Gönderen Konu: Coca-Cola Kırmızı Kasa  (Okunma sayısı 556913 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kislakci

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Coca-Cola Kırmızı Kasa *Yakında
« Yanıtla #140 : 13 Kasım 2011, 09:09:42 »
evet öyle olacak. ama her alışverişte en fazla 1 Adet çek kullana biliyorsun. mavi jeanste 2 adet kullana biliyorsun... gözünüzde büyütmeyin arkadaşlar haftalık 80 kod hakkınız var ve 80 kod yarım saatte giriliyor. kod isteyen arkadaşlar bana özelden ulaşşın yardımcı olmaya çalışacağım.

Çevrimdışı bluelion

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #141 : 13 Kasım 2011, 14:16:24 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
evet öyle olacak. ama her alışverişte en fazla 1 Adet çek kullana biliyorsun. mavi jeanste 2 adet kullana biliyorsun... gözünüzde büyütmeyin arkadaşlar haftalık 80 kod hakkınız var ve 80 kod yarım saatte giriliyor. kod isteyen arkadaşlar bana özelden ulaşşın yardımcı olmaya çalışacağım.
Fazla kod varsa gönderirsen sevinirim

Çevrimdışı çikolatam

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #142 : 13 Kasım 2011, 16:02:43 »
migros kampanyasıyla 5 tl ye alabileceğimiz 12li kutu kola sayesinde 2 tne 10luk trendyol kodu alabiliriz :)

Çevrimdışı eminekcby

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #143 : 13 Kasım 2011, 20:40:21 »
fazla kodu olan yollayabilir mi

Çevrimdışı kislakci

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #144 : 13 Kasım 2011, 20:55:14 »
Arkadaşlar çok fazla kod isteyen var.. Elimdeki açma halkalarını takas yoluyla isteyene yollayabilirim... Trendyol yerine mavi jeansten alışveriş yapın, kodlar çok daha fazla işinize yarayacak.

Mavi jeans hediye çekleri her alışverişte 2 tane kullanılabiliyor. Ben şu şekilde yapıyorum arkadaşlar.

1- 25TL lik 2(iki) ürün alıp ayrı ayrı fatura kestirerek toplamda 4 hediye çeki kullanıp üzerine 10TL veriyorum.

2- Bir başka mavi mağazasına gidip aldığım ürünlerin yerine 70 TL lik ürün alıyorum, burada da 2 tane çek kullanıyorum.

3- Bu şekilde 170TL lik iki mont, Kot pantalon, 3 Kazak, 3 atkı/şal, 5 tshort, çorap vs aldım. Sizde tshort ile başlayın elinizdeki diğer çekleri kullanarak aldığınız tshortu  geri vererek istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

4- Mavi nin 20TL lik çekleri bitti, tekrar koymuyorlar. Bende böyle bir çözüm buldum. Sizde deneyin ama değiştirmeye gidip daha pahalı ürün aldığınız mağazaya iade ettiğiniz ürünleri ÇEK ile aldığınızı söylemeyin.

:)

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
« Yanıtla #145 : 13 Kasım 2011, 21:14:59 »
Arkadaşlar çok fazla kod isteyen var.. Elimdeki açma halkalarını takas yoluyla isteyene yollayabilirim... Trendyol yerine mavi jeansten alışveriş yapın, kodlar çok daha fazla işinize yarayacak.

Mavi jeans hediye çekleri her alışverişte 2 tane kullanılabiliyor. Ben şu şekilde yapıyorum arkadaşlar.

1- 25TL lik 2(iki) ürün alıp ayrı ayrı fatura kestirerek toplamda 4 hediye çeki kullanıp üzerine 10TL veriyorum.

2- Bir başka mavi mağazasına gidip aldığım ürünlerin yerine 70 TL lik ürün alıyorum, burada da 2 tane çek kullanıyorum.

3- Bu şekilde 170TL lik iki mont, Kot pantalon, 3 Kazak, 3 atkı/şal, 5 tshort, çorap vs aldım. Sizde tshort ile başlayın elinizdeki diğer çekleri kullanarak aldığınız tshortu  geri vererek istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

4- Mavi nin 20TL lik çekleri bitti, tekrar koymuyorlar. Bende böyle bir çözüm buldum. Sizde deneyin ama değiştirmeye gidip daha pahalı ürün aldığınız mağazaya iade ettiğiniz ürünleri ÇEK ile aldığınızı söylemeyin.

:)

hacım tuttum bunu... nasıl daha önce akıl edemedim ya... tşkler...

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #146 : 15 Kasım 2011, 13:21:43 »
Mc Donalds Özel Fırsatlar şuan Kırmızı Kasada ! Çok yakında yeni sürprizlere hazır olun..#kirmizikasa
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı burakcan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #147 : 15 Kasım 2011, 13:26:45 »
trendyol magazası diyarbakırda varnı acaba

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #148 : 15 Kasım 2011, 13:28:04 »
trendyol magazası diyarbakırda varnı acaba

limango gibi alısveriş sitesi gonderi yaparlar diyarbakır a da :)

Çevrimdışı berken

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • oy verilir alınır
« Yanıtla #149 : 16 Kasım 2011, 16:39:40 »
3tane kapagım olsa vers fazla göndresenize mesajıma oglum ab ir oyuncak ayı var cok istiyoda.