Gönderen Konu: Sevgililer Günü hediyeniz Limango Hediye Çeki İnternet Şubesi’nde !  (Okunma sayısı 2508 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
31 Ocak – 14 Şubat 2011 tarihleri arasında Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne giren herkes limango’dan hediye çeki kazanıyor.

Dünyaca ünlü ve seçkin markaların sınırlı sayıdaki özel ürünlerini %85’e varan indirimlerle sunan limango’dan size özel hediye çekinizi almak için tek yapmanız gereken Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne girip üst menüde yer alan “Size Özel”* özel ikonuna tıklayarak hediye çekinizi aktive etmek.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Ben girdim ama öyle bi buton göremedim henüz. Daha aktive edilmedi sanırım..
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
31 Ocak � 14 Şubat 2011 tarihleri arasında Yapı Kredi İnternet Şubesi�ne giren herkes limango�dan hediye çeki kazanıyor.

Dünyaca ünlü ve seçkin markaların sınırlı sayıdaki özel ürünlerini %85�e varan indirimlerle sunan limango�dan size özel hediye çekinizi almak için tek yapmanız gereken Yapı Kredi İnternet Şubesi�ne girip üst menüde yer alan �Size Özel�* özel ikonuna tıklayarak hediye çekinizi aktive etmek.

Ben girdim ama öyle bi buton göremedim henüz. Daha aktive edilmedi sanırım..
kaç tllik çek bilgi var mı?

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
TAHMİNİM: 10 TL OLABİLİR

Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne giren herkese limango’dan hediye çeki!
31 Ocak – 14 Şubat 2011 tarihleri arasında Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne giren herkes limango’dan hediye çeki kazanıyor.

Dünyaca ünlü ve seçkin markaların sınırlı sayıdaki özel ürünlerini %85’e varan indirimlerle sunan limango’dan size özel hediye çekinizi almak için tek yapmanız gereken Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne girip üst menüde yer alan “Size Özel”* özel ikonuna tıklayarak hediye çekinizi aktive etmek.

Kullanıma hazır hale getirdiğiniz limango hediye çeklerinizi 31 Mart 2011’e kadar kullanabilirsiniz.

İnternet Şubemize hemen girerek size özel tanımlanmış limango hediye çekinizi aktive edebilir ve hemen kullanabilirsiniz.
Unutmayın son gün 14 Şubat!

* Worldonline kullanıcıları hediye çeklerini Worldonline girişinde görüntülenecek bilgilendirme ekranından aktive edebileceklerdir.

** Kampanya tarihleri arasında Bireysel İnternet Şubesi’ne veya Worldonline’a ilk kez üye olup giriş yapan müşterilerimiz için limango hediye çekleri 21 Şubat 2011 itibariyle Size Özel sayfalarına yüklenecektir.

limango hediye çekininizi nasıl aktive edeceksiniz?
Bireysel İnternet Şubesi kullanıcılarımız İnternet Şubesi’ne girdikten sonra üst menüde yer alan “Size Özel” sayfasından kampanyaya ulaşabilirler. Bu sayfadan ilgili adımları takip ederek limango hediye çekini aktive etme butonuna ulaşabileceklerdir.

Worldonline kullanıcıları limango hediye çeklerini Wolrdonline’e girdikten sonra karşılarına çıkan kampanya ekranından ilgili adımları takip ederek limango hediye çekini aktive etme butonuna ulaşabileceklerdir. Kendilerine sunulan çeki o anda aktive etmek istemeyen müşterilerimiz bilgilendirme ekranında “Daha sonra anımsat” butonuna tıklayabilirler. Limango hediye çekini aktive etmeden Devam butonuna tıklayan müşterilerimiz bu ekranı bir daha göremeyeceklerinden aktivasyon işlemini gerçekleştiremeyeceklerdir.

limango hediye çekini aktive etme butonundan ulaşılacak limango sayfasında eğer limango üyeliğiniz yoksa sizden istenen bilgileri doldurarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Hediye çekiniz otomatik olarak hesabınıza yüklenecektir. Eğer mevcutta limango üyeliğiniz bulunuyorsa sayfadaki “üye iseniz giriş yapmak için tıklayınız” butonunu tıklayarak kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz. Hediye çekiniz otomatik olarak hesabınıza yüklenecektir.

Kazandığınız hediye çekini sevgilinize hediye etmek isterseniz; limango.com.tr’ye kullanıcı adınız ve şifrenizle girerek Hesabım sayfasına gitmeniz ve karşınıza çıkan hediye çekinizin yanındaki Arkadaşıma Aktar butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Kampanya Koşulları:
- 31 Ocak – 14 Şubat 2011 tarihleri arasında Bireysel İnternet Şubesi ve Worldonline’a giren tüm müşterilerimiz limango’dan hediye çeki kazanacaklardır.
- Kampanya tarihleri arasında Bireysel İnternet Şubesi’ne veya Worldonline’a ilk kez üye olup giriş yapan müşterilerimiz 21 Şubat 2011 itibariyle limango hediye çeklerini kazanabileceklerdir.
- Hediye çekini kullanabilmek için Bireysel İnternet Şubesi kullanıcıları üst menüde yer alan Size Özel sayfasından, Worldonline kullanıcıları ilk girişte karşılarına çıkacak bilgilendirme ekranından çeklerini aktive etmeleri gerekmektedir. Aktive edilmeyen hediye çekleri kulanılmayacaktır.
- Aktive edilen hediye çekleri 31 Mart 2011 tarihine kadar kullanılabilir.
- Kampanya süresince her müşterimiz sadece tek bir hediye çeki kazanabilir.
- Hediye çekleri bölünerek ve/veya birleştirilerek kullanılamaz. Başka bir şekilde kazanılmış hediye çekleri ile kampanyadan kazanılan hediye çekleri aynı alışverişte kullanılamaz.
- Hediye çekleri limango’da satışa sunulan tüm ürünler için geçerlidir.
- limango hediye çeki kampanyasından limango üyesi olan ve olmayan herkes yararlanabilir. Çeki kullanabilmek için çekin aktivasyonu sırasında limango’ya üye olmak gereklidir.
- Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. çalışanları bu kampanyadan yararlanamaz.

Çevrimdışı bungee

• Acemi Kampanyacı
  • **

Banka ile uğraşmaya gerek yok, herkese yukarıdaki linki veriyor.

10 TL.

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
arkadaşını önerince ilk yaptığı alışverişten zaten 10 tl veriyor
blog kampanyası konunuzu açsanız bile bu şekilde devam ettiğiniz muddetçe tarafımızça silincekti bilginize

Çevrimdışı turuncu993

• Usta Kampanyacı
bana hediye çeki göndermek isteyen hayır sever bi arkadaş varmı:))  ;D ;D
Şans gel bana gel bana gel bana...