Gönderen Konu: EN UNUTULMAZ YENİYIL ANILARINI YAZ AROMELDEN PARFÜM KAZAN  (Okunma sayısı 7506 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nurselcagri

• Usta Kampanyacı
  • şans bizden yana olsun...
Ynt: EN UNUTULMAZ YENİYIL ANILARINI YAZ AROMELDEN PARFÜM KAZAN
« Yanıtla #20 : 02 Aralık 2008, 21:01:00 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bencede çok iyi bir firma bende kazanamadım bu ay ama daha önceleri kazanmıştım. Önceden hep aynı kişiler katılıyodu kazanmak kolaydı .bu forumda en az 20.000 kişi olsa onlarda sizin gibi 4 kişi adına yazsalar.20.000x4=80.000 kişi demek. kazanma şansımızı düşünün .kazanmak mucize gibi bişey.

merak etmeyin herkes birazda olsun yakınlarını da düşünür.sizde zaten ''daha önceleri'' diyerek sanırım birden fazla kazandığınızı anlatmak istemişsiniz.ben zannetmiyorum herkese hep gönderilse vazgeçip ben istemiyorum aileme de gelmesin densin.bu forumda şu an 2675 üye var biraz abarttınız sanırım ama zaten konu bu değil.bunlar reklam amaçlı kampanya. firma ne kadar çok gönderse kendisi için daha çok reklam.televizyona saniyelik reklamlar için milyarlar ödeniyor.bize hepimize gönderse de dokunmaz.tüm yazanlara ve yazdıkları tüm yakınlarına göndersin diyorum ben zaten.sadece bana değil ama bu akşam gerçekten kırıldım.burada hep arka arkaya kazanan arkadaşlarımızda vardı. ben hep mutlu oldum onların adına da.aromel için kırılmak üzdü beni.ailesi için herkes birşeyler ister bunu da unutmayın lütfen..birde hep aynı kişiler katılınca şans çok olsun yeni birileri kimseyi eklemesin şans düşüyor mantığı mı anlattınız burada?o da ayrı düşündürücü.herkes istediği herkes adına katılabilir.amaç etrafı sevindirmek.şans düşer mi düşmez mi bunu matematiksel olarak siz gibi hesaplayamadım ben.herkes katılsın isterse bana yine gelmesin şans...hesabında da değilim şansımın.
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2008, 23:36:09 Gönderen: nurselcagri »

Çevrimdışı furkan_emre

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #21 : 02 Aralık 2008, 21:03:01 »
bencede çok iyi bir firma bende kazanamadım bu ay ama daha önceleri kazanmıştım. Önceden hep aynı kişiler katılıyodu kazanmak kolaydı .bu forumda en az 20.000 kişi olsa onlarda sizin gibi 4 kişi adına yazsalar.20.000x4=80.000 kişi demek. kazanma şansımızı düşünün .kazanmak mucize gibi bişey.

merak etmeyin herkes birazda olsun yakınlarını da düşünür.ben zannetmiyorum herkese hep gönderilse vazgeçip ben istemiyorum aileme de gelmesin densin.bu forumda şu an 2675 üye var biraz abarttınız sanırm ama zaten konu bu değil.bunlar reklam amaçlı kampanya. firma ne kadar çok gönderse kendisi için daha çok reklam.televizyona saniyelik reklamlar için milyarlar ödeniyor.bize hepimize gönderse de dokunmaz.tüm yazanlara göndersin diyorum ben zaten.sadece bana değil ama bu akşam gerçekten kırıldım.burada heparka arkaya kazanan arkadaşlarımızda vardı ben hep mutlu oldum onların adına.aromel adına kırılmak üzdü beni.
  üzülmene gerek yok öyle demek istememiştir belki arkadaşımız...  :-\
Artık kazanmak istiyorum arkadaşlar desteklerini sabırsızlıkla bekliyorum .. :)

Çevrimdışı nurselcagri

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 02 Aralık 2008, 21:12:24 »

merak etmeyin herkes birazda olsun yakınlarını da düşünür.ben zannetmiyorum herkese hep gönderilse vazgeçip ben istemiyorum aileme de gelmesin densin.bu forumda şu an 2675 üye var biraz abarttınız sanırm ama zaten konu bu değil.bunlar reklam amaçlı kampanya. firma ne kadar çok gönderse kendisi için daha çok reklam.televizyona saniyelik reklamlar için milyarlar ödeniyor.bize hepimize gönderse de dokunmaz.tüm yazanlara göndersin diyorum ben zaten.sadece bana değil ama bu akşam gerçekten kırıldım.burada heparka arkaya kazanan arkadaşlarımızda vardı ben hep mutlu oldum onların adına.aromel adına kırılmak üzdü beni.
  üzülmene gerek yok öyle demek istememiştir belki arkadaşımız...  :-\

pek sanmıyorum ama dediğiniz gibi olur inşallah furkan emre  ???

Çevrimdışı neron54

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #23 : 02 Aralık 2008, 21:22:03 »
amacım rencide etemek değildi.. kırdıysam kusura bakmayın ama ben sadece düşündüklerimi söyledim .. söylediklerinizden o anlam çıkıyor bana göre .. daha açık yazabilirdiniz ..

Çevrimdışı nurselcagri

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #24 : 02 Aralık 2008, 21:29:59 »
amacım rencide etemek değildi.. kırdıysam kusura bakmayın ama ben sadece düşündüklerimi söyledim .. söylediklerinizden o anlam çıkıyor bana göre .. daha açık yazabilirdiniz ..

ben zaten bugüne kadar bu forumda hep dostça ve açık niyetli yazmıştım ama hayret bu kez yanlış anlaşıldım.burada kimsenin şahsi bir konusu da yoktu.aromel yada başka bir firma sonuçta kampanyalar geçici ama buradaki paylaşımlar ve heyecanlar tatlıydı bana göre.ama bazen hüzünlü bir duyguyu paylaşmakta yanlış anlaşılmaya sebebiyet veriyor demekki.gelecek aylarda da umarım denksiz sonuçlarla karşı karşıya kalmaz diğer üyelerimizde.

Çevrimdışı neron54

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #25 : 02 Aralık 2008, 21:33:49 »
yanlış anladığım için kusura bakmayın o zaman ..

Çevrimdışı nurselcagri

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 02 Aralık 2008, 21:35:05 »
yanlış anladığım için kusura bakmayın o zaman ..

önemli değil bizler birbirimize destek olalım yeter.iyi akşamlar sizede.

Çevrimdışı neron54

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #27 : 02 Aralık 2008, 21:37:38 »
evet her zman birbirimizin destekçisi olalım sizede iyi akşamalar.. :)

Çevrimdışı nurselcagri

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #28 : 02 Aralık 2008, 21:38:13 »
 :) :) :)

Çevrimdışı neron54

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #29 : 02 Aralık 2008, 21:39:50 »
 :) :) ;)