Gönderen Konu: Johnsons Baby Market Sonuçları  (Okunma sayısı 13976 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Johnsons Baby Market Sonuçları
« Yanıtla #80 : 27 Ekim 2015, 23:17:02 »
Cosmetica çekilişinde hata olabilir ama olmadığını iletti firma.

Yedeklere sıra geçerse ufakda olsa bir çentik daha atabiliriz bundan.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #81 : 27 Ekim 2015, 23:24:18 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
hiç bişey anlamadım...neyı kım sakladı, bildiğim bişey var biz bir kere katılır gecerız Mustafa Hoca 1000... kazanamayıp evınde ağdalar fılan da kalıyor,sabunlar&jeller de...

emek verıp de kazananların yanındayız... bunun Mustafa,A,B,Xle alakası yok

Katıldığına kazandığına bişey demiyorum zaten nasip bunlar ama çekilişi paylaşmayıp millette tebrik edince tuhafıma gitti şahsen demekki millet alışmış bu durumlara 😉
Cevap olarak yazdığım ilk cümlede cevabını aldın zaten.Paylaşılmamış olsa emin ol burada isyan çıkar.

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #82 : 28 Ekim 2015, 00:10:46 »
Cosmetica çekilişinde hata olabilir ama olmadığını iletti firma.

Yedeklere sıra geçerse ufakda olsa bir çentik daha atabiliriz bundan.

Dün u2 aradığımda Cosmetica çekilişi için 9 katılım 9 ayrı isime çekiliş listesine eklemediklerini öğrendim Konu ile alakalı millipiyango idaresine yazılı ve sözlü olarak belirttim umarım çekiliş baştan çekilir

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #83 : 28 Ekim 2015, 00:19:21 »
Arkadaşlar destek bekliyorum Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hotmail den itiraz edebilirsiniz Johnsons baby Cosmetica baştan çekilir

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #84 : 28 Ekim 2015, 06:48:56 »
Arkadaşlar destek bekliyorum Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin hotmail den itiraz edebilirsiniz Johnsons baby Cosmetica baştan çekilir
Yav he he

Çevrimdışı SwinsToMe

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #85 : 28 Ekim 2015, 08:35:19 »
anvil fatih baloğlu sen nasıl insansın ya ya ben kazanınca dırdır ediyorsun kazanamayıncada öylesin çekiliş hakklarım verilmedi yardım istiyoruz gine öylesin sadece herşeyi kendine göremi sannıyorsun bi kere olsun güzel bişey düşünemiyormusun dalga geçmenin manası yok bi kere senin karşında hayvan yok insan var ne nasıl konuşulması gerektiğini ögren sen bence alay edip dalag geçer gibi konuşma ben senin çekiliş hakkına kadar kazanmana kadar kötü bişey demezken sen benimle neden uğraşıyorsun anlamış değilim bu yazdığımı da modaratörler silsin zaten biz sana bişey söylüyemiyoruz donulmazlıgın var sanki

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #86 : 28 Ekim 2015, 08:44:28 »
bir kişinin birden fazla üyeliği olmasıda kabul edilebilir bir durum değil anlaşılan aleni bir şekilde göstermekten de çekinmiyoruz.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #87 : 28 Ekim 2015, 08:45:50 »
anvil fatih baloğlu sen nasıl insansın ya ya ben kazanınca dırdır ediyorsun kazanamayıncada öylesin çekiliş hakklarım verilmedi yardım istiyoruz gine öylesin sadece herşeyi kendine göremi sannıyorsun bi kere olsun güzel bişey düşünemiyormusun dalga geçmenin manası yok bi kere senin karşında hayvan yok insan var ne nasıl konuşulması gerektiğini ögren sen bence alay edip dalag geçer gibi konuşma ben senin çekiliş hakkına kadar kazanmana kadar kötü bişey demezken sen benimle neden uğraşıyorsun anlamış değilim bu yazdığımı da modaratörler silsin zaten biz sana bişey söylüyemiyoruz donulmazlıgın var sanki
konunun senle ne ilgisi var anlamadım. sanırım yanlış hesaptan girip yazdın. biraz daha sakin. bak hata yapmışsın bu şekilde

Çevrimdışı kalekale

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #88 : 28 Ekim 2015, 10:39:03 »
hiç bişey anlamadım...neyı kım sakladı, bildiğim bişey var biz bir kere katılır gecerız Mustafa Hoca 1000... kazanamayıp evınde ağdalar fılan da kalıyor,sabunlar&jeller de...

emek verıp de kazananların yanındayız... bunun Mustafa,A,B,Xle alakası yok

Katıldığına kazandığına bişey demiyorum zaten nasip bunlar ama çekilişi paylaşmayıp millette tebrik edince tuhafıma gitti şahsen demekki millet alışmış bu durumlara 😉
Cevap olarak yazdığım ilk cümlede cevabını aldın zaten.Paylaşılmamış olsa emin ol burada isyan çıkar.

Akyurt, Tahtakale Spot, Yunus Market  ve altunbileklerin forumda paylaştığınız linki ver de bi görelim isyan etmeyenlerde verebilir linki forumdan bi bakalım nerde paylaşılmış

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #89 : 28 Ekim 2015, 13:26:08 »
Yunus ve altunbilekler görebilirsin ama ekliyim istersen göremediklerini.İyaş market ,gürmar, pekdemir market,onur market cosmetica vs vs...