Gönderen Konu: Trabzon'da şok kampanya!Nüfusu artırmak için bebek doğuran kadına otomobil...  (Okunma sayısı 2584 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı reyhane

• Usta Kampanyacı
Trabzon’un Düzköy İlçesi Belediye Başkanı Salih Bakal, “Göçün önüne geçemiyoruz, bari çocuk doğurtalım” diyerek bir yıl önce aileleri çocuk yapmaya teşvik etmek için kampanya başlattı.

Başkan, çocuk yapan aileye “Bir yıl bedava su” önerdi ve “Çocuğun maması ve bezi de belediyeden” dedi. Başkan, bu cazip promosyonları, sık sık belediye hoparlöründen de vatandaşlara duyurdu.

Ancak bir yıl sonunda yapılan sayımda ilçenin nüfusu sadece 6 kişi artarak 3 bin 456’dan 3 bin 462’ye yükseldi.

Başkan Bakal, ilçede her yıl ortalama 90 bebeğin dünyaya geldiğini, kampanya sonrasında bu sayının 110’a çıktığını belirterek, “Doğum yapacak kadınlar arasında yapacağımız çekilişle otomobil vermeyi düşünüyoruz. Nüfus artışını sağlayamazsak, gelecek yıllarda ilçede insan bulmak zor olacak” diye konuştu.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Esmanur

• Usta Kampanyacı
ne güzel bir kampanya  :D :D :D

acaba doktor kontrol masraflarınıda karşılayacaklar mı :D

Çevrimdışı glh_n

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
  • Blogumdaki kampanyalar sizi beklerrr :D
YENİ FACEBOOK SAYFAMI BEĞENİRMİSİNİZ :)

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
bilsem trabzonda doğururdum :)

ikiz doğurdum nede olsa şansım iki katdı :))
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı zahide61

• Usta Kampanyacı
aaa bizim köy düzköy :D :D vay be görmeyeli ne kadar ilerlemiş :D

Çevrimdışı Smile

• Usta Kampanyacı
Avrupalı bebek doğunca aileye prim verince güzel oluyor ama Trabzonlu verince komedi oluyor. Tuhaff.. :)

Çevrimdışı ultraerdem

• Usta Kampanyacı
benim kategorime uygun bi yarışma değil siz katılın arkadaşlar bol şanslar :D :D :D

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
Doğum yapan kadına otomobil hediye...
« Yanıtla #7 : 23 Şubat 2011, 20:33:33 »
Doğum yapan kadına otomobil vereceğiz

Belediye Başkanı Salih Bakal, bir yıl önce aileleri çocuk yapmaya teşvik etmek için kampanya başlattı...
Başkan, çocuk yapan aileye “Bir yıl bedava su” önerdi ve “Çocuğun maması ve bezi de belediyeden” dedi. Başkan, bu cazip promosyonları, sık sık belediye hoparlöründen de vatandaşlara duyurdu.

Ancak bir yıl sonunda yapılan sayımda ilçenin nüfusu sadece 6 kişi artarak 3 bin 456’dan 3 bin 462’ye yükseldi.

Başkan Bakal, ilçede her yıl ortalama 90 bebeğin dünyaya geldiğini, kampanya sonrasında bu sayının 110’a çıktığını belirterek, “Doğum yapacak kadınlar arasında yapacağımız çekilişle otomobil vermeyi düşünüyoruz. Nüfus artışını sağlayamazsak, gelecek yıllarda ilçede insan bulmak zor olacak” diye

Çevrimdışı ahmettalha

• Deneyimli Kampanyacı
orada kiralık ev varmı taşınalım hemen

Çevrimdışı ecrinyaren

• Deneyimli Kampanyacı
tam zamanı ama bana çıkmaz birde birsürü masraf yapıp gideceksin vs.  ;D ;D