Gönderen Konu: Günün Tatili Facebook sayfasını beğenene tatil hediye ediyor!  (Okunma sayısı 1310 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tekinman

• Yeni Kampanyacı
  • *
Günün Tatili Facebook’ta yeni bir kampanya düzenledi. Facebook sayfasını kampanya süresince beğenen ilk 1000., 2000., 3000. kişilere Alanya Bone Club Hotel SVS’de çift kişi üç gecelik konaklama hediye ediliyor.
Sayfayı daha önce beğenenler bu kampanyaya dahil değil. Şu an sayfada 4538 kişi var ve kampanya süresince 2000. kişiye yaklaşılmış. Acele etmekte fayda var. Facebook'ta Günün Tatili diye aratın ya da facebook domain sonuna GununTatili yazıp sayfaya ulaşın.

Çevrimdışı frezbeee

• Acemi Kampanyacı
  • **
selam sizce bu site neden beğenileri belli bir sayıdan sonra yapıyor
çünkü kimse kimin kaçıncı beğendiğini bilemiyor oda kafasına göre hediyeyi istediğine veriyor
sizce haksızmıyım

Çevrimdışı atila

• Deneyimli Kampanyacı
  • bursa texas
site bence güvenilir oradan bir haftalık çift kişilik mardan palace tatili kazanmıştım hiçbir şeyde sorun çıkarmadılar

Çevrimdışı sahte

• Usta Kampanyacı
  • Uykum Gibi Gelsene...!
çıkması çok zor bir ihtimal

Çevrimdışı Tekinman

• Yeni Kampanyacı
  • *
Daha önce like edenleri silemezler ki. Tabii ki bir yerden sonra başlatmak zorundalar. Ben kampanyanın 2. günü like ettikten sonraki sayıyı tutmuştum. Ondan sonra 650 kişi oldu ve 650.ye ödül verdiler. Kafadan attıklarını sanmıyorum, kafalarına göre verseler de denemeye değer bence, kaybedecek birşey yok.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
8inde başlamış. 9unda 1000 kişi olmuş. 14ünde 2000 kişi olmuş. tahminim 20sinde 3000 kişi olur. bu aralar beğenmeyin yani.