Gönderen Konu: Facebook'da Bi Şeyler Dönüyor  (Okunma sayısı 4096 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı esrauz

• Usta Kampanyacı
Ynt: Facebook'da Bi Şeyler Dönüyor
« Yanıtla #20 : 11 Ağustos 2011, 18:33:39 »
valla bi siyasi parti söylemiş,yarım saat önce facebookta duyurmuş.şimdi gördüm ben de...
moustache pig :D

Çevrimdışı sonay_27

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #21 : 11 Ağustos 2011, 18:41:50 »
Facebook veri tabanında değişim var..
Arkadaşlar sakın profil resminizi değiştirmeyin sayfanız silinebilir.. *Anonymous* hack grubu şu saatler facebook'a büyük bir saldırı gerçekleştiriyor..en büyük siber saldırılarından bunu herkeze qönderin ! facebook'a büyük bi Saldırı Gercekleşiyor profil resminizi degiştirirseniz facenizde büyük acıklar vermiş olursunuz ve hacklenirsiniz.. 

denilmiş.birinin profilinde gördüm şimdi  :-\

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 11 Ağustos 2011, 18:46:19 »
bitanesi ne yazmış koptum ya hahahaahha

The Godfather - İzmir
Face bunca yıl çökmedi, Zuckerberg'in sistemini çökertin çıkacam her tarafta anıracam. Adamın süper beyni var, sizde 5-10 tane programlama dili. O kadar :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sunayaren

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Şans,hazırlıkla fırsatın karşılaştığı köşe başıdır
« Yanıtla #23 : 11 Ağustos 2011, 18:58:03 »
bence de inşallah çöker facebook un iyice b..ku çıktı zaten  gerçekten toplumun huzuru için bu gerekli bence..sen doğru kullandıktan sonra ...filan diyolar ama hikaye kaç ailenin yuvası yıkıldı kaç genç kızımız okumak için uzaklara yolladığımız ana kuzuları buralarda cahilce kurdukları arkadaşlıkların kurbanı oldu psikopat ruhlu insanlara yem oldu .ben sonuna kadar kapatılmasından yanayım
her güneş batışında bir parçan eksilir...

Çevrimdışı calculus07

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #24 : 11 Ağustos 2011, 19:01:20 »
bence de inşallah çöker facebook un iyice b..ku çıktı zaten  gerçekten toplumun huzuru için bu gerekli bence..sen doğru kullandıktan sonra ...filan diyolar ama hikaye kaç ailenin yuvası yıkıldı kaç genç kızımız okumak için uzaklara yolladığımız ana kuzuları buralarda cahilce kurdukları arkadaşlıkların kurbanı oldu psikopat ruhlu insanlara yem oldu .ben sonuna kadar kapatılmasından yanayım
olurmu ya biz nerden hediye kazancaz :) akıllı olsun kızlarda kanmasınlar

Çevrimdışı kartal1000

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #25 : 11 Ağustos 2011, 19:02:51 »
Facebookta yenileme filan yok.Facebook'un bağlı olduğu sunuculara yıldırım düşmesinden dolayı bugün böyle.

Popüler sosyal ağ Facebook'un belirtilene göre sunucularına yıldırım düşmesinden dolayı, büyük ölçüde aksaklıklar meydana geliyor.

Dublin'de Amazon EC2 sunucuları yıldırım düşmesinden dolayı internette önce Microsoft şimdi de Facebook sistemlerinde sorun çıkmaya başladı. An itibari ile 11.08.2011 - 16:00 Facebook'ta çoğu kullanıcı gönderileri beğenemiyor. Bir kullanıcı gönderiyi beğenmeye çalışınca veritabanına yazılma hatası alıyor. Aynı şekilde bir çok kullanıcı yorum göndermekte sorun yaşıyor.

Sohbet sistemindede bazı kullanıcılar hata ile karşılaşıyor. Yazılanlar bir müddet sonra gidiyor. Hatanın yıldırım düşen sunuculardan olduğu tahmin edilirken, Facebook durumu kabul etti. Çalışmaların devam ettiği bloglarında duyuruldu.

GÜNCELLEME (16:25) : Duvara durum paylaşmalarda problem çıkıyor. Hata mesajı: Mesaj bu Duvar'a gönderilemiyor.

GÜNCELLEME (16:30) : Sohbet sistemi kendi kendini tekrar ediyor. Gönderilen mesajlar 2 defa gidiyor.

GÜNCELLEME (16:47) : Beğenme sistemindeki sorunlar giderildi gibi. Sohbet sisteminde hala problem yaşanıyor.

GÜNCELLEME (16:54) : Sohbette yazılanlar bir süre sonra tekrar kendi kendine mesaj gönderiyor

GÜNCELLEME (17:38) : Facebook kullanıcı girişinde sayfa bulunamadı hatası..

GÜNCELLEME (17:44):  Mesaj sistemi geçici olarak hizmet veremiyor uyarısı alınmaya başlandı...

GÜNCELLEME (17:51): Beğenme sorunu giderildi ancak Çoğu kullanıcı duvarında BİRŞEY PAYLAŞAMIYOR.

GÜNCELLEME (17:57): Yorumlar aşırı yavaş işliyor. Yorum yazan kullanıcıların yorumu bir kaç saniye sonra, bazende hiç işlenmiyor.

GÜNCELLEME (18:13): Yorum sisteminde hala hata var ardışık yorumlarda hata alınıyor. Yavaşlık sorunu ortadan kalktı. Sohbetteki gecikme devam ediyor.

GÜNCELLEME (18:21): Sohbet sistemi resmen karıştı. Gönderilen mesajlar bir süre sonra tekrar gönderiliyor. Facebook'taki yavaşlık devam ediyor.

GÜNCELLEME (18:32): Çıkan kullanıcılar Facebook'a tekrar bağlanmakta problem yaşıyor. Çoğu kullanıcı hiç giriş yapamıyor.

GÜNCELLEME (18:41): Facebookta'ki oyunlara ve uygulamalara bağlantıda problemler var.
Eğer Allah'ın ni'metini sayacak olsanız, onu sayamazsınız. Şübhesiz ki Allah, elbette Gafûr (çok bağışlayan)dır, Rahîm (çok merhamet eden)dir. ( Nahl 18 )

Çevrimdışı sunayaren

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Şans,hazırlıkla fırsatın karşılaştığı köşe başıdır
« Yanıtla #26 : 11 Ağustos 2011, 19:08:57 »
olurmu ya biz nerden hediye kazancaz :) akıllı olsun kızlarda kanmasınlar
onu da doğru düzgün yapamıyoruz ki artık sahtekarların yüzünden biz değil onlar üzülür en çok dükkan kapanırsa adamlar geçimini face den sağlıyolardı  :) :)
her güneş batışında bir parçan eksilir...

Çevrimdışı dersyolu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #27 : 11 Ağustos 2011, 19:14:22 »
Şu an kendimi Titanic batarken keman çalan adamlardan biri gibi hissediyorum. Facebook çöküyor ve biz içeride kalıyoruz :D
Ozan Aygün'den yediğim tehditler üzerine destek isteklerimi sadece özelden yapıyorum.

Çevrimdışı kelebeketkisi

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #28 : 11 Ağustos 2011, 22:06:34 »
Şu an kendimi Titanic batarken keman çalan adamlardan biri gibi hissediyorum. Facebook çöküyor ve biz içeride kalıyoruz :D

vaooovv harika bi benzetme olmuş vallahi tebrikler  ;)

Çevrimdışı dersyolu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #29 : 11 Ağustos 2011, 22:11:51 »

vaooovv harika bi benzetme olmuş vallahi tebrikler  ;)

:D ne demek :D
Ozan Aygün'den yediğim tehditler üzerine destek isteklerimi sadece özelden yapıyorum.