva86

• Usta Kampanyacı
  • http://www.napolyon.com/Uye/Kayit-Formu.aspx?lid=1
katıldım teşekkür ederim :)

Çevrimdışı ezel59

• Usta Kampanyacı
  • eski türk filmlerine hayran bahtsız kampanyacı..
katıldım sevgiller gününde kendime hediye ederim artık kazanırsam..

Çevrimdışı incesaz

• Usta Kampanyacı
Bende katıldım hediye güzelmiş..
Balığa,denizden başkası azaptır.

Çevrimdışı hndylmz

• Acemi Kampanyacı
  • **
Katıldım,teşekkür ederim.

Çevrimdışı liverpooltorres

• Usta Kampanyacı
KATILDIK BAĞALIM
YoU wİlL nEvEr WaLk AlOnE