Gönderen Konu: Avon Güzellik Perisi  (Okunma sayısı 617885 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
Ynt: Avon Güzellik Perisi
« Yanıtla #5530 : 15 Mart 2010, 18:23:00 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
aciz kelimesinide kesinlikle kabul etmiyorum aciz hiç bir ümidi yaşama sevinci hayatdan kendini koparmış kişilerdir bir oyun için kalp kırmaya değmez alın ozaman sen vede senin gibi düşünenlerin olsun hepsi ben pes ediyorum arkadaşlar aciz bile olduk sonunda

yok artık ne pes etmesi güzelim ya.sanki herkes anasının karnında öğrendi bilgisayarı.ayrıca diazem bugün uyarı yaptı dikkate almayana eminimki ceza uygular.üzülme sen güzelim ya :-*
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5531 : 15 Mart 2010, 18:45:24 »
Birilerini küstürmek neden bu kadar hoşunuza gidiyor anlamıyorum. Ceza almak da sizi yıldırmıyor. İnsan olarak yaptığınızın kötü olduğunu nasıl göremiyorsunuz. Kimsenin kimseye laf etmeye hakkı yok. Bilmeyen tabiki soracak. Bilmediğini dile getirecek. Bu tür yıkıcı eleştirilerden nefret ediyorum. Benim bile çoğu zaman birşey yazmak gelmiyor içimden. Bırakın herkes bilgilerini paylaşsın. Sorulan sorular size çok basit geliyorsa cevap vermeyin. Yıkıcı olmaya hiç hakkınız yok!
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı marsmelow

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5532 : 15 Mart 2010, 18:56:17 »
bilgisayar programcılığı mezunuyum,bilgisayarın artık uzmanı oldum ama o anda insanın aceleden eli ayağına dolaşıyo,bilmemekle alakalı bi durum değil bu..lütfen biraz anlayış..

Sco_

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5533 : 15 Mart 2010, 19:07:34 »
Ya millete o kadar yardım etmeye çalışıyorum söyledigim bi tane laf yüzünden herkes düşman oluyo yaa. Benim sayemde en az 10 kişi parfüm aldı, sadece eleştirilerimi deil iyiliklerimide dikkate alın. Özeldende çok kişiye yardım ediyorum.. Burası forum herkesin fikirlerini sunma hakkı var, eleştiride yapılabilir yeri gelince.. Hep canım cicimle olmaz bu işler, gerektiginde sert eleştirilerde yapılmalı. Neyse ya millet naparsa yapsın beni ilgilendirmiyo artık yardım ediyoruz yine yaranamıyoruz.. iyi akşamlar herkese

Çevrimdışı DURU41

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5534 : 15 Mart 2010, 23:11:16 »
arkadaşlar ben güzellik perisin e üye olalı çok fazla olmadı haftanın ürü nü olarak bahsedilen    hediye nasıl alınıyor sanırım stoklara yetişmem zor olucaq:( konulara baktım,fakat herhalde göremedim.Yardımcı olabileceq arkadaş varsa
"Ben Mevla'dan isterim. Verirse yüceliğidir, vermezse imtihanımdır."

- Şems-i Tebrizi

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5535 : 15 Mart 2010, 23:39:25 »
aynı seyı bende sormustum.  haftada 1 tane urun belırlıyorlar sanırım hedıye lıstesınde olmayan bir ürün. onun stoğu fazla oluyor. o zaman daha kolay alabılıyorsyn.
:)

Çevrimdışı DURU41

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5536 : 15 Mart 2010, 23:44:30 »
aynı seyı bende sormustum.  haftada 1 tane urun belırlıyorlar sanırım hedıye lıstesınde olmayan bir ürün. onun stoğu fazla oluyor. o zaman daha kolay alabılıyorsyn.
onu
teşekkürler,belki alabiliris,kısmet..
"Ben Mevla'dan isterim. Verirse yüceliğidir, vermezse imtihanımdır."

- Şems-i Tebrizi

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
« Yanıtla #5537 : 16 Mart 2010, 00:01:51 »
arkadaşlar ben bugün sipariş verirken roboform la doldurdum ama ad ve soyadımı yazmadı neden olabilir acaba ???   ??? ???

Çevrimdışı heidi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5538 : 16 Mart 2010, 01:13:08 »
arkadaşlar ben güzellik perisin e üye olalı çok fazla olmadı haftanın ürü nü olarak bahsedilen    hediye nasıl alınıyor sanırım stoklara yetişmem zor olucaq:( konulara baktım,fakat herhalde göremedim.Yardımcı olabileceq arkadaş varsa
fırsat ürününü diyorsun galiba onu haftada bir gün ekliyorlar geçen hafta perşembeydi bu hafta ne zaman olur bilinmez sürekli başında takip etmek lazım gün içerisinde
geçen hafta erkek parfümü vardı fırsat ürünü puanı 800 bin di

Çevrimdışı heidi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5539 : 16 Mart 2010, 01:14:51 »
arkadaşlar ben bugün sipariş verirken roboform la doldurdum ama ad ve soyadımı yazmadı neden olabilir acaba ???   ??? ???
bendede aynısı oldu tel ve ad soyad kendim yazdım
sanırım formlara göre değişkenlik gösteriyo bu roboform :) başa yerde denedim çıkmışdı ad soyad