Gönderen Konu: Coca-Cola Kırmızı Kasa  (Okunma sayısı 556887 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı marlboro__

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Coca-Cola Kırmızı Kasa
« Yanıtla #4850 : 12 Şubat 2014, 04:24:39 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bu sabah cola dan gelen sinema bileti mesajı ile uyandım.hiç bir şekilde bilet almadım ama bilet almış gözüküyorum.şifremi kimsenin bilmediğini sanıyorum. şok oldum aldığım 150 puanlık çift kişilik bilete  ??? ??? ??? böyle bir şey başına gelen var mı ?

maalesef bnmde başıma geldi bu olay önceki sinemadada otomatik almış.boşu boşuna puanlarım gidiyor.çok gereksiz yaptıkları bence zorla aldırmaları

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #4851 : 12 Şubat 2014, 09:16:53 »
bu sabah cola dan gelen sinema bileti mesajı ile uyandım.hiç bir şekilde bilet almadım ama bilet almış gözüküyorum.şifremi kimsenin bilmediğini sanıyorum. şok oldum aldığım 150 puanlık çift kişilik bilete  ??? ??? ??? böyle bir şey başına gelen var mı ?

maalesef bnmde başıma geldi bu olay önceki sinemadada otomatik almış.boşu boşuna puanlarım gidiyor.çok gereksiz yaptıkları bence zorla aldırmaları

herhangi bir yere şikayet ettiniz mi? ben o puanları nasıl biriktiriyorum. 3 haftada girilecek puanımı bir çırpıda yok etmişler :(

Çevrimdışı BELİNDA

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4852 : 12 Şubat 2014, 11:45:28 »

Bendede bir gün şifrem ile giremez oldum yeni şifre aldım 300 puanım silindi aradım kaç yüz kez bana yeni üye olmuşsun dedğiler birsürü ürün aldım nasıl yeni üye dedim.Faturalarını gönderdim nafile vermediler geri puanlarımı

Çevrimdışı drbengu

• Usta Kampanyacı
  • Lippincott
« Yanıtla #4853 : 12 Şubat 2014, 12:09:59 »

herhangi bir yere şikayet ettiniz mi? ben o puanları nasıl biriktiriyorum. 3 haftada girilecek puanımı bir çırpıda yok etmişler :(

ayy kuzu bak satamadılar böyle zorla aldırtıyolar :( gıcıklar ya :(
günahımı alan kim varsa,hakkımı helal etmiyorum..

Çevrimdışı hicazfasli

• Usta Kampanyacı
  • DESTEK İÇİN ÖM ATINIZ.
« Yanıtla #4854 : 15 Şubat 2014, 00:19:54 »

Kırmızı kasa av sezonu başlamış.  ;D

Çevrimdışı drbengu

• Usta Kampanyacı
  • Lippincott
« Yanıtla #4855 : 15 Şubat 2014, 00:45:40 »

Kırmızı kasa av sezonu başlamış.  ;D

aneeeyyy çekiliş mi o :( :o

Çevrimdışı yediyıldız

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4856 : 15 Şubat 2014, 11:18:00 »
Bu kampanya  Coca – Cola Meşrubat Pazarlama ve Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından MPİ’nin 12.02.2014 tarih ve 24951361-255.01.02/481-1384 sayılı izni ile Hedef Çekiliş  tarafından düzenlenmektedir. 15.02.2014 SAAT:00:01 - 14.03.2014 SAAT:23:59 tarihleri arasında Türkiye genelinde;  Coca-Cola 200ml.depozitosuz cam şişe, Coca-Cola 200ml. depozitolu cam şişe, Coca-Cola 200ml. pet şişe, Coca-Cola 200ml. kutu, Coca-Cola 250ml. depozitosuz cam şişe, Coca-Cola 250ml. depozitolu cam şişe, Coca-Cola 250 ml pet şişe, Coca-Cola 250ml. kutu, Coca-Cola 300 ml depozitolu cam şişe, Coca-Cola 330ml. kutu, Coca-Cola 450ml. pet şişe, Coca-Cola Light 200ml. kutu, Coca-Cola Light 250ml. Kutu, Coca-Cola Light 250ml. depozitosuz cam şişe, Coca-Cola Light 300 ml depozitolu cam şişe, Coca-Cola Light 330ml. kutu, Coca-Cola Zero 200ml. kutu, Coca-Cola Zero 250ml. depozitosuz cam şişe, Coca-Cola Zero 250ml. pet şişe, Coca-Cola Zero 250ml. kutu, Coca-Cola Zero 300 ml depozitolu cam şişe, Coca-Cola Zero 330ml. kutu, Coca-Cola Zero 450ml. pet şişe ürünlerinde geçerlidir. Herhangi birini satın aldıktan sonra kapak veya açma halkalarının altında bulunan özgün katılım şifresini, ücretsiz olarak Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web sitesine ad, soyad, GSM no, doğum tarihi ve adres bilgileri ile birlikte girerek üye olunması gerekmektedir. Satın alınan her ürün için belirlenen standart puanlar hesaplarına kayıt edilecektir. Hesaplarında biriken puanlar ile her 3 puana 1 çekiliş hakkı kazanabileceklerdir. Her ürün 3 puan değerindedir. Talihliler, 20.03.2014 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 (Toplantı  Salonu) Fulya- Şişli / İstanbul adresinde saat 10:00 da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişde, 1 kişi Vespa Primavera 150 Motosiklet 2014 model motosiklet, 50 kişi Cc Buzdolabı 20 lt.(34.5x32.5x46.5 cm ebadında 20 lt kapasiteli mini buzdolabı araba, çakmaklık girişi 100-240 V AC güç girişi) ikramiyesi kazanacaktır.  İkramiye kazanan talihliler, 26.03.2014 tarihli Posta gazetesinde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 10.04.2014 tarihlerinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 25.04.2014 tarihlerinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet katılımında şifre, ad, soyad, doğum tarihi ve adres bilgileri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir . Bu piyangoya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4857 : 15 Şubat 2014, 11:42:06 »
migrosta coca-cola urunlerinde 10 liraya 2 money veriliyor 3X250 Ml su an 3.85+kirmizi teneke
kalp kutu hediye sinirli stok cok az magazada zor bulunabilen nadir urun fiyati dustu ben 2 gundur
40 civari kutu topladim kolalari sifrelerini aldiktan sonra emekli ettim sattim kisacasi,
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2014, 11:48:38 Gönderen: klewx »
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı drbengu

• Usta Kampanyacı
  • Lippincott
« Yanıtla #4858 : 15 Şubat 2014, 12:59:46 »
katılım yüksek olur dimi muhtemelen :(
2014 öncesi yüklenen puanlar temmuzda silinecek deniyor ama :(

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #4859 : 17 Şubat 2014, 12:58:53 »

arkadaşlar şu anda yine bilet alındı hesabımdan. hemen müşteri hizmetleri ile görüştüm.iadesini yaptılar.ben ısrarla sistemsel bir hata olduğunu başka kişilerinde başına geldiğini belirttim. bu seferlik iade yapıyoruz ama siz de şifrenizi değiştirin dediler.biri şifremi ele geçirse bana mı yollar bileti.neyse bu arada ip kontrolü yapılıyormuş işlemle alakalı kötü niyet görülürse puan silinmesine gidilecekmiş. ben bilet almıyorum ,şifremi bilen yok diyorum ,adam puan silinmesinden bahsediyor. saçmalık  >:( >:( >:( anlaşılan cola hediye ile değil puanları geri alarak yada silerek bitirecek puanları  >:(