Gönderen Konu: Bu forma takipçilerimizin kampanya sonuçları  (Okunma sayısı 3109 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı asi demir

• Usta Kampanyacı
Ynt: Bu forma takipçilerimizin kampanya sonuçları
« Yanıtla #10 : 30 Ağustos 2010, 20:56:09 »
yuh artık tükürem şansıma :( :( :( :(

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 31 Ağustos 2010, 08:16:50 »
kazanan herkesi tebrik ederim, kazanamayanlar üzülmesin forumumuzun daha bir çok kampanyası olacaktır eminim :) bende dünyanın en eski tarihte çekilen filmini kazanmışım hadi bakalım hayırlısı :) bu arada bu kampanya benim için bol ödüllü bir kampanya oldu 2 video yüklediğim için 10 TlL., 2 forma, 1 basketbol topu ve şimdide dvd :) forum yöneticilerimize kampanyalar için teşekkürler...
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2010, 08:23:19 Gönderen: joyucel »
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #12 : 31 Ağustos 2010, 21:10:17 »
genelde tek katılım yaptığım için bunda birden fazal katılım yapıldığını bilmiyordum bilseydim bende 2 kez video yüklerdim kazanan arkadaşlar hediyelerini iyi günlerde kullansınlar tebrikler
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı pLnLp

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Tek arkadaşı "üzüm" :)
« Yanıtla #13 : 31 Ağustos 2010, 21:13:24 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
genelde tek katılım yaptığım için bunda birden fazal katılım yapıldığını bilmiyordum bilseydim bende 2 kez video yüklerdim kazanan arkadaşlar hediyelerini iyi günlerde kullansınlar tebrikler

Sitenin adminleri de diyordu baska uyelık alıp katılabilirsiniz diye  :) ama hala devam ediyormuş ve yine 100 forma 250 top verilcekmiş. Face'de okudum
Twitter:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnstagram:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Teklife Bir Tık Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı ZApToR

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #14 : 01 Eylül 2010, 13:22:22 »
bana mail gelmişti.Basket topu ve forma kazandım.Adresimi gönderdim ama dönüş olmadı.

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 01 Eylül 2010, 13:23:51 »
basketbol topu ve forma kazananlara maıl geldi mi.bana gelmedi de.site içi yapılan kampanyadan geldı sadece.bugun de hedıyemın postalandıgına daır bır maıl geldı.
:)

Çevrimdışı sozten

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 01 Eylül 2010, 13:29:15 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
basketbol topu ve forma kazananlara maıl geldi mi.bana gelmedi de.site içi yapılan kampanyadan geldı sadece.bugun de hedıyemın postalandıgına daır bır maıl geldı.
bana da herhangi bir mail gelmedi.Zaptor sana da forum içinden gelmiş olabilir mi?

Çevrimdışı ZApToR

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #17 : 01 Eylül 2010, 14:00:47 »
bana gelen mail aynen böyle.Daha önce ödeme göndermişlerdi tekrarmı ödeme yapıyorlar acaba

Alıntı
Merhaba,

Buformabizim kampanyamıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Umarım forma yada basket topu kazanmışsınızdır.

Hergunkampanya.com kampanyasından kazanılan bedeller ve çekiliş sonucu hergunkampanya hediyelerinden kazanmanız halinde size ulaştırabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurup maili cevaplayın  yada Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine aşağıdaki formu cevaplayarak gönderin. 1 Eylül tarihine kadar gönderilmeyen form sahipleri hakkını kaybedecektir.

iyi günler.

Ad soyad:
video linkleri:

(ödemesini eft ile almak isteyenler:)
banka adı:
İBAN no:

(ödemesini cep kontör - TL yükleme ile almak isteyen)
cep no:
Şebeke adı:

Not: Bu mail kampanyaya katılan herkese gönderilmiş olup, ödeme hakkı sadece mail olarak gönderilen ilk 50 video olarak daha önce duyurulmuştur. Eğer videonuz aşağıdaki videolardan biri ise ödeme almaya hak kazandınız demektir. Lüten formu doldururken videonunuzun linkini de form da belirtin.

Çevrimdışı pLnLp

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Tek arkadaşı "üzüm" :)
« Yanıtla #18 : 01 Eylül 2010, 14:04:13 »
Bu kazanılan 5 tL nin eft yada tL kontr hangisi olarak istedigimizi sormak için. Ona göre gonderim yapıcaklar.  Bana her hangi bir ödeme yapılmadı. Siz karıştırıyo olabilirsiniz.

Bana 20 tL kntor gelcek henuz gelmedi  :)
Twitter:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnstagram:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Teklife Bir Tık Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı ZApToR

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #19 : 01 Eylül 2010, 14:12:11 »
video gönderim başına 5 TL veriyorlardı.Ben 7 video göndermiştim 35 TL yollamışlardı.Tekrar bu mesajı göndermelerini anlamadım ???