Gönderen Konu: Kışın aç kalan kuşlar...  (Okunma sayısı 4709 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı peja

• Usta Kampanyacı
  • dımdızlak team üyesi :):)
    • kişisel
Kışın aç kalan kuşlar...
« : 27 Ocak 2009, 13:34:49 »
Kışın aç kalan kuşlara evlerimizden arta kalan çöpe gidecek olan ekmek kırıntılarını yada parcalarını cam kenarlarını yada görülebilecek yerlere koyarsak o canlıların yaşam şartlarına bir nebzede olsa katkı sağlamış oluruz.Gönül isterdiki birçok dışarda kalan yabani hayvanlarada yiyecek götürelim ama şartlar bunu gösteriyor.Bugün hava güzel ve biraz önce yine odamın karşısındaki çatıya bayatlamış çöpe gidecek ekmek parcalarını hafif ıslatıp attım.Şuan baya kuş var ama ürkütmek istemiyorum.İlk attığımda çekebildiğim bir kaç kare...

Umarım herkes bu konuda duyarlı olur... ::)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

öbürü de gelmis hani bana hani bana demis :p

Çevrimdışı sewim

• Deneyimli Kampanyacı
  • Kampanya Mı? Hani Nerde :D
Ynt: Kışın aç kalan kuşlar...
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2009, 14:19:05 »
çok güzel yapmışsın... :)

glmcn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2009, 15:43:15 »
bende kedilere çalışır oldum sadece.  yavru kediler çok oluo burda. onlara gidip süt alıp veriyorum.küçükler pisi pisi yapınca kaçıo hemen ama büyükler pisi pisi  çoğu gelio bacağıma sürtünüo ben sevmesem bile :D ben duruorum onlar etrafımda daire çizip sürtünüolar::) sevgiye de muhtaçlar yemeğe olduğu kadar. ne de olsa can taşıyolar...

Çevrimdışı peja

• Usta Kampanyacı
    • kişisel
« Yanıtla #3 : 27 Ocak 2009, 15:49:11 »
bende kedilere çalışır oldum sadece.  yavru kediler çok oluo burda. onlara gidip süt alıp veriyorum.küçükler pisi pisi yapınca kaçıo hemen ama büyükler pisi pisi  çoğu gelio bacağıma sürtünüo ben sevmesem bile :D ben duruorum onlar etrafımda daire çizip sürtünüolar::) sevgiye de muhtaçlar yemeğe olduğu kadar. ne de olsa can taşıyolar...
Tebrik ediyorum yapmış olduğunuz davranıştan ve o anki yaşananları anlattığınızdan dolayı..

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 27 Ocak 2009, 17:20:29 »

Ben hem kedilere hem kuşlara çalışıyorum maddi durumun düzgün olduğu zamanlarda aşılarını bile yaptırdım ama kuşlar için apartman yönetimiyle papaz bi haldeyim balkona koyuyorum ekmekleri çatıya çıkmam pek mümkün değil çıkış şekli çok tehlikeli çünki demir merdiven uzatmak zorundayız. bu linki yardım kampanyalarındada açtım ama yeri gelmişken buradada vereyim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bu sitede sokak kedileri ve köpeklerine yardım toplanıyor illaki para değil mama aşı pamuk sargı bezi vs...
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2009, 17:22:59 Gönderen: beyondparadise »

Çevrimdışı peja

• Usta Kampanyacı
    • kişisel
« Yanıtla #5 : 27 Ocak 2009, 18:33:32 »

Ben hem kedilere hem kuşlara çalışıyorum maddi durumun düzgün olduğu zamanlarda aşılarını bile yaptırdım ama kuşlar için apartman yönetimiyle papaz bi haldeyim balkona koyuyorum ekmekleri çatıya çıkmam pek mümkün değil çıkış şekli çok tehlikeli çünki demir merdiven uzatmak zorundayız. bu linki yardım kampanyalarındada açtım ama yeri gelmişken buradada vereyim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bu sitede sokak kedileri ve köpeklerine yardım toplanıyor illaki para değil mama aşı pamuk sargı bezi vs...
Herkes sizin gibi bilinçli olsa çeşke....Tebrik ediyorum sitenizide çok güzel buldum , elimden geldiği kadarıyla destekleyeceğimdir. ;)

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 27 Ocak 2009, 18:46:27 »
Sağ tarafta fatih camisi kedileri var yardımlar o bölümden ulaştıırılıyo yani mama tabağım mama sargı bezi aşı aklına ne gelirse detaylı liste var orada

Çevrimdışı bariskaplan

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #7 : 27 Ocak 2009, 22:07:45 »
Bizim binada da kedi var ve hergün besliyoruz ama binalakiler kediyi istemiyolar ve bazıları vuruyor bile hayvana.

Çevrimdışı soldierkan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 27 Ocak 2009, 22:45:58 »
ben evimizin arka tarafında kömürlük üstünde besliyorum kedileri laf söylemeye çalıştılar ama postayı teker teker kavga ederk koydum  ;D şimdi kimsenin sesi çıkmıyo  ;D

Çevrimdışı peja

• Usta Kampanyacı
    • kişisel
« Yanıtla #9 : 27 Ocak 2009, 22:57:12 »
Yorum ve hayvan dostlarımızı unutmayan arkadaşlar teşekkürler.Fatihteki sokak kedileri için imkan olunca mama siparişi verecem (bi öğrencinin elinden ne gelirse ) ::) ;)