Gönderen Konu: Yves Rocher Türkiye  (Okunma sayısı 1562 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı igokcetin

• Acemi Kampanyacı
  • **
Yves Rocher Türkiye
« : 27 Aralık 2011, 19:27:07 »
Bitkisel kozmetiğin lideri Yves Rocher’nin 2012 “Dilek Ağacı” kampanyası başlamıştır. Birbirinden güzel hediyeler kazanabilmek için sayfaya giderek katılım koşullarını inceleyebilirsiniz. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kampanyalarda yardımlaşmak için ekleyebilirsiniz.  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı mervekaplan

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Yves Rocher Türkiye
« Yanıtla #1 : 28 Aralık 2011, 06:22:59 »
şimdi çok güzel kampanya olmuşta ben şeyi anlayamadım ne kadar çok kişiye tebrik gönderirsek veya davet gönderirsek o kadar şansımız mı oluyor acaba? her seferinde form çıkyıorda

Çevrimdışı igokcetin

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 28 Aralık 2011, 13:16:32 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
şimdi çok güzel kampanya olmuşta ben şeyi anlayamadım ne kadar çok kişiye tebrik gönderirsek veya davet gönderirsek o kadar şansımız mı oluyor acaba? her seferinde form çıkyıorda

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde  2012 Dilek Ağacı  sekmesindeki uygulamaya gelip, uygulama  koşullarını yerine getiren her 50. Kişiye 1 adet Yves Rocher ‘Ekstra Uzun  Kıvırıcı Maskara’  ürünü hediye  edilecektir.
Kampanyalarda yardımlaşmak için ekleyebilirsiniz.  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı igokcetin

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2011, 10:58:35 »

Bitkisel kozmetiğin dünya lideri Yves Rocher Facebook Fan Sayfası 2.000 kişiye ulaştı!

Tebrikler Melis Koç, Yves Rocher’den “Dumansı Etki Yaratan 4’lü Far Seti Paleti" ve "360 Derece Çevreleyen Ekstra Uzun Maskara” kazandınız!

Çevrimdışı daphne76

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 07 Ocak 2012, 15:31:50 »
Yves Rocher Dilek Ağacı kampanyamız sona ermiştir.
İlginiz için teşekkür ederiz.

Kazananları 9 Ocak 2012 tarihinde sayfamızda duyuracağız.
Yves Rocher sürprizlerini takip etmeye devam edin! :)