Gönderen Konu: Bugün Ne Kazandım? - Bugün Ne Geldi?  (Okunma sayısı 942554 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nilgün27

• Usta Kampanyacı
Ynt: Bugün Ne Kazandım? - Bugün Ne Geldi?
« Yanıtla #9110 : 16 Nisan 2011, 00:33:11 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bugün emirtalhanın blogundan kazandığım (daha doğrusu kendilerinin hediye ettiği ) ve çok sevindiğim makyaj setim geldi veee bir güzel haber daha iş buldum yarın başlıyorum ;D

tebrikler vede başarılar hayırlı olsun :D

Çevrimdışı dorukk

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #9111 : 16 Nisan 2011, 00:35:22 »
kocaman birhiç:D

Çevrimdışı incesaz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9112 : 16 Nisan 2011, 00:35:27 »
En mutlu edeni işdir sanırım.. Allah daim etsin,Kolaylık versin ; çalışmak zor zenaat :)
Balığa,denizden başkası azaptır.

Çevrimdışı Szule

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9113 : 16 Nisan 2011, 00:37:21 »
La faudreden kazandığım çikolatalarım geldi nefis bir lezzet bayıldım doğrusu :)
Ömrü boyunca bir dilim ekmek vermemiş kişiyle sakın yola çıkma;
fedakarlığı bilmediğinden, ilk sıkıntıda kendi için seni satar.

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9114 : 16 Nisan 2011, 00:48:33 »
bugün emirtalhanın blogundan kazandığım (daha doğrusu kendilerinin hediye ettiği ) ve çok sevindiğim makyaj setim geldi veee bir güzel haber daha iş buldum yarın başlıyorum ;D

tebrikler vede başarılar hayırlı olsun :D
En mutlu edeni işdir sanırım.. Allah daim etsin,Kolaylık versin ; çalışmak zor zenaat :)

çok teşekkürler evet hemde hiç beklemediğim bir anda oldu çok mutlu oldum hemde çok istediğim birşeydi ve olmaz diye bakıyordum
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #9115 : 16 Nisan 2011, 00:50:25 »
unıversıte okumak zor...bıtırmek zor...bıtınce ıssız kalmak zor...zor da zor...

bu arada denedımbılıyorum dan promosyon bısıler kazanmısım ama anlamadım bakıcam:))

kutlarım öncelikle seni..ben mezunum ama KPSS 'ye hazırlanıyorum..Her şey okulu bitirmek değil yani..Yine de beterin beteri var.. :D :D
ne tesaduf bende:((( bır de part tıme ıng ogretmenlgıı yapıyorum da bakalım...

denemekbedava dan da deterjan bısıler kazanmısım...sanırsam sansım döndu...:)))

hııı tesadüf.. :)

tebrik ederim eve lazım olur temizlik ürünleri..işlerinde sana eşlik eder..bakalım alandan hazırlanıyorum..zor ama istemek lazım..umarım güzel bir kadro alırız..yoksa şimdiye kaç kez Polis olmuştum..  :)

bende alandan hazırlanıyorum:((( cokkk mu zorrr...bence ımkansız da ımkansızı yapmak vakıt alıyor:D:D:D:

bu arada kuzenımın kazandıgı ılk taft paketı geldı bana da sprey vermıs lutfettı sagolsun:)))
bende mıgrostan yağ kazandım:DDDD

tebrik ederim bu gece içinde..alan  sınavı gerçekten de zordur..hayatında gireceğin en zor sınav..ama düz memurluk istiyorsan alanın ne bilmiyorum ama İİBF 77 'den bile kadro alan var..Benim bölümde okuyan açıkta kalmaz.. :)

Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #9116 : 16 Nisan 2011, 00:52:27 »
part tıme calısan bırı olarak ask_ne_demek senı sonsuz tebrık ederım Allah yardımcın olsun ınsallah...iş bulmak cok buyuk sans bu devırde...rabbım herkesı mutlu etsın ınsalah...bu arada sımdı maıllerıme bakıyorum...dergı kazanmısım:)))
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9117 : 16 Nisan 2011, 00:54:27 »
part tıme calısan bırı olarak ask_ne_demek senı sonsuz tebrık ederım Allah yardımcın olsun ınsallah...iş bulmak cok buyuk sans bu devırde...rabbım herkesı mutlu etsın ınsalah...bu arada sımdı maıllerıme bakıyorum...dergı kazanmısım:)))

bende şimdi okuyordum yazıları umarım sınavı kazanır gönlünüze göre bir yere yerleşirsiniz...bakalım bizimkide deneme süresi olacak ama hayırlısı bakalım yinede çok sevindim evde oturmaktansa birşeye yaramak herzaman iyidir

edit: burda editliyorum ev hanımları üstüne alınmasın lütfen bende çocuk yok eşte olmayınca haliyle boş oturmak oluyor..yoksa annemden biliyorum el üstünde tutulacak hanımlar ev hanımları
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
« Yanıtla #9118 : 16 Nisan 2011, 00:58:59 »

bende şimdi okuyordum yazıları umarım sınavı kazanır gönlünüze göre bir yere yerleşirsiniz...bakalım bizimkide deneme süresi olacak ama hayırlısı bakalım yinede çok sevindim evde oturmaktansa birşeye yaramak herzaman iyidir

edit: burda editliyorum ev hanımları üstüne alınmasın lütfen bende çocuk yok eşte olmayınca haliyle boş oturmak oluyor..yoksa annemden biliyorum el üstünde tutulacak hanımlar ev hanımları
amın ınsallah bu sene devrımle bırlıkte cok guzel yerlerde oluruz...Allah ın ıznıyle...ev hanımlıgını hep derım BIR ZANAAT...

very taft paketlerınden 4 urun mu cıkıyor yaw...ben daha fazla beklıyordum:)) ama sprey cok guzel darısı benım basıma...kuzenden bırını aldım da:D:D

bıletım bosa gıdecek ona cok yandım:((
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #9119 : 16 Nisan 2011, 01:11:54 »

daha önce çalışıpta şimdi zorunlu ev hanımı olan biri olarak ev hanımlığından nefret ediyorum
yanlış anlaşılmasın evimi yuvamı çok seviyorum dört dörtlük olmayada çalışıyorum
ama vasıfsız bir işçi gibi ev hanımı olarak anılmak ve birdolu sorumluluğun olduğu halde ne iş yapıyorsun hiiiç ev hanımıyım demek çok itici:(
ev hanımlarının psikolojisini şimdi anlıyorum
eskiden haftasonu olsada evde olsam derdim şimdi nefret ediyorum
o yüzden çalışmak gibisi yok:)işiniz hayırlı olsun inş. Allah bereketli kazançlar versin
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.