Gönderen Konu: @__timsah__ Kazananları  (Okunma sayısı 2646 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
Ynt: @__timsah__ Kazananları
« Yanıtla #20 : 12 Mart 2014, 19:51:50 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
timsah: PTT işini ehliyle yapmıyor üstad..Ucuz deyip istifade edelim dedikçe batıyoruz.Çok geçmiş olsun... :)

Öncesinde de bir sefer gönderim yaptım hiç sorun çıkmamıştı.. Bu sefer resmen dalga geçtiler hissine kapıldım.. Ucuzluk bakımından bence hiç fark yoktur diye düşünüyorum en fazla 1 TL oynar.. O da dişe dokunmaz.. Ama 35 dk felan bekledikten sonrada insan vazgeçiyim diyemiyor.. Malum işe dönmem lazım.. Deli ettiler yani beni..
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #21 : 12 Mart 2014, 19:52:37 »
Sorun değil gönlünüzden geçenleri yapmış kadar oldunuz benim gözümde fazlasıyla. Çekiliş yapmasaydınız bile biz seve seve destek olacaktık size. İnceliğiniz için teşekkürler. Malesef evime ulaşamıyorum yarın kavuşacağım kitabıma inşallah :)

Anlayışınız için tekrar teşekkür ederim.. İyi okumalar..
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #22 : 12 Mart 2014, 20:40:55 »
Takip nosu olmadan takip dahi edemediğin bir sistemleri var..Sırf bundan dolayı bile tercih etmezdim..Postrestant gibi durumlarda ucuza geliyor üstad..Neyse geldi geçti diyelim... :)

timsah: PTT işini ehliyle yapmıyor üstad..Ucuz deyip istifade edelim dedikçe batıyoruz.Çok geçmiş olsun... :)

Öncesinde de bir sefer gönderim yaptım hiç sorun çıkmamıştı.. Bu sefer resmen dalga geçtiler hissine kapıldım.. Ucuzluk bakımından bence hiç fark yoktur diye düşünüyorum en fazla 1 TL oynar.. O da dişe dokunmaz.. Ama 35 dk felan bekledikten sonrada insan vazgeçiyim diyemiyor.. Malum işe dönmem lazım.. Deli ettiler yani beni..
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #23 : 12 Mart 2014, 21:29:14 »
Ucuz evet ama yahni olayı yani :(
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #24 : 12 Mart 2014, 21:54:49 »
Arkadaşlar hah7783 ve Krn Arzu'ya açıkladım ama sizlerede açıklamak isterim.. Kargo gönderimleri istediğim gibi olmadı.. :( İş yerinde bu ara yoğun olduğumuz için 1 saatlik izin alıp hemen Kızılay'a indim.. İlk gözümede ne yazık ki PTT kargo çarptı.. Yanında yapmak istediğim ufak tefek şeyleri yok kargoya olmaz yok bu zarf başka türlü gider vs. saçmalıklarla ne yazık ki koyamadım ve sadece hediyelerinizi (kitap) kargoya verebildim.. Hediye çeki olan zarflar sanırım APS şeklinde gitti.. Bu da bana ders oldu.. PTT kargo ile 2. işlemimdi bu ve son oldu.. :) Gönlümden geçen olmadı kusura bakmayın tekrar.. Çok teşekkür ederim, hediyelerinizi güzel günlerde kullanın..

Yanlış hatırlamıyorsam  hah7783 le bizimde bir ptt kargo vukuatımız olmuştu :)
Geçmiş olsun:)

Çevrimdışı hah7783

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #25 : 12 Mart 2014, 23:27:39 »
Arkadaşlar hah7783 ve Krn Arzu'ya açıkladım ama sizlerede açıklamak isterim.. Kargo gönderimleri istediğim gibi olmadı.. :( İş yerinde bu ara yoğun olduğumuz için 1 saatlik izin alıp hemen Kızılay'a indim.. İlk gözümede ne yazık ki PTT kargo çarptı.. Yanında yapmak istediğim ufak tefek şeyleri yok kargoya olmaz yok bu zarf başka türlü gider vs. saçmalıklarla ne yazık ki koyamadım ve sadece hediyelerinizi (kitap) kargoya verebildim.. Hediye çeki olan zarflar sanırım APS şeklinde gitti.. Bu da bana ders oldu.. PTT kargo ile 2. işlemimdi bu ve son oldu.. :) Gönlümden geçen olmadı kusura bakmayın tekrar.. Çok teşekkür ederim, hediyelerinizi güzel günlerde kullanın..

Yanlış hatırlamıyorsam  hah7783 le bizimde bir ptt kargo vukuatımız olmuştu :)
Geçmiş olsun:)
:) evet hatırlıyorum  :) Bu sefer bana gelirken sorun olmadı timsah gönderirken sorun yaşamış.Bunlar bir şey değil geçen yıl annem yurt dışına çıkacaktı.Emniyet pasaportu ptt kargoyla gönderiyormuş.Vize işlemi için acil almamız gerekiyordu.Tam da o gün ptt deki şirket çalışanlarının grev yapacağı tutmuş.3-4 saat bekledik en son kavga edip pasaportu aldık.O gün grevdelermiş de veremezlermiş de mişde mişş  :) O gün kızımın doğum günüydü ve moralimi alt üst etmişlerdi.Artık ptt kargonun kapısının önünden dahi geçmemeye çalışıyorum ;)

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #26 : 12 Mart 2014, 23:46:05 »
Bir tek hediyesi ulaşmayan Ready2Die..
O da bana ulaştı mesajı yazarsa derin bir oh çekicem.. :D :D

Yaşadığım sıkıntılı olaylar ve sizlerin yazılardan sonra bir daha PTT kargonun önünden geçmem.. :D :D

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : 13 Mart 2014, 17:18:59 »
Bir tek hediyesi ulaşmayan Ready2Die..
O da bana ulaştı mesajı yazarsa derin bir oh çekicem.. :D :D

Yaşadığım sıkıntılı olaylar ve sizlerin yazılardan sonra bir daha PTT kargonun önünden geçmem.. :D :D

PTT kargo benim valizimin üzerine keçeli kalemle takip no yazmıştı. inanmayan varsa fotosunu çekip koyabilirim!

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
« Yanıtla #28 : 13 Mart 2014, 20:38:34 »
Çok şükür bu kampanyayı da kazasız, belasız, alnımızın akıyla bitirdik.. :)

Bir daha ki timsah kampanyasında tekrar görüşmek üzere.  ;D ;D