Gönderen Konu: İlk Kampanyacılığa Nerede Başladınız.İlk Ödülünüz Neydi ?  (Okunma sayısı 4843 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
Yanlış hatırlamıyorsam ben ilk kampanyacılığa bosch firmasının '' bosch world '' sitesindeki uygulamayla başlamıştım. ilk ödülümde '' Babam Romulus '' ve '' M.Ö 10.000 BC '' Filmi Olması Lazım.Öyle Hatırlıyorum.Aslında gene aynı siteden ilk başka birşey kazanmıştım gibi geliyor ama o aklıma gelmeyince.bunları hatırladım  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
Limango vardı eskiden, ordan hediye çeki veriyordu, herhalde oydu ilk kampanya

ozcartman

• Ziyaretçi
ben ilk olarak BenQ Siemens yarışmasından telefon kazanmıştım. O zamanlar kızaklı telefon ooo acayip havası vardı :D

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
ben hatırlamıyorum ama 2005 veya 2006 yılıydı sanırım. Kampanyacı değil numuneci olrak başladım. ve bei bu işie sokan ilk numune. aşağıda resimdeki ürün.bu ürün gelince numunecilikten kampanyacılığa terfi ettim kendimi... vay beee.. Var mı NAZO gibisi....

Çevrimdışı ibo17

• Usta Kampanyacı
İdefix 20 TL çek onunla Murathan Mungan Kadından Kentler kitabını almıştım.Albeni den kazanmıştım.O zaman bu kadar ilgim yoktu.Şaşırmıştım göndermelerine falan

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
ilk hediyem siemens a50 cep telefonuydu.. 2002 yılında cnn turk te bir programda kodak kurucusu sorulup 100. doğru cevaba hediye verilmişti..

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
sabunduuu! Protexten kazandım hatta konuyu açan dostu uzun zamandır gormuyorum...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı esran

• Usta Kampanyacı
Rocco Sıkı Şeker'den. Dokunmatik telefonların ilk çıktığı zamanlar telefon kazanmıştım. Slogan yarışması gibi birşeydi. Kazanan sloganların videosunu çekmişlerdi sonrasında.  Hatta foruma da yeni üyeydim ve oy toplayıp kazanamayanların hakkımdaki yorumlarına cevap bile verememiştim.
http:// birfarkyaratmak.blogspot.com

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
blog kampanyasını tesadüfen görmüş vekatılmıştım mum kazanmıştım hala saklıyorum onu  ;)
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
ilk ödülüm king manikür seti idi eşim ilk kazandığımda bunlara inanma bak gör bir fatura gelir kargo parasıyla ürünü satmış olurlar vs vs derken kargo kapıya gelip bir imza ile kutuyu teslim edince eşimde şaşırmıştı o gündür bu gündür devam :D
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir