Gönderen Konu: Çift Kişilik San Francisco seyahati Dockers Mağazaları (2 kasım 2015)  (Okunma sayısı 3076 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nesenes

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • Persian Point Cats
kampanyadan yararlanmak istiyorsanız herhangi bir alışveriş yapmak zorunda değilsiniz. Hemen herhangi bir dockers mağazasına gidin bir ürün denedikten sonra çekiliş kartınızı danışmadan alın ve linkten        Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin       ürün kodunu aktif hale getirin

Tatil 2016 yılı Şubat ayı içerisinde Çift Kişilik San Francisco seyahati, 5 yıldızlı otelde 5 gece 6 gün oda kahvaltı konaklama, Ekonomi sınıfı gidiş-dönüş uçak bileti kapsamaktadır. Tatil İstanbul’da başlar ve İstanbul’da biter

son katılım 2 kasım 2015
Only in madness do you find beautiful death?

Çevrimdışı ayar85

• Usta Kampanyacı
Iki katilim yaptik sizce sansim nedir arkadaslar :)

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Iki katilim yaptik sizce sansim nedir arkadaslar :)
İstanbul daki Marmara forum şifreli kart yoktu gittiğimde bence şansınız var katılım sayısı az olur bence %40 kazanma şansınız var bilgilerim kadarıyla kardeşim

Çevrimdışı ayar85

• Usta Kampanyacı
5 cifti falan gonderse idi cok umitli olacaktim.Tesekkurler yorumun icin umarim olur :)

Çevrimdışı ayar85

• Usta Kampanyacı
Bu yazdigim bilincaltima yerlesti sanirim ruyama girdi bana cikiyord hahha artik kampanyalar ruyama girmeye basladi :) bu arada bu kampanyaya katilan oldumu arkadaslar :)

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
adanada zorla 1 tane buldum. kız dedi dockers pantolon almanız lazım. dedim almak gerekmiyor denemek yeterli. kız müdürüne sordu, katılım şartlarına baktılar, denemek yeterli sonucuna vardılar. kız dedi hangisini deneyeceksiniz, kaç beden giyiyorsunuz. dedim denemek şart mı? kız dedi denemeniz lazım. iyi dedim ver 1 tane. kabine girerim denemeden çıkarım dedim. gösterecem mi üzerimde dedim. evet dedi görecem. iyi gel göstereyim diyecektim de müdürü vardı orda demedim :D

Çevrimdışı orkide28

• Usta Kampanyacı
Arkadaşlar şifreleri girdikten sonra onay e-maili geldimi size ?
Gayret değil, Niyet önemli.

Çevrimdışı ayar85

• Usta Kampanyacı
adanada zorla 1 tane buldum. kız dedi dockers pantolon almanız lazım. dedim almak gerekmiyor denemek yeterli. kız müdürüne sordu, katılım şartlarına baktılar, denemek yeterli sonucuna vardılar. kız dedi hangisini deneyeceksiniz, kaç beden giyiyorsunuz. dedim denemek şart mı? kız dedi denemeniz lazım. iyi dedim ver 1 tane. kabine girerim denemeden çıkarım dedim. gösterecem mi üzerimde dedim. evet dedi görecem. iyi gel göstereyim diyecektim de müdürü vardı orda demedim :D

hahahah :D biz de ankarada bulabildik.Ama gercekten zorluyorlar kesinlikle fazla kart vermiyorlar.

Çevrimdışı ayar85

• Usta Kampanyacı

evet geldi..siz kaç katılım yaptınız ?

Çevrimdışı orkide28

• Usta Kampanyacı

evet geldi..siz kaç katılım yaptınız ?

Tek katılım yaptım.Ancak bana onay e-maili gelmedi.
Gayret değil, Niyet önemli.