Gönderen Konu: denedimbiliyorum- orkid havan yerinde  (Okunma sayısı 9220 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adige01

• Usta Kampanyacı
denedimbiliyorum- orkid havan yerinde
« : 21 Nisan 2011, 20:35:05 »
Orkid’den karşı koyamayacağınız hediyelere ve havanızı yerine getirecek bir teklife var mısınız?
Bugüne kadar kimsenin sizin için yapmadığını Orkid gerçekleştiriyor! Size özel yazdığımız şarkıya hazırladığımız klibinizi hazırlayın, arkadaşlarınızla paylaşın, hem birlikte eğlenin hem de en güzel hediyeleri kazanma şansını yakalayın! En çok izlenen klibin sahibi iPad kazanıyor, diğer hediyeleri görmek ve kendi klibini hazırlamak için hemen tıkla!

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kalbini ALLAH bilsin,gerisini salla gitsin..

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: denedimbiliyorum- orkid havan yerinde
« Yanıtla #1 : 21 Nisan 2011, 20:40:27 »
Orkid - Klibin Yayında Havan Yerinde Katılım Koşulları•www.kizlararasinda.com/havanyerinde adresinde yapılan, Orkid - Klibin Yayında Havan Yerinde uygulaması kapsamında gerçekleştirilen kampanya XX 2011 – YY 2011 tarihleri arasında aktif olacaktır.
•Kampanya YY 2011 tarihinde sonlandırılacak, bu tarihten sonra gerçekleşen katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.
•Katılımcılar, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde yer alan uygulamayı kullanarak soruları cevapladıktan sonra, kendilerine ve arkadaşlarına  ait fotoğrafları sisteme yükleyecek ve seçimlerine göre hazırlanan video klipleri kendilerine sunulacaktır.
•Katılımcıların yükledikleri kişisel fotoğraflar ve cevapladıkları sorularla oluşturulan video klipler, sayfa üzerinde yayına alacak ve katılımcılardan kendilerine özel video klip linkini sosyal mecra üzerinden yaymaları istenecektir.
•Yüklenen Orkid - Klibin Yayında Havan Yerinde videoları arasında, en çok izlenen birinci videonun sahibi: 1(bir) adet Apple iPad 1.0; sonraki en çok izlenen 2 videonun sahipleri: 1’er(birer) adet Apple iPhone 4 16GB (toplam 2 adet); 3.yü takip eden Sonraki 10 videonun sahipleri 1’er(birer) adet Apple iPod Shuffle (toplam 10 adet) kazanacaktır.
•Eşit sayıda video izlenimine ulaşan kullanıcılar arasında, o sayıda izlenme sayısına “ilk önce” ulaşan kullanıcı kazanmış sayılacaktır.
•18 yaşından küçükler ve erkek katılımcılar programlara katılabilir ancak hediye kazanamazlar.
•Orkid - Klibin Yayında Havan Yerinde programı için hizmet veren firmaların çalışanları kampanyaya katılamaz, katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
•Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
•Katılımcılar istedikleri kadar video ile kampanyaya katılabilir, ancak sadece 1(bir) adet ödül kazanabilirler.
•Katılımcılar, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sayfasında yer alan sorulara verdikleri cevapların ve yükledikleri fotoğrafların kendilerine ve tanıdığı arkadaşlarına ve/veya akrabalarına ait olduğunu taahhüt ederler. Orkid, uygun görmediği video klipleri ve mesajları hiçbir sebep belirtmeksizin yayına almama hakkını saklı tutar.
•Procter&Gamble Tüketim Malları San. A.Ş. verilecek ödülleri ve/veya içeriklerini yarışma süresinde dilediği zamanda, sebep belirtmeksizin ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını sahip tutar.
•Yarışma sonunda ödülleri kazananlar, “www.kizlararasinda.com” adresinden yayınlanacak ve hak sahiplerine e-posta yoluyla ulaşılacaktır.
•Yukarıda belirtilen şartlarda Procter&Gamble Tüketim Malları San. A.Ş tarafından verilecek ödülleri kazanan kişiler, yarışmanın gerçekleştirildiği Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinde X tarihinde ilan edilecektir. Yukarıda belirtilen ödülleri kazanan kişilere yine X tarihinde kayıtlı e-posta adreslerinden özel olarak haber verilecektir. Ödüllere hak kazanan asil kişiler için son başvuru tarihi X'dir. Bu tarihe kadar başvurmayan asil kişiler haklarını kaybederler ve hakları sıralamaya göre arkadan gelen diğer kişilere geçer.
•Procter & Gamble, kampanya boyunca, sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak, hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazanıldığını tespit etmesi durumunda, ilgili katılımcının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme ve ödül vermeme hakkını saklı tutar.
•Siteye yüklenen herhangi bir fotoğrafın, videonun ya da mesajın Orkid - Klibin Yayında Havan Yerinde uygulaması ile bağdaşmadığının ya da toplum tarafından kabul edilen ahlak kurallarına uygun olmayan unsurlar içerdiğinin tespit edilmesi durumunda ilgili fotoğraf, mesaj veya video Procter & Gamble tarafından yayından kaldırılacak ve fotoğrafı, mesajı veya videoyu siteye yükleyen kullanıcı durumdan haberdar edilecektir.
•Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
•Ödül kazanabilmek için katılımcının kayıt bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması ve yine kayıt ekranında geçerli cep telefonu numarası sağlamış olması gerekir. Hediye kazanmak için, mutlaka doğru ve eksiksiz bilgilerin verilmesi gereklidir.
•Her katılımcının siteye kendinin ve/veya taınıdığı/izin almış olduğu kişilerin resmini yüklediğini ve resminin işbu kampanya kapsamında kullanılmasına izin verdiğini kabul edilmektedir. Katılımcılar tarafından kendisinin ve arkadaşlarının resmi dışında başka birisine ait bir resmin kullanılması halinde Procter & Gamble hiçbir sıfat altında herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, resmi yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakakında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.
•Orkid - Klibin Yayında Havan Yerinde uygulamasını kullanan üyeler; hazırladıkları ve Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesine yükledikleri fotoğraf ve yazılı içeriklerin kendileri tarafından sağlandığını; Orkid ve Procter & Gamble tarafından üçüncü şahıslara satılmadığı müddetçe kullanılmasına izin verdiklerini ve hiç bir şekilde telif ücreti talep etmeyeceklerini kabul ederler.
•Orkid - Klibin Yayında Havan Yerinde uygulamasında üyelerden hiçbir ücret talep edilmez.
•Yanlış beyan edilen bilgiler ve adres eksikliği sebebiyle yaşanabilecek aksaklıklardan Procter & Gamble ve Alaaddin Adworks sorumlu tutulamaz.
•Ödül olarak sunulan hediyelerin satın alması ve gönderilmesi esnasında ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme ve/veya sorundan Procter & Gamble sorumlu tutulamaz.
•Procter & Gamble uygun görmediği takdirde hiçbir sebep belirtmeksizin ödül vermeme hakkına sahiptir.
•Orkid - Klibin Yayında Havan Yerinde kampanyasına katılanlar, yukarıda belirtilen Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.
•Procter&Gamble Satış ve Dağıtım A.Ş., herhangi bir zamanda program koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve programı gerekçe belirtmeksizin iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.
•Site ve içeriğinin tüm hakları münhasıran Procter&Gamble Tüketim Satış ve Dağıtım A.Ş.’ye aittir.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 21 Nisan 2011, 20:40:57 »
Hediyeler bomba gerçektende..

