Gönderen Konu: Taft Destek  (Okunma sayısı 227396 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı papatya89

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
Ynt: Taft Destek
« Yanıtla #1860 : 21 Mayıs 2010, 23:45:20 »
bence ilk 10 daki herkes risk altında :)

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #1861 : 21 Mayıs 2010, 23:45:43 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
windows 7 pekte severim ;D

Bende pek severim ;D
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #1862 : 21 Mayıs 2010, 23:47:02 »
sibel burada kişilere ön yargıyla bakmıyoruz..olası iyi yada kötü ihtimalleri tartışarak forum arkadaşlarımızla fikir alışverişi yapıyoruz..merak etme bu konularda acımasız değiliz..:)
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1863 : 21 Mayıs 2010, 23:47:07 »
sibel hanım, aynı durum bende de olsa, gonulyesil hile yapıyor derler hemen..kişiye özel bir şey değil bu..eğer ondan habersiz yapılıyorsa bizede yapılacak demektir ki belkide yapıldı bile..belki şu an bile yapılıyor..inşallah düşündüğümüz gibi deildir..yoksa 40 gün çekilmez çille değil.

Çevrimdışı adavapuru

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #1864 : 21 Mayıs 2010, 23:47:21 »
bak şimdi onları incelerken beni begenmeyenleri ekleyesim geldi  >:( ;D ;D ;D

elif263 engo happysky musmurmer sefemet uskudar winston   :o

keşke bnmde bi elin parmakları kadar olsaydıı :) :)
yazdımya buraya ayak parmakları da kalmaz şimdi  :D :D

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #1865 : 21 Mayıs 2010, 23:47:35 »
ay ben melekçeliğe bakarken emk87 geçmiş beni 2.liğe oturmuş bile :o :o 1 ay sonrasını çoook merak ediyorum
alttanmı takip etseydim hep esra :)

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
« Yanıtla #1866 : 21 Mayıs 2010, 23:47:47 »
sisteme dışarıdan müdahale edilmiş yani Hileye iştirak eden isimler var..sana tavsiyem resimle ve durumu anlatan bir e-mail at ! ! !

Dışardan müdahele edilmesi imkansız bence devrim. Kızın yaptıgı olay bence kendi pc den oy veriyor sayfası acık kalıyor. Direk oyu basıyor. Sayfa yenılemesi yapıyor. Buda görüntüleme sayfasına yansımıyor. Kolaymı öyle sisteme girmek.  Çöm işi yanı yakında patlak verir  ;D

dışardan müdahale derken sisteme giriyor demedim ki..çeşitli yöntemlerle illegal oy topluyor demek istemiştim..

Yok yok benim dediğim gibi  :D
 :P

arkadaşlar melekcelik bu forumdan. ve benim iş arkadaşım. ve böyle şeyler yapmaz.yapamaz.(nokta) . kendi de tedirgin olmuş durumdaydı zaten.sanırım o da şikayet maili yazmıştır.saat 19 gibi 179 puandı, akşama 220 oldu. bugün meleğe yapılan acaba yarın bize yapılır mı diye düşünelim bence.şok oldum akşam akşam ya.lütfen önyargılı davranmayın  :(

olabilir doğrudur yapmamıştır belki ama bi gariplik var bizim dikkatimizi çeken de bu. eğer ona olduysa yarında bize yapılır kesin. o yüzden dikkat çekip şikayet maili yazmalı herkes.

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
« Yanıtla #1867 : 21 Mayıs 2010, 23:49:26 »
ay ben melekçeliğe bakarken emk87 geçmiş beni 2.liğe oturmuş bile :o :o 1 ay sonrasını çoook merak ediyorum

yok canım ya bu yarışma herkese açık ilk 10 çok değişecek zaten hayırlı olsun ;)

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #1868 : 21 Mayıs 2010, 23:50:25 »

yok canım ya bu yarışma herkese açık ilk 10 çok değişecek zaten hayırlı olsun ;)
di mi sasırmıssında ondan yazdım :)

Çevrimdışı sibelert

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #1869 : 21 Mayıs 2010, 23:50:33 »
sisteme dışarıdan müdahale edilmiş yani Hileye iştirak eden isimler var..sana tavsiyem resimle ve durumu anlatan bir e-mail at ! ! !

Dışardan müdahele edilmesi imkansız bence devrim. Kızın yaptıgı olay bence kendi pc den oy veriyor sayfası acık kalıyor. Direk oyu basıyor. Sayfa yenılemesi yapıyor. Buda görüntüleme sayfasına yansımıyor. Kolaymı öyle sisteme girmek.  Çöm işi yanı yakında patlak verir  ;D

dışardan müdahale derken sisteme giriyor demedim ki..çeşitli yöntemlerle illegal oy topluyor demek istemiştim..

Yok yok benim dediğim gibi  :D
 :P

arkadaşlar melekcelik bu forumdan. ve benim iş arkadaşım. ve böyle şeyler yapmaz.yapamaz.(nokta) . kendi de tedirgin olmuş durumdaydı zaten.sanırım o da şikayet maili yazmıştır.saat 19 gibi 179 puandı, akşama 220 oldu. bugün meleğe yapılan acaba yarın bize yapılır mı diye düşünelim bence.şok oldum akşam akşam ya.lütfen önyargılı davranmayın  :(

olabilir doğrudur yapmamıştır belki ama bi gariplik var bizim dikkatimizi çeken de bu. eğer ona olduysa yarında bize yapılır kesin. o yüzden dikkat çekip şikayet maili yazmalı herkes.

bende bunu diyorum işte.gerçekten yapmadığını biliyorum çünkü.işte buna karşı ne yaparız diye düşünelim bence meleğin profilini örnek alarak.bana 179 dan 220 ye çıktığını söylediğinde biri seni elemeye çalışıyor demiştim ama anlaşılan daha farklı bir durum var  ???