Gönderen Konu: Sahte Facelerine Bizi Ekleyenlerin Facelerini İmhaya Varmısınız...  (Okunma sayısı 137734 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ecrim

• Usta Kampanyacı
    • Find Womans in your city for night
Ynt: Sahte Facelerine Bizi Ekleyenlerin Facelerini İmhaya Varmısınız...
« Yanıtla #650 : 26 Haziran 2010, 10:10:00 »
bana da son zamanlarda ''hayatın ta kendisi''adlı kişi musallat oldu.sabahtan beri kaç oldu teklif yolluyor durmadan.kaç defadır da oluyor bu..durmadan yoksayıyorum ama yok anlamıyor..tanıyan bilen var mı?
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #651 : 26 Haziran 2010, 12:43:30 »
2 kişi mesaj atmış facebooktan , biri beni terör örgütüne yamanmakla suçlayıp küfür etmiş, biri de (bir bayan) bana yabancı kelimelerle bişiler yazmıi içerisinde ünlem işareti olan bir cümle.. ben bunu kimin yaptığını biliyorum.. ama baştan söyleyeyim ben böyle numaralara gelmem ;D

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #652 : 26 Haziran 2010, 13:04:31 »
walla ben duymadığım isimleri eklemiyorum arada kaynayan varsa öm atsın ben eklerim ;)
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #653 : 29 Haziran 2010, 00:26:56 »
bugün yine sahte bir üyelik beni eklemek istedi, öneren kişi ise de mavi ada isimli kullanıcı idi..bende kendisine mesaj attım, önerdiğin kişi bana forumdan ulaşırsa ekliyeyim dedim..

o da bana cevap yazdı, eklemezsen ekleme kardeşim benim o dedi..

güldüm geçtim..son birkaç saattirde  sahte profiller öneri listesinde belirmeye başladı gene.. hangi yarışma için bilmiyorum ama bu kişilere çanak tutmayın lütfen..

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #654 : 29 Haziran 2010, 00:28:21 »
evet banada gönderdi aynı öneriyi bende yoksaydım.bariz yapıyolar artık :(
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

awelya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #655 : 29 Haziran 2010, 00:31:59 »
bugün yine sahte bir üyelik beni eklemek istedi, öneren kişi ise de mavi ada isimli kullanıcı idi..bende kendisine mesaj attım, önerdiğin kişi bana forumdan ulaşırsa ekliyeyim dedim..

o da bana cevap yazdı, eklemezsen ekleme kardeşim benim o dedi..

güldüm geçtim..son birkaç saattirde  sahte profiller öneri listesinde belirmeye başladı gene.. hangi yarışma için bilmiyorum ama bu kişilere çanak tutmayın lütfen..

Mavi ada Gülnaz'ın diğer face. hesabıymış, yani kampanya için açtığı hesapmış, banada bu gün sana davet yollamıştım ama kabul etmemişsin deyince, bende.. hesabında sahte profillerle arkadaş olanları kabul etmiyorum dedim, hatta isimleride bizzat söyledim, sileceğini söylemişti , bende sonra eklemiştim  :)

Çevrimdışı glh_n

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
  • Blogumdaki kampanyalar sizi beklerrr :D
« Yanıtla #656 : 29 Haziran 2010, 00:35:36 »
sabah girdim 24 tane arkadaşlık isteği birikmiş :) takip edip fake olanları silmeye üşendim açıkçası :-[ ama kabul ederken dikkatli olmaya çalışıyorum zaten tanımadığım kişilerin önerdiği sayfaları vs. hiçbirşekilde kabul etmiyorum :)
YENİ FACEBOOK SAYFAMI BEĞENİRMİSİNİZ :)

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #657 : 29 Haziran 2010, 00:37:51 »
uzlar kahvaltıdan tatile kampanyasına girmiş, gözüm üzerlerinde, bu kadar face hesabı açmalarının nedeni daha iyi anlaşılıyor şimdi

Çevrimdışı eycane

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #658 : 29 Haziran 2010, 00:40:22 »
uz lar şirket gibiler her biri ayrı koldan çalışıyor onlar bu alemde varken bizlerin yarışmalardada şansı zor

awelya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #659 : 29 Haziran 2010, 00:43:42 »
uz lar şirket gibiler her biri ayrı koldan çalışıyor onlar bu alemde varken bizlerin yarışmalardada şansı zor

Biz boşunamı protesto ediyoruz :) ben bu kadar olduğunu tahmin bile etmiyordum 300 den fazla kişi sildim listemden ve hepside sahte hesap  >:(
Ama millet hala ekliyor sahteleri, valla iyice canım sıkılmaya başladı böyle giderse sadece sahte hesapları açanları kabul edenleri değil, onların sahte hesaplarını arkadaş listesinde barındıranlarıda silcem, çok yakında  :(