Çevrimdışı kirnak58

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 21 Nisan 2011, 20:46:21 »
hediyer güzelde klipte çok güzeldi  :D

Çevrimdışı pink

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
    • Blogum...
« Yanıtla #4 : 21 Nisan 2011, 20:51:21 »
Bende bayıldım klibe  ;D

Çevrimdışı KüL Kedisi

• Usta Kampanyacı
  • Uğur Böcüsü
« Yanıtla #5 : 21 Nisan 2011, 20:57:54 »
klibe bayıldım ya  :D

Çevrimdışı venüsger

• Usta Kampanyacı
    • Kadına Dair
« Yanıtla #6 : 21 Nisan 2011, 21:02:45 »
Hahaha koptum ben klip süper oldu :D :D :D
Hak ettiğin kadarını,hak ettiğin vakitte alırsın...

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 21 Nisan 2011, 21:04:56 »
Bende yapayımda rezillik dizboyu olsun.. O değil anında duvara saldırıyo herkes hayırdır diye :)

Çevrimdışı KüL Kedisi

• Usta Kampanyacı
  • Uğur Böcüsü
« Yanıtla #8 : 21 Nisan 2011, 21:06:44 »
Bende yapayımda rezillik dizboyu olsun.. O değil anında duvara saldırıyo herkes hayırdır diye :)

hehehe eşinize yaptıın isterseniz  :D

Çevrimdışı venüsger

• Usta Kampanyacı
    • Kadına Dair
« Yanıtla #9 : 21 Nisan 2011, 21:07:33 »

Yapsana Allah aşkına :D :D :D  Yayınladım ben duvarda son cümle cuk oturdu ;D
Hak ettiğin kadarını,hak ettiğin vakitte alırsın...