Gönderen Konu: CHİP Puanları topla, yorumlarını yaz ve KAZAN  (Okunma sayısı 1270 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MERALES

• Deneyimli Kampanyacı
CHİP Puanları topla, yorumlarını yaz ve KAZAN
« : 07 Aralık 2009, 18:11:20 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

NASIL KAZANACAKSINIZ?
--------------------------------------------------------------------------Türkiye'nin en hızlı download platformu CHIP Download kullanıcılarına kazandırıyor. 14 Aralık'ta sona erecek olan geleneksel yarışmamız başladı! Sponsorlarımız ImTOO ve Verbatim'den harika hediyeler sizi bekliyor...

1. Kayıt olun (ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz )
2. Toplayabileceğiniz kadar çok puan toplayın (Ayrıntılar için aşağıya bakabilirsiniz)
3. Sizin için seçtiğimiz yazılımlar için inceleme yazıları yazın  (Seçtiğimiz yazılımların listesi için tıklayın. )

--------------------------------------------------------------------------
İŞTE ÖDÜLLER!
--------------------------------------------------------------------------2 adet Xbox 360 Oyun Konsolu ve 1 adet iPod Touch 8GB

Dünya çapında en çok puanı alan ilk üç kişi sponsorumuz ImTOO Software tarafından sağlanan üç harika ödülden birini kazanacak: İki adet Xbox 360 oyun konsolu (120GB HDD) ve bir iPod touch 8GB!
Not: Sadece kendi ülkenizin dilinde yaptığınız katkılardan kazandığınız puanlar hesaba katılacağı için diğer ülkelerin sayfalarında aktivitelerde bulunmayın!

Sponsorumuz hakkında: ImTOO multimedia format dönüşüm programları üreten bir yazılım şirketidir. Hem video hem de ses için dönüşüm programları üretmektedir. Daha fazla bilgi için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresini ziyaret edebilirsiniz.
Verbatim Portable 500GB Sabit Disk x 12
Her ülkenin birincisi bir adet  Verbatim 500GB harici sabit disk kazanacak. 

Verbatim Portable 320GB Sabit Disk x 12

Kalemine güvenen kazanacak! Seçtiğimiz yazılımlar hakkında inceleme yazıları hazırlayacaksınız. Editör kurulumuz en iyi inceleme yazısını belirleyecek ve kazanana bir adet  Verbatim 320GB taşınabilir sabit disk hediye edeceğiz!

Verbatim USB Flash Disk x 24

Puanlarınız ne olursa olsun eğer iyi incelemeler yazarsanız ve editör kurulumuzun ilgisini çekerseniz bir adet  4GB USB disk veya 2GB USB Disk kazanma şansınız var. 

Daha fazla bilgi için yarışma ayrıntılarını inceleyebilirsiniz. 

Vakit kaybetmeyin. Puanları toplamaya başlayın, incelemeleri yazın ve kazanma ihtimalinizi artırın. Tüm katılımcılara iyi şanslar diliyoruz!
Download.CHIP.eu

--------------------------------------------------------------------------
YARIŞMA KURALLARI VE AYRINTILI BİLGİ
--------------------------------------------------------------------------Bu yarışmaya katılabilmek için CHIP Download sitesinin kayıtlı kullanıcısı olmanız gereklidir. Kayıtlı kullanıcı olarak yapacağınız işlemlerden puan kazanabilirsiniz. Yarışma 14 Aralık Pazartesi günü sona erecektir.

CHIP Download web sitesinde puan kazanmak için yapabileceğiniz bir çok şey var. İşte yarışmada dikkate alınacak işlemler: 

- Yeni bir yazılım önermek
- Varolan bir yazılımın yeni sürümünü önermek 
- Bir yazılımın açıklamasını Türkçeye tercüme etmek
- Önerdiğiniz programın İngilizce tanımını da yazmak
- Varolan bir yazılımın tanımını güncellemek

Yapacağınız tüm işlemlere ekstra özen gösterirseniz (örneğin daha iyi incelemeler yazar veya daha iyi resimler eklerseniz) daha fazla puan kazanma şansına da sahipsiniz.

Yazılım incelemeleri

Tüm kullanıcıların faydalanabileceği kaliteli içeriğe sahip olmak istiyoruz. Bu yüzden 20 adet yazılım belirledik. Bu yazılımlar hakkında en iyi inceleme makalelerini yazan kullanıcılara da ödüller vereceğiz. Editör kurulumuz sadece orijinal, kaliteli inceleme yazılarını dikkate alacağından sağdan solda kopyala – yapıştır yöntemiyle inceleme girmeye çalışmamanızı öneririz. 

Sizler için seçtiğimiz yazılımların listesi için tıklayın.

Bunları yapmayın!

Yarışmada hile yapanlar cezalandırılacak! Unutmayın! Hem editör kurulumuz hem de diğer kullanıcılar yarışma boyunca aktiviteleri çok yakından izleyecek. Otomatik girişler, anlamsız yorumlar ve puan almak için yapılan faydasız aktiviteler fark edildiğinde yapan kullanıcı anında diskalifiye edilecektir.

İşte bunlar “hile” olarak değerlendiriliyor:

Bir kullanıcının birden fazla hesap açtırması kesinlikle yasaktır. Bunu yapan kullanıcının tüm hesapları iptal edilecek ve yarışmadan atılacaktır. 

sadece puan almak için iki üç kelimeden oluşan kopyala-yapıştır yorumlar da yasaktır.

Uluslar arası jürimizin kararları kesindir, tartışmaya açık değildir, geri alınamaz. Hile yaparken yakalanan kullanıcılar diğer kullanıcıların selameti için anında atılacaktır.

----------------------------------------------------------------------------

CHIP Online çalışanları ve akrabaları bu yarışmaya katılamaz.

Herkese iyi şanslar diliyoruz!

Download.CHIP.eu

« Son Düzenleme: 07 Aralık 2009, 18:13:10 Gönderen: MERALES »

Çevrimdışı conglomera

• Usta Kampanyacı
  • Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.
Ynt: CHİP Puanları topla, yorumlarını yaz ve KAZAN
« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2009, 18:24:34 »
Yarışma Dünya çapında olduğundan Türkiye'ye ödül yedirmezler gibi geliyor bana

Çevrimdışı armutadam

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: CHİP Puanları topla, yorumlarını yaz ve KAZAN
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2009, 00:39:17 »
Yarışma Dünya çapında olduğundan Türkiye'ye ödül yedirmezler gibi geliyor bana

neredeyse katılacaktım, beni boş bir zaman kaybından kurtardın 1 günlük  ;D
bu siteyi tıklayınca her şey ortada zaten  :)

katılanlara başarılar..