Gönderen Konu: face'e beğenmedim butonu geliyor  (Okunma sayısı 851 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı harunn0

• Usta Kampanyacı
  • ...
face'e beğenmedim butonu geliyor
« : 10 Ağustos 2011, 13:18:33 »
acebook, aralarında "beğenmedim"in de bulunduğu üç yeni özelliğini ortaya çıkardı! İşte yenilikler

Facebook, hesabına erişimi kaybeden kullanıcılara cep telefonuyla parolalarını sıfırlamaya yönelik bir özellik planladığını açıkladı.

Mobil Parola Sıfırlama adındaki yeni özellik, kullanıcılara hesaplarını belirleme ve hangi e-posta hesabının kurtarma bağlantılarını alacağını seçme fırsatı tanıyacak. Özellik, kimliğinizi doğrulamanıza yönelik farklı yollar da sunacak.

Facebook takımından bir mühendis olan Dan Muriello, özellikten şöyle bahsediyor: "Parolanızı unuttuğunuzda veya hesabınız kilitlendiğinde, Facebook'a geri dönmenizi kolaylaştırmak istiyoruz." "Mobil cihazlardan parola sıfırlama işlevini sınamakla meşgulüz."

Facebook'un yeni sıfırlama özelliğini, kullanıcılardan gelecek geri bildirimler ışığında, "yavaşça" sunacağı açıklandı.

Bu buton yarışmalarda kullanılırsa birbirinin ayağını kaydırmak isteyen çok kişi beğenmedimi işaretleyeceğine eminim. Heralde beğenmedim ler dikkate alınmaz yarışmalarda...
...

Çevrimdışı 16gardiyan16

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: face'e beğenmedim butonu geliyor
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2011, 20:42:04 »
Ozellıkle sayfa adminlerine yonelık cok sayıda fake msjlar gelıyor calmaya yonelık yada sıkayet ıle kapattırmaya kadar gıdıyor bu yol. neyse ıyı olmus sevındım ben sahsen
Adamlığı üç kelime ile tarif et deseler; "Mustafa Kemal Atatürk" derim.

Çevrimdışı didedar

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2011, 21:15:02 »
yarışmalar baya çekişmeli geçeceğe benziyor.
Gün Geçtikçe Ö(z)lüyorum Sadece ...

Çevrimdışı incesaz

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 10 Ağustos 2011, 22:39:53 »
Beğenmedimler artık havada uçuşur fakecilere karşı :))
Balığa,denizden başkası azaptır.