Gönderen Konu: Budget Türkiye-10 Mart Son  (Okunma sayısı 1573 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nax

• Usta Kampanyacı
  • Şanssızadam.
Budget Türkiye-10 Mart Son
« : 13 Ocak 2012, 05:30:36 »
Parmaklarını esnet, gözlerini kıs. Çünkü yarışma başlıyor! 3 aşamayı da geçmek zorundasın. Her aşama için 3 hakkın var. Hazırsan...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

“Budget’a Kulak Ver!” uygulaması Sıkça Sorulan Sorular

1- Uygulama hangi tarihler arasında yapılacaktır?

“Budget’a Kulak Ver!” uygulaması 10 Ocak 2012 – 10 Mart 2012 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

2- Uygulamaya nasıl katılabilirim?

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden “uygulama” sekmesine tıklayarak “Budget’a Kulak Ver!” uygulamasına ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

3- Uygulamaya katılım için herhangi bir yaş sınırı var mı?

Evet. “Budget’a Kulak Ver!” için yaş sınırı 21 olup, 21 yaşını doldurmuş olan herkes bu uygulamaya katılabilir. 21 yaşını doldurmamış kullanıcılar uygulamaya katılsalar bile ödül sahibi olamayacaklardır.

4- Ödüller neler?

“Budget’a Kulak Ver!” uygulaması katılımcıları, Budget’tan haftasonu araç kiralamalarında özel indirimler kazanacaklardır.

5- Ödülü istediğim yerde kullanabilir miyim?

Evet. İndirim kuponu bütün Budget ofislerinde geçerli olup, tek seferde kullanılması gerekmektedir.

6- Ödüller kazananlara nasıl iletilecek?

Katılımcılar 444 4 722 nolu rezervasyon merkezini arayarak yarışma sonunda elde edecekleri kodu çağrı merkezi çalışanına iletebilirler.

7- Ödül kazanırsam ek bir ücret ödemem gerekir mi?

Hayır. Kazanan yarışmacılarımız KDV ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülüklerden muaftır.

8- Uygulamayı açamıyorum. Sebebi ne olabilir?

Öncelikle internet tarayıcınız güncel olmadığı için uygulamamıza giremiyor olabilirsiniz. B konuyla ilgili bir sorun yaşamıyorsanız lütfen uygulamamızı farklı bir internet tarayıcısında deneyiniz.

9- Uygulamayı kaç kere kullanma hakkım var?

Uygulamayı kullanma hakkı sınırsız olmakla birlikte, her katılımcının yalnızca bir (1) kez ödül kazanma hakkı vardır.

10- Uygulamayı tamamlamadan çıkarsam, ödül kazanma hakkımı kaybeder miyim?

Hayır. Uygulama son bulmadan sistemimiz kaydınızı almayacaktır. Uygulamayı tekrar kullanabilir ve ödül kazanabilirsiniz.

11- Farklı bir Facebook hesabından kendi adıma katılabilir miyim?

Hayır. Uygulamaya katılan kişilerin Facebook hesap bilgileri ve kimlik bilgileri birbiri ile örtüşmelidir.

12- Bu kampanya hangi ofislerde geçerlidir?

Çorlu ofisimiz dışında tüm ofislerde geçerlidir
« Son Düzenleme: 17 Ocak 2012, 20:01:46 Gönderen: gizemlitosbaga »

Çevrimdışı zeynep86

• Usta Kampanyacı
Ynt: Budget Türkiye
« Yanıtla #1 : 13 Ocak 2012, 10:02:56 »
Geçenlerde ailece bir hafta kış tatili yapalım dedik. Alalım arabayı, şehrin gürültüsünden uzak bir yerlere gidelim. Arabayı alalım da, bizde   yok? Neyse hemen babamı aradım, bana “kardeşine sor” dedi. Kardeşime sordum, o da ’ın numarasını verdi. Neymiş bu Budget dememe kalmadan............aradı “araba lazımsa Budget’a git” dedi. Herkes tutturmuş  Budget Budget! Peki neymiş bu Budget?

kim aradı bi onu bulamadım :)
Dünle beraber gitti cancağızım;
Ne kadar söz varsa düne ait,
Şimdi yeni şeyler söylemek lazım
[Mevlana]

Çevrimdışı sultansahnaz

• Yeni Kampanyacı
  • *
  • Saygım, sabrımın yettiği kadardır ;)
Ynt: Budget Türkiye
« Yanıtla #2 : 13 Ocak 2012, 10:24:25 »
arkadaslar kazandım ama kullanmıycam isteğene kodu verebılırım :)
Saygım, sabrımın yettiği kadardır ;)