Gönderen Konu: Limango Kapanmış ???  (Okunma sayısı 1539 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nesliyaren

• Usta Kampanyacı
  • Allah hikmeti dilediğine verir.
Limango Kapanmış ???
« : 30 Mart 2015, 16:54:11 »
Sevgili Müşterilerimiz,

30 Mart 2015 tarihi itibariyle limango.com.tr sitemizde yürütmekte olduğumuz faaliyetlerimize üzülerek son veriyoruz.

Kurulmuş olduğumuz 19 Şubat 2009 tarihinden itibaren bize göstermiş olduğunuz destek ve güven için hepinize teşekkür ederiz.

Sevkiyatlarımız devam etmektedir. Sevk edilmemiş siparişleriniz standart işleyişimiz çerçevesinde sizlere teslim edilecektir.

Siparişlerinizin takibi ile ilgili işlemlerinizi “Siparişiniz ile ilgili işlemler” sayfasından yapabilir, her türlü soru, öneri, görüşlerinizi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine mail atarak müşteri hizmetlerimize iletebilirsiniz.

Sevgilerimizle
limango ekibi
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
Ynt: Limango Kapanmış ???
« Yanıtla #1 : 30 Mart 2015, 17:39:17 »
şikayetvar da çok kısa zaman aralığında bile yüzlerce şikayet alan yavaş gönderi yapan
orta kalite bir firmaydı limango kargo ücretide yüksekti ticaret böyle birşey işte zayıf olan
un ufak olup gidiyor...bu arada 200 tl de 50 tl morhipo çeki olupta evinde hepa filtreli ve
toz torbasız elektrik süpürgesi olmayan varsa morhipoda electrolux 7620 179 tl üste nevresim
takımı ve ya seramık tava gibi ürünlerle 200 tl ye tamamlanabilir son derece şık ve kullanımı
üstün bir ürün piyasada 250 tl civarı satılıyor,
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
« Yanıtla #2 : 30 Mart 2015, 21:07:58 »
Allah rahmet eylesin. Zamanında  çok ekmeğini yedik...

Çevrimdışı lavinya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 30 Mart 2015, 23:58:35 »
çok sıkıntı yaşamıştım bu firmayla zamanında ..hatırladım da şimdi..haklarında hayırlısı olsun
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   Üye olmak isteyenler için referans kodu

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 31 Mart 2015, 10:25:11 »
haksızlık etmeyelim şimdi çok çek'lerini kullandık ;  bayağı indirimli / bedava alışverişimiz olmuştur
haklarında hayırlısı evet

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #5 : 31 Mart 2015, 10:29:41 »
Limangonun yeri bende özeldir. Teşekkürler limango
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı lavinya

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 01 Nisan 2015, 18:10:14 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
haksızlık etmeyelim şimdi çok çek'lerini kullandık ;  bayağı indirimli / bedava alışverişimiz olmuştur
haklarında hayırlısı evet
ben çekini hiç kullanmadım ama bizzat kendi paramla rezil olmuşluğum vardır.haksızlığa ugrayan da bendim dolayısıyla.buyüzden haksızlık ettiğimi sanmıyorum
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin   Üye olmak isteyenler için referans kodu