Gönderen Konu: Var misin Yok musun oyna, altin ve hediyeler kazan  (Okunma sayısı 21931 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozlemecrin

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Var misin Yok musun oyna, altin ve hediyeler kazan
« Yanıtla #30 : 25 Ekim 2008, 15:34:51 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ben üyelik iptali için mail yolladım daha ses soluk yok bu sitenin reklamının yapıldığı bütün forumlara gerçek yüzlerini ne halt olduklarını yazacam zaman hırsızlığı yapıyolar..
Dünmüydü ne koydukları hediye sünger puanı 75000 söyleyin adresinizi ben size bir cuval yollayım diyecem ama üyelerine yazabileceğimiz forumları bile yok...

dogru soze ne denir tebrikler size harfi harfine katiliyorum

Çevrimdışı gamzemehmet

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #31 : 25 Ekim 2008, 16:48:21 »
renklibir.com sitesi tamamen düzmecedir uzun bir süre sonra siteyi takibe alarak belirli şahısların son dakikada yüksek bir rakam yazarak hediyeleri aldığını gözlemledim.tamamen üye sayısını artırmak ilgi çekmek amaçlı reklam yapıyorsunuz. ben üye olalı yıl oldu. ama ne numune gönderdiniz ne de o uçuk puanlı hediyeleri kazanabildim. bir sürü de anket doldurdum üstelik...
biz size üye olup reklamlara tıklayıp para kazandırıyoruz ama sizin bize kazandırdığınız hiçbir şey yok. bir de en çok numune dağıtan siteyiz diyorsunuz. tamamen yalan. dediğim gibi 1 yılı geçti ben size üye olalı ama ne numune ne de hediye yok. bu durumu düzeltmenizi talep ediyorum. biz insanların haklarını yiyorsunuz. aksi halde sizi yetkili yerlere bildireceğim ve gerçek yüzünüzün görünmesini sağlayacağım.

bu mesajı yolladım siteye ve eğer gerçekten gereken yapılmazsa gerekli yerlere bildirip siteyi kapattıracağım. halkı aptal yerine koyamaz kimse!

merhaba şikayetinizi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesine yapabilirsiniz.

Çevrimdışı gamzemehmet

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #32 : 25 Ekim 2008, 22:13:46 »
zaten arkadaş şikayeti o siteye yaptığını söylemiş.

hitap şekilne bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.(diyorsunuz,düzeltmenizi talep ediyorum,yiyorsunuz gibi) yanlış anlaşılmayı düzetlmek için bu şekilde yazdım.Sanki bize söyleniyormuş gibi izlenim bırakıyor gibi.Anlayışınız için teşekkür ederim.

glmcn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : 26 Ekim 2008, 08:58:56 »
kimse yanlış anlamaz bence. böle güzel bi siteye nie öle diim ki  ;)

Çevrimdışı gamzemehmet

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #34 : 26 Ekim 2008, 14:31:27 »
o zaman anlayşısınız için teşekkür ederiz.

Çevrimdışı ceydaa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #35 : 26 Ekim 2008, 15:38:41 »
kimseye zorla degil arkadaşım.ben kazandım niye yalan söyleyeyim.isteyen girer isteyen girmez.ama iftira çok kötü bir yanlış.
(destek isteyen arkadaşlar yazsın)

Çevrimdışı furkan_emre

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #36 : 26 Ekim 2008, 18:05:25 »
renklibir.com sitesi tamamen düzmecedir uzun bir süre sonra siteyi takibe alarak belirli şahısların son dakikada yüksek bir rakam yazarak hediyeleri aldığını gözlemledim.tamamen üye sayısını artırmak ilgi çekmek amaçlı reklam yapıyorsunuz. ben üye olalı yıl oldu. ama ne numune gönderdiniz ne de o uçuk puanlı hediyeleri kazanabildim. bir sürü de anket doldurdum üstelik...
biz size üye olup reklamlara tıklayıp para kazandırıyoruz ama sizin bize kazandırdığınız hiçbir şey yok. bir de en çok numune dağıtan siteyiz diyorsunuz. tamamen yalan. dediğim gibi 1 yılı geçti ben size üye olalı ama ne numune ne de hediye yok. bu durumu düzeltmenizi talep ediyorum. biz insanların haklarını yiyorsunuz. aksi halde sizi yetkili yerlere bildireceğim ve gerçek yüzünüzün görünmesini sağlayacağım.

bu mesajı yolladım siteye ve eğer gerçekten gereken yapılmazsa gerekli yerlere bildirip siteyi kapattıracağım. halkı aptal yerine koyamaz kimse!
kardeşim bu tamamıyla bir yöntemdir... bilmem anlatabildimmi şahsen bende vitamin hapı kazandım ve bu tekniği kullandım. son 5 saniyede teklif vermiştim...
Artık kazanmak istiyorum arkadaşlar desteklerini sabırsızlıkla bekliyorum .. :)

Çevrimdışı nurselcagri

• Usta Kampanyacı
  • şans bizden yana olsun...
« Yanıtla #37 : 26 Ekim 2008, 22:24:09 »
kimseye zorla degil arkadaşım.ben kazandım niye yalan söyleyeyim.isteyen girer isteyen girmez.ama iftira çok kötü bir yanlış.

bence burada kimse iftira atmadı.herkes gözlem ve deneyimlerine dayanarak düşüncesini yazdı. >:(

Çevrimdışı ikbalelif

• Usta Kampanyacı
  • bütün mutsuzluklar kardeştir aynı dili konuşurlar
« Yanıtla #38 : 26 Ekim 2008, 22:33:54 »

bence burada kimse iftira atmadı.herkes gözlem ve deneyimlerine dayanarak düşüncesini yazdı. >:(
bencede herkesin düşüncesine saygı göstermeliyiz...
bütün mutsuzluklar kardeştir
aynı dili konuşurlar

glmcn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : 27 Ekim 2008, 09:38:58 »
hadi açık arttırmayı geçtim. numuneler nerde? hani en çok numune dağıtan seteydi renkibir???
ayrıca öle uçuk puanlar var ki...