Gönderen Konu: Migros Oreo Çekiliş Sonuçları  (Okunma sayısı 1301 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
Migros Oreo Çekiliş Sonuçları
« : 17 Nisan 2023, 10:38:32 »

Çevrimdışı winnie_ist

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Migros Oreo Çekiliş Sonuçları
« Yanıtla #1 : 17 Nisan 2023, 21:40:29 »
Bu ürünü ne kadar migrosa baktıysam bulamamıştım. Katılım çok olunca acaba tüm oreo alanlar çekilişe mi katıldı diye düşündüm

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 17 Nisan 2023, 22:12:13 »
Migros çekilişleri bazen kafayı yiyor sanırım daha önce first sakız da sorun olmuştu.

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #3 : 18 Nisan 2023, 09:20:43 »
çekilişten 8 gün önce çekiliş haklarımı öğrenmek için ajanstan bilgi isteme rağmen bilgi verilmedi sonra çekilişte sorun çıkınca beni suçluyorlar

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #4 : 19 Nisan 2023, 01:11:26 »
Bu kadara katım olamaz bu ürün herkez bilmiyor. 31 bin olması demekki oreo ürünlerin hepsini kapsamışlar bence

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 19 Nisan 2023, 02:06:46 »
şu forumu düzeltin arkadaş.ne yorum yazabiliyoruz ne sayfalar görüntüleniyor.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 19 Nisan 2023, 08:46:02 »
ben bir ara sanırım kampanya ortalarında idi 2 tane oreo xbox aldım tanesi 40₺ idi yani kasada öğrendim fiyatına bakmadan gittim kasaya, diğer oreo lar daha ucuzdu tabi yani bu pahalı küçücük bisküviyi bu ekonomide bu kadar adam mı almış birde kampanya süresi 15 gündü, migros daha önce de first sakızda yapmıştı kafayı yiyorlar mesela 20₺ ürün alışverişine kampanya katılım diyor ama 5₺ üründen de alsan sanırım katılıyor ki kampanya katılımları aşırı yüksek oluyor yazsakda şikayet de etsek pek birşey değişmiyor.

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 19 Nisan 2023, 17:25:27 »
Bence tüm Forum ailesi olarak Migros'u protesto edip hiç bir çekilişe katılmayalım diyeceğim ama biliyorum ki kimse buna uymayacaktır. Veya matbu bir yazıyı aynı anda herkes mail olarak göndersin belki dikkate alırlar.

Çevrimdışı rebellionnn

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #8 : 20 Nisan 2023, 09:46:34 »
Kampanya bir ay boyunca sürdü ve kampanya başladığında Oreo XBox'ın fiyatında da indirim vardı (sanırım 20 TL gibi bir fiyata aldım). Buradaki Migros'ta da en aşağı 250 adet vardı. Katılım için bir adet yeterli olduğu için, çekilişten haberi bile olmayan kişiler diğer alışverişlerinin yanında bundan alıp kart numarasını vermeleriyle direkt katılmışlardır.
Şöyle bir hesap yapalım:
31598 katılım / 30 gün =  1053 adet / gün.
Türkiye'deki Migros mağaza sayısı bugün itibariyle 2862 adet. Hadi bunların 1862 adedine Oreo Xbox ürünü gelmedi diyelim..
Kalan 1000 adet mağazanın her birinde GÜNDE BİR ADET ürün satılsa bile bu kadar katılım olur, normal.