Gönderen Konu: Vaseline Deneme Seti Kazanma Şansı !  (Okunma sayısı 7538 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Optimus Prime

• Usta Kampanyacı
Ynt: Vaseline Deneme Seti Kazanma Şansı !
« Yanıtla #30 : 10 Mart 2011, 10:46:28 »

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı aralkoçu

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #31 : 11 Mart 2011, 10:36:30 »
kazanmadım
:) Şans

Çevrimdışı gül58

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • gül & fevzi
« Yanıtla #32 : 18 Mart 2011, 12:00:24 »
yeni anket var

Vaseline Cocoa Butter serisi cildimizin doğal ışıltısını açığa çıkarır. Peki senin doğal ışıltının kaynağı ne?
Cevaba tıkla, Vaseline’den cildinin mucizesini korumak için ürün sepeti kazanma şansını yakala!
Vaseline'den losyon, bakım kremi, el&ayak kremi ve dudak bakım ürünü içeren hediye setlerinden birini kazanmak için sen de cevaba tıkla!
Vaseline Cocoa Butter serisi cildimizin doğal ışıltısını açığa çıkarır. Peki senin doğal ışıltının kaynağı ne?
A: Kendine güveneceksin hayatta. İşte o zaman ışıl ışılsın.
B: Aşk. Benim doğal ışıltımın kaynağı hayata olan aşkım.
C: Çocuk da yaptım kariyer de. Benden ışıl ışılı yok!
D: Benim de kendime göre küçük sırlarım var. Şşşt!
aşkım oğlum halid ....................

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
« Yanıtla #33 : 18 Mart 2011, 13:24:42 »
Vaseline Türkiye Facebook Kampanyası Katılım Koşulları

1.İşbu Şartname konusu "Vaseline Türkiye Facebook Kampanyası" ("Kampanya") Unilever Türkiye ("Unilever") tüketicilerinin tümüne açıktır. Kampanya'ya Unilever ve Base çalışanları katılamaz; katılmış olsalar dahi, kazanmaları halinde ödül almaya hak kazanamazlar.

Kampanya 18.03.2011 tarihinde başlayacak olup 25.03.2011 tarihinde sona erecektir.

2.Kampanya kapsamında; Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesi üzerinden Vaseline Türkiye hayran sayfasına üye olup ad, soyad, adres, telefon ve e-posta bilgileri ile kayıt formunu doldurarak kampanya anket sorusuna cevap verenler arasından kampanya dönemi sonunda yapılacak şirket çekilişi ile belirlenecek 50 kişiye Vaseline losyon, krem, el&ayak kremi ve dudak bakım ürününden oluşan Vaseline ürün seti ödülü ("Ödül") kazanacaktır.

3.Kampanya'ya katılan her abone tek Ödül kazanabilir.

4.Uygulamaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir.Ticari bir koşul yoktur.

5. Ödül kazananlar, kampanya bitimini takip eden 2 iş günü içerisinde sitede ilan edilecektir. Kazananlara üyelik bilgilerinden erişilerek bilgi verilmeye çalışılacaktır. Erişimin sağlanamaması ihtimaline karşın katılanların kampanya sonuçlarını siteden takip etmeleri önerilir. Ödüller, kazananlara ücretsiz olarak sunulacaktır.

6.18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez. Ödüle ait ÖTV ve KDV hariç olmak üzere diğer vergi ve yasal yükümlülükler kazanana aittir.

7.Ödül kazanan abonelerin, söz konusu haklarını Unilever’in kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları ve/veya yanlış iletişim vermeleri halinde Unilever ve Base sorumlu tutulamayacaktır.

8.Uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar belirlenmesi durumunda bu abone Ödül'e hak kazanamayacak olup, Unilever’in yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.

9.Kampanya'ya katılanlar Unilever’in işbu Kampanya Şartnamesi'nde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Unilever tarafından yapılacaktır.

10.Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Unilever’in defter ve diğer her türlü kayıtları esas alınacaktır.

11.Unilever ve Base, Kampanya'ya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu değildir.

12.Unilever ve Base yanlış iletişim bilgisi ile kampanyaya katılımdan dolayı oluşabilecek mağduriyetten sorumlu değildir.

13.İşbu Şartname, ‘Vaseline Türkiye Facebook Kampanyası’ için olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #34 : 19 Mart 2011, 15:09:02 »
bana denemek bedava sitesinden gelmişti vazelin kakaolu bir kokusu var kokusu çok hoş ancak azcık yağlı bir krem geldi bana u deneme seti tek kremmmi acaba yoksa 3 5 parça bişimi yolluyolar  ;D
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.

Çevrimdışı laurencnrd

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #35 : 19 Mart 2011, 15:10:53 »
bana denemek bedava sitesinden gelmişti vazelin kakaolu bir kokusu var kokusu çok hoş ancak azcık yağlı bir krem geldi bana u deneme seti tek kremmmi acaba yoksa 3 5 parça bişimi yolluyolar  ;D

önceki kampanyada 3-4 tane ürün göndermişlerdi galiba :)

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
« Yanıtla #36 : 19 Mart 2011, 15:11:08 »

canım sette Vaseline losyon, krem, el&ayak kremi ve dudak bakım ürünü var, sepeti muhteşem amaaa :D
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #37 : 19 Mart 2011, 15:13:00 »

canım sette Vaseline losyon, krem, el&ayak kremi ve dudak bakım ürünü var, sepeti muhteşem amaaa :D

ay bu iyiymiş tospacım ben katılmadım galiba buna evde krem var diye katilim bare  ;D
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.

Çevrimdışı Szule

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #38 : 19 Mart 2011, 15:17:03 »
buradaki soruyu herkes kendine göre yorumlayacak değilmi kişiye özel çünki :)
Ömrü boyunca bir dilim ekmek vermemiş kişiyle sakın yola çıkma;
fedakarlığı bilmediğinden, ilk sıkıntıda kendi için seni satar.

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #39 : 01 Nisan 2011, 12:40:54 »
Mevsim geçişlerinde hava değişiminden dolayı dudaklarınız kuruyabilir. Peki bu duruma karşı siz nasıl önlem alıyorsunuz?

Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!