Gönderen Konu: İlk Kampanyacılığa Nerede Başladınız.İlk Ödülünüz Neydi ?  (Okunma sayısı 4844 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
yaşım ortaya çıkacak ama ergen yaşlarımda (28yıl önce) blue jean dergisinden güneş kremi kazanmıştım. Kimse beni anlamıyordu o zamanlar  ;D Yıllarca o derginin hiçbir sayısını kaçırmamıştım. Ordan hediyelerin devamı da gelmişti...
Kısmette varsa olur...

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Ben de eskiden gazetelerin bulmacalarını çözüp gönderirdim. Posta ile katılırdık o zamanlar :)
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı cicikan

• Usta Kampanyacı
ilk hediyelerim numunelerdi o zamanlar hero baby nin numunesi en bol olandı :)) 2003 felandı sanırım hey gidi günler hey sonra kazanarak gelen oriflame den spa seti ydi bir dergidendi ama unuttum neler kazandık beee en güzeli de 11 tane sagem cep telefonu kazanmıştım teyzelerimde annemde görümcemlerde hepimiz aynı telefonu kullandık bir ara kalitiydide hee :))
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Ozgurky

• Usta Kampanyacı
Benim ilk hediyem Dido olmuştu. Çok da eski sayılmaz ama 3 yıl geçti gene de. :)
Hayat, biz başka şeyler planlamakla meşgulken olagelen şeylerdir.

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Bosch world evinden empati ve selahattin eyüboğlu bütün eserleri kitabını kazanmıştım :) bir de tytz den bişi kazandım ama neydi hatırlamıyorum
:)

Çevrimdışı nehir_1

• Usta Kampanyacı
  • Bir nefes deniz....
2006 ya da 2007 çerezos cipsten 2 dev boyutlu dolgu oyuncak kazanmıştım. Sanırım şifreli kart göndermiştik hatırlamıyorum pek ama o zamanlar postayla katılım yapıyor ve gazeteden sonuçlara bakıyordum. Mersindeydim ve Okulumun adresini vermiştim ve neredeyse 1.60 boylarındaki bu sevimli şeyler uzunca bir süre gündem olmuştu. Sonra panda dondurmadan kazandığım bisikleti bindiği ilk gün oğlumu tehditle indirip çaldılar. çocuğuma birşey olmamasına şükrettim hep.  çekilişten kazandığımı bilenler, garip, olumsuz ifadelerde de bulununca söylenenlerden de etkilendim herhalde. Şimdi o yorumları ciddiye almış olmamı mantıksız bulsam da oğlumun yaşadığı çok ürkütücüydü. Birkaç yıl hiçbirşeye katılmadım. sonra numunelerle yeniden başladım.  Ülkerden her türlü ürününü kazandım neredeyse koli koli.-ki ülker muhtemelen beni kara listeye aldı, artık ailecek hiçbirşey kazanamıyoruz.- Henüz kayda değer büyük bir armağan  kazanamadım. İnşallah o da olur.
@sheymcan

Çevrimdışı orkide28

• Usta Kampanyacı
1998 yılında Tgrt'de Kezban'nın günlüğü adlı bir program vardı.Kezban Yaşamul'un sunduğu.Oradan Tencere seti ve Bodrum gümbette tatil kazanmıştım.Pek bilinçli kampanyacılık denmesede mavi jeans'in web sitesinden üç adet kot kazanmıştım.Yıl 2001 yada 2002 olmalıydı:) Hey gidi günler.
Gayret değil, Niyet önemli.

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
puzzle sitesi vardı bir tane haftalık yarışma yapıp ilk üçe ödül veriyorlardı oradan bir iki tane puzzle kazanmıştım. birde adını unuttuğum bir iste vardı reklamlara tıklayıp puan veriyordu sonra çekilişe dahil ediyordu aylık. oradan da bir Atatürk imzalı kolye kazanmıştım bunlar beni cezbetti ve böylece kampanyacılığa başladım
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2015, 19:04:08 Gönderen: ask_ne_demek »
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ben de eskiden gazetelerin bulmacalarını çözüp gönderirdim. Posta ile katılırdık o zamanlar :)

benim kafa hiç basmazdı o bulmacalara.bir arkadaşım vardı bulmacaları çzöüp çözüp gönderiyordu.çocuğa hayrandım einsteindi benim gözümde  :D çocuk şaşırıyordu ilgimede,çok basit havası veriyordu :D yıllar geçince bulmacaları elime aldım,baktım çocuk oyuncağıymış.lan dedim kendi kendime bumuymuş adama ne methiyeler dizdin dedim  :D

bilgisizlik cahillik çok kötü be  :D 

o kadar eskiye gitmeyelim ya. bende pepsi coca cola kinder den çok şey kazadım. kaç 10 felan,beliki 10 bile değil  :D ben 18 yaşından sonra yetişkinkeni kastediyorum  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
kedi maması
beni bu işe kedilerim bulaştırdı :)
bütün markaların mamaları geldi ithal yerli diyebilirim sonra neden kendim için bişi yapmıyorum dedim
 lorealden ilk hediyemi kazandım
o gün bugündür yaklaşık 3 senedir şükür kozmetiğe hiç para harcamadim bile diyebilirim
evde okadar saç boyası varmışki annem 3 sene sonunda ilk kez boya aldı ya bunların fiyati ne kadar pahalıymış diye dert yanıyor:)
şimdi gözüm yüksekte inşallah artık 1 elektronik ürün kazanim duasındayım
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)