Gönderen Konu: 10 adet Sinan Yağmur imzalı ''Aşkın Gözyaşları Hz. Mevlana  (Okunma sayısı 2258 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kirnak58

• Usta Kampanyacı
10 adet Sinan Yağmur imzalı ''Aşkın Gözyaşları Hz. Mevlana'' kitabı kazanmak için yarışma sorusu:

Soru:'' 'Ben hayatımda iki kez intahara kalkıştım, ikisinde de mesnevi okuyup intahardan vazgeçtim' diyen ünlü edebiyatçı kimdir ?''

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı kızıl mavi

• Deneyimli Kampanyacı
tam ben açacaktımkii konuyu,siz önce davrandınız :)
BEN TAŞINDIM ARTIK SOL YANINDAN.KİRAYA VEREBİLİRSİN O BOŞLUĞU.SOLUN AÇIK OLSUN!!

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
bunun cevabını biliyor musunuz ?
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.

Çevrimdışı madımak

• Usta Kampanyacı
  • KÖMÜR GÖZLÜ OĞLUM
yanıltmak istemem ama ALİ ŞERİATİ olmalı

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
cok hos ama google da bulamadım:(((
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı dh

• Usta Kampanyacı
ali şeriati,doğru
Gelelim asıl konumuza, Ali Şeriati, Mevlana hakkında ne düşünüyordu? Şeriati Mevlana’nın görüşlerini benimsiyor muydu? Yoksa onu da Safevi Şia’sının bir göstergesi ve ürünü olarak mı yorumluyordu? Bu noktada sıkı durun, zira söyleyeceklerim Şeriati hakkında yüzeysel bir donanıma sahip olanlar için biraz sarsıcı gelebilir ama neylersiniz ki hakikatin dili her zaman keskindir. Mevlana, Şeriati’yi gençlik döneminde girdiği düşünsel bunalım sonucu intihar etmekten kurtaran kişidir. İnanmayanlar Şeriati’nin ‘Mektuplar’ına veya Puran Şeriati’nin İhtar yayıncılık tarafından yayınlanan ‘Eşim Ali Şeriati’ adlı kitabına bakabilirler.

Çevrimdışı Smile

• Usta Kampanyacı
ali şeriati,doğru
Gelelim asıl konumuza, Ali Şeriati, Mevlana hakkında ne düşünüyordu? Şeriati Mevlana’nın görüşlerini benimsiyor muydu? Yoksa onu da Safevi Şia’sının bir göstergesi ve ürünü olarak mı yorumluyordu? Bu noktada sıkı durun, zira söyleyeceklerim Şeriati hakkında yüzeysel bir donanıma sahip olanlar için biraz sarsıcı gelebilir ama neylersiniz ki hakikatin dili her zaman keskindir. Mevlana, Şeriati’yi gençlik döneminde girdiği düşünsel bunalım sonucu intihar etmekten kurtaran kişidir. İnanmayanlar Şeriati’nin ‘Mektuplar’ına veya Puran Şeriati’nin İhtar yayıncılık tarafından yayınlanan ‘Eşim Ali Şeriati’ adlı kitabına bakabilirler.

Bende şimdi aynısını buldum googledan :)

Çevrimdışı ecrim

• Usta Kampanyacı
    • Womans in your town for night
Merve Karaca
Nuray Yıldız
Yakup Çiftdoğan
Yücel-Zeynep Mercanlar
Şeb-i Vuslat (Abdurrahman Varol)
...Seyit Can
Muhammet Şafak
Pelin İnce
Nevzat Oğul
Meryem Güngör

Dünkü soruya cevap veren üyelerimizden çekiliş sonucu kitap kazanan üyelerimizin isimleri yukarıdadır.Kendileriyle iletişim kurulacaktır...Hayırlı olsun..
Mir

Çevrimdışı dh

• Usta Kampanyacı
Bugünün cevabı :Sadreddin Konevî