Gönderen Konu: yakala.co'dan herkese 20tl  (Okunma sayısı 166691 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ADH2009

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: yakala.co'dan herkese 20tl
« Yanıtla #430 : 10 Ekim 2011, 10:47:55 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bende çek istedim ama zaten burda kimse kimseyi yargılamadı niye 3 tane 5 tane aldın denmedi denemezde.Siz neden böyle bişey yazma gereği duydunuz anlamadım, elinde fazla olur vermek isteyen olabilir bunu kimse bilemez ki.Limango da markafonide de çekler isteniyor veriliyor bunu yaşadık bu forumda zamanında bende verdim.Burda isteyince mi hoş olmadı.

DH2009 Şifremi kaybettim.Yeni Üyelik Almak zorunda kaldım :D

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #431 : 10 Ekim 2011, 10:51:52 »
Arkadaslar ertebin dediğine katılıyorum acıkcası ben alamadım ama alsamda isteyene vermezdim cunku mutlaka yararlanıcak birşey var para verip alınıyor bedava olan birsey değil o nedenle bir kişi isteyince devamı geliyor ve sıkıcı bir hal alıyor bu durum. Kimseden istemedim kazanamadım da dusunup gonderen oldu onada tesekkur ederim. Ama göndermeseydide nasıl yaptın demezdim. Bencede istemek hoş durmuyor. Limango markafoni ceklerini para ile almıyoruz buna para verilmiş arada fark var yani :)

Çevrimdışı Smile

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #432 : 10 Ekim 2011, 10:53:38 »
bence kimsenin kimseye çek vermek gibi bir zorunluluğu yok. kampanya burda, herkesin mausu klavyesi var, sonuç olarak herkes için şartlar eşit hızlı olup sizde alsaydınız.

Çevrimdışı logocuk

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #433 : 10 Ekim 2011, 10:54:52 »
Arkadaslar ertebin dediğine katılıyorum acıkcası ben alamadım ama alsamda isteyene vermezdim cunku mutlaka yararlanıcak birşey var para verip alınıyor bedava olan birsey değil o nedenle bir kişi isteyince devamı geliyor ve sıkıcı bir hal alıyor bu durum. Kimseden istemedim kazanamadım da dusunup gonderen oldu onada tesekkur ederim. Ama göndermeseydide nasıl yaptın demezdim. Bencede istemek hoş durmuyor. Limango markafoni ceklerini para ile almıyoruz buna para verilmiş arada fark var yani :)

cnm bunlarda çeklerle alındı ama dediğiniz gibi kmse vermk zorunda değil. zaten ben 1000 taneyi görünce hepsini bzm forum sömürdü sandm :D ama konuyu okuyunca mesajımı editledim zaten herkes zar zor almış  yanlş anlaşllmak  istemem :)

Çevrimdışı ayferr24

• Usta Kampanyacı
  • rabbimin mükafatları
« Yanıtla #434 : 10 Ekim 2011, 10:55:04 »
alamayanlar üzerine birde dövülse tam olacak  ;D ;D ;D

Çevrimdışı incesaz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #435 : 10 Ekim 2011, 11:03:32 »
çekleri sadece forum mu bitirdiniz sanıyorsunuz. Net sadece  forumdan ibaret değil ben ilk çek aldığımda 200lerdeydi   ikinci çeki aldığımda sayı 500  lerdeydi.  yakala co da çekler satışa sunulduktan sonra bir çok platform da duyuruldu çekler. benim mailime bile bir kaç  siteden duyurusu gelmişti düşünün yani. zaten çekler yarım saate kalmadan tükendi.. lütfen çekleri bitirenler olarak sadece forumda çek alanları baz almayalım . Fırsattır farkeden yakalar ve kullanır sonuç bundan ibaret..
Balığa,denizden başkası azaptır.

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #436 : 10 Ekim 2011, 11:09:04 »
herkesin mailine gelmiştir 3 tl neki adamlar en az 20-30 tane almış stok yapmışlardır ve çoğu alan kişilerde kampanyacı olmayan kişilerdir ben alamadım sağlık olsun inşlh tekrar açılırbizlerde alırız  alanlarda  iyi günlerde kullansınlar
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #437 : 10 Ekim 2011, 11:12:42 »
Beni anlayan anladı. Hatta herkesin anladığını sanıyorum. Ben de alamadım. Yakın bir arkadaşınızdan özel mesajla isteyin, takasa yapın, lafım yok zaten. Alanları da tebrik ediyorum. Güle güle harcayın.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #438 : 10 Ekim 2011, 11:14:01 »
arkadaşlar bu kadar panik yapmanıza gerek yok kampanya tekrar gelicek.ama şu şekilde gelecek .5 tl ye 30 tl olucak yada 3 tl ye 20 tl yani kesin tekrar edicek ama dediğim şekilde olacak

Çevrimdışı ADH2009

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #439 : 10 Ekim 2011, 11:14:37 »
Kimse çekini vermek zorunda değil bende zorunda demedim zaten, vermek isteyen olursa dedim.Niye çek isteyenler sizi bu kadar rahatsız etti anlamadım ki.Ayrıca 1000 çekide forum aldı diyen olmadı, alınan çeklerin çoğu zaten çeklerle alındı bunuda biliyoruz.Adamın fazla çeki olur bişeyle takas yapar bişey karşılığı verir zamanında bunlarıda gördük.Yani kimseye laf düşmez...

Neyse ben daha cevap yazmayacağım çünkü ne desem anlaşılmıyor
DH2009 Şifremi kaybettim.Yeni Üyelik Almak zorunda kaldım :D