Gönderen Konu: Yapı Kredi Emeklilik:15 kişiye iPhone 6s hediyeli çekiliş-31 Mayıs son gün  (Okunma sayısı 15239 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

perishan

  • Ziyaretçi
Forumda bulamadım, 45 gün olmuş başlayalı, bireysel emeklilik düşünen varsa değerlendirebilir.


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Şubeye gitmeden BES yaptırın, iPhone 6s kazanma şansı yakalayın!
Ana Sayfa
Kampanyalar
Şubeye gitmeden BES yaptırın, mAYIS kazanma şansı yakalayın!

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, günün her saati Yapı Kredi’nin dilediğiniz Sınırsız Bankacılık Kanalından (Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube, ATM, 444 0 444 Telefon Bankacılığı, SMS, yapikredi.com.tr) BES başvurunuzu yapın, sizi arayalım, 15 adet iPhone 6s’ten birini kazanma şansı yakalayın.

Bireysel Emeklilik Sistemi’ne yapikredi.com.tr üzerinden başvurmak için Hemen Başvur butonunu tıklayabilir ya da bireysel internet ve mobil şube üzerinden hemen başvuru yapabilirsiniz.

İnternet / Mobil Şube şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen yeni bir şifre alabilirsiniz.
 
HEMEN BAŞVUR
İNTERNET ŞUBESİ
MOBİL ŞUBE İNDİR
 
Kampanya Detayları ve Katılım Şartları

    Kampanya, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 11.02.2016 tarih ve 58259698-255.01.02/327-1601 sayılı izni ile 01 Mart 2016 (00:01) - 31 Mayıs 2016 (23:59) tarihleri arasında Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
    Kampanya tarihleri arasında, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. alternatif dağıtım kanallarından (Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin, bireysel internet şubesi, ATM, Çağrı Merkezi, Mobil şube, SMS (BES yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numarasını 4470'e gönderen), IVR (444 0 444 çağrı merkezini arayarak Sesli Yanıt Sistemi ile katılan) ve IVN (444 0 444 çağrı merkezi tarafından aranarak Akıllı Dış Arama Sistemi ile katılan)) herhangi biri aracılığıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.’nin acentesi olan Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.’nin bireysel emeklilik sözleşmesini Yapı ve Kredi bireysel kredi kartları ile satın alan ve sözleşmesi yürürlüğe giren bireysel müşterilere 1 çekiliş hakkı verilecektir. (Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.)
    Çekiliş, 08.08.2016 tarihinde saat 12:00’de Levazım Mh. Korukent Sitesi D Blok Zemin Kat Levent / İstanbul  adresinde halka açık şekilde yapılacaktır. Yapılacak olan çekilişte, 15 kişiye Apple İphone 6s Silver 16GB Cep Telefonu (hat ve kart hariçtir – Birim Fiyat: 2.925,22 TL) hediye edilecektir.
    Asil ve yedek talihliler 15.08.2016 tarihinde Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir. İkramiye kazanan asil talihlilerin 30.08.2016, yedek talihlilerin ise 14.09.2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
    Kampanyadan yalnızca sözleşmenin katılımcısı yararlanabilir. Katkı yapanı farklı kişi olan sözleşmede de sadece sözleşmenin katılımcısı çekiliş hakkı kazanacaktır.
    Kampanyadan yalnızca Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. bireysel müşterileri yararlanabilir.
    Kampanyadan işveren grup emeklilik sözleşmeleri, gruba bağlı bireysel emeklilik sözleşmeleri ve Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. alternatif dağıtım kanalları aracılığı haricinde düzenlenen sözleşmelerin katılımcıları yararlanamaz.
    Banka Şubelerinden yapılan başvurular, başka bankalara ait World kredi kartları ile ödeme yapılan sözleşmeler, ticari kartlar ile ödeme yapılan sözleşmeler ve arafon ödemeleri yapan ( daha önce açılmış sözleşmesine toplu ödeme yapan ) katılımcılar  kampanyaya dahil değildir.
    Çekiliş hakkı kazanan sözleşmelerin, son cayma tarihi 31 Temmuz 2016 (saat: 23.59) olup bu tarihe kadar ödenmemiş vadesinin olmaması gereklidir. Bu tarih itibarı ile kampanyadan faydalanan sözleşmelerini sona erdirmiş, başka şirkete aktarmış veya cayma hakkını kullanmış müşteriler çekilişe dahil edilmeyecektir.
    Çağrı merkezi numarasını aramanın Türkiye’nin her yerinden şehir içi konuşma tarifesi üzerinden ücretlendirileceği, kampanyaya tüm Avea, Turkcell ve Vodafone hatları üzerinden katılım yapılabileceği ve kısa mesajla katılımın her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS (kısa mesaj) bedeli olarak ücretlendirileceği, güncel kısa mesaj ücretlerinin KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,65 TL, Turkcell için 0,65 TL ve Vodafone için 0,65 TL olup, GSM operatörlerinin kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutacaktır.
    Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
    Allianz Yaşam ve Emeklilik, Allianz Hayat ve Emeklilik çalışanları ve acenteleri, Allianz Sigorta ve Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
    18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez.
    İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
    Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır. Piyango için, ilgili Mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir.


Çevrimdışı caddy

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 1461
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